0

O shit dobra karta. Ja na fucie zatrzymałem się w Fifie 13 ale nwm czy 10k będzie, zdaje mi się że sporo więcej na początku.

0

Nwm czy tylko ja mam ten błąd ale w terminarzu przy drugiej kolejce LM Sporting Lizbona ma herb Sportingu Gijon.

4

Nwm czy było ale fajna i śmieszna nutka.

Trio MSD vs MCN

2

Ja widzę dużą różnice w Fifie tylko ze ostatnią w którą łomociłem to była 13 xD

0

Jak grasz na becie? Nie mieszkasz w Polsce?

0

Właśnie słyszałem dużo pozytywnych opinii o tej baterii. W tej cenie to chyba będzie najlepszy wybór no i telefon jest bardzo ładny.

0

Coś czytałem że jest tam jakiś problem z lte. Jak to wygląda?

0

Zabiłem ekran w moim redmi note 2,przycisk power działa tragicznie i uszkodziłem jacka. Chyba zdecyduje się kupić nowy telefon i wybór padł na xiaomi redmi note 4x. Mój budżet to około 600 i mam pytanie kupię coś lepszego w tym przedziale cenowym?

13

A jak Dembele ma grać? Powinien przejmować piłkę na połowie, mijać 5 i strzelić? Gość zagrał dopiero 80 minut, nie zna języka, ćwiczy z 2 tygodnie z drużyną. Ja nwm jakie wy macie oczekiwania przecież to potrzeba czasu. Jak grał Neymar czy Suarez na początku przygody z Barcelona.

0

Jak już to może pobić rekord ilości bramek w sezonie.

1

Muszę przyznać że na PO wolałem Bellerina.

1

Prezes Lyonu podobno traktował go jak syna, dobrze wiedział że Sam chce grać w Barcelonie więc nie robił problemów.

1

No jakby juve strzelilo to i mi by wszedł kupon xD

11

Ale Semedo to będzie kocur.

0

Ale ciary przeszły na hymnie

0

Jest już demo Fify na PC? Bo nie widzę

0

Że wygra Olympiakos albo Sporting.

0

Nie każdy dostał xD

1

Chyba zrezygnowali z tych o 12.

0

Te hesh 2 też mam podłączone do komputera i grają naprawdę dobrze. Znasz może jakieś bezprzewodowe douszne? W telefonie zepsuł mi się jack.

0

Ja właśnie też szukam bezprzewodowych ale wolałbym douszne.

2

4 0 z Realem xD

2

Już remisują xD

1

Skład godzinę przed meczem

0

Jeszcze Live strzeli

0

Co masz jeszcze na kuponie? Ja właśnie miałem grać tu btts ale się spóźniłem xD i nwm czy coś sklejac.

0

Książki w liceum żadnej nie przeczytałem xD. Rozszerzenie z polskiego na 70 z tym że bazowalem na filmach.

0

Podpinam się do pytania.

0

Ze 100 zrobić 1000 nie jest trudno. W tamtym sezonie kilka razy w jeden dzień z 50 robiłem 1k. Rekord to z 50 zrobiłem 1500 tylko ze przegrałem wszystko następnego dnia..

0

Pewnie narobią przekrętów na Minie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?