Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O shit dobra karta. Ja na fucie zatrzymałem się w Fifie 13 ale nwm czy 10k będzie, zdaje mi się że sporo więcej na początku.
0
Nwm czy tylko ja mam ten błąd ale w terminarzu przy drugiej kolejce LM Sporting Lizbona ma herb Sportingu Gijon.
4
Nwm czy było ale fajna i śmieszna nutka.
2
Ja widzę dużą różnice w Fifie tylko ze ostatnią w którą łomociłem to była 13 xD
0
Jak grasz na becie? Nie mieszkasz w Polsce?
0
Właśnie słyszałem dużo pozytywnych opinii o tej baterii. W tej cenie to chyba będzie najlepszy wybór no i telefon jest bardzo ładny.
0
Coś czytałem że jest tam jakiś problem z lte. Jak to wygląda?
0
Zabiłem ekran w moim redmi note 2,przycisk power działa tragicznie i uszkodziłem jacka. Chyba zdecyduje się kupić nowy telefon i wybór padł na xiaomi redmi note 4x. Mój budżet to około 600 i mam pytanie kupię coś lepszego w tym przedziale cenowym?
13
A jak Dembele ma grać? Powinien przejmować piłkę na połowie, mijać 5 i strzelić? Gość zagrał dopiero 80 minut, nie zna języka, ćwiczy z 2 tygodnie z drużyną. Ja nwm jakie wy macie oczekiwania przecież to potrzeba czasu. Jak grał Neymar czy Suarez na początku przygody z Barcelona.
0
Jak już to może pobić rekord ilości bramek w sezonie.
1
Muszę przyznać że na PO wolałem Bellerina.
1
Prezes Lyonu podobno traktował go jak syna, dobrze wiedział że Sam chce grać w Barcelonie więc nie robił problemów.
1
No jakby juve strzelilo to i mi by wszedł kupon xD
11
Ale Semedo to będzie kocur.
0
Ale ciary przeszły na hymnie
0
Jest już demo Fify na PC? Bo nie widzę
0
Że wygra Olympiakos albo Sporting.
0
Nie każdy dostał xD
1
Chyba zrezygnowali z tych o 12.
0
Te hesh 2 też mam podłączone do komputera i grają naprawdę dobrze. Znasz może jakieś bezprzewodowe douszne? W telefonie zepsuł mi się jack.
0
Ja właśnie też szukam bezprzewodowych ale wolałbym douszne.
2
4 0 z Realem xD
2
Już remisują xD
1
Skład godzinę przed meczem
0
Jeszcze Live strzeli
0
Co masz jeszcze na kuponie? Ja właśnie miałem grać tu btts ale się spóźniłem xD i nwm czy coś sklejac.
0
Książki w liceum żadnej nie przeczytałem xD. Rozszerzenie z polskiego na 70 z tym że bazowalem na filmach.
0
Podpinam się do pytania.
0
Ze 100 zrobić 1000 nie jest trudno. W tamtym sezonie kilka razy w jeden dzień z 50 robiłem 1k. Rekord to z 50 zrobiłem 1500 tylko ze przegrałem wszystko następnego dnia..
0
Pewnie narobią przekrętów na Minie.