0

Barcelona 3 miesiące negocjowała z Guangzhou Evergrande i wynegocjowała zapłacenie pełnej klauzuli (40 mln euro)!
Z Fb.

0

Fake. Było 15 milionów razy.

1

Dzięki wielkie.

0

Seri ma klauzulę 40mln? To jak to wygląda z tymi klauzulami we Francji?

3

Może Paulinho to kumpel Coutinho? xD
Były te słowa Pique? "Alves przekonał Neymara do transferu podczas wesela Messiego."

16

Może przez to nie podpiszą z nim kontraktu.

1

Może kupią Paulinho, Seriego, Cou i Dembele xD

0

To napisz ze chcesz link do źródła, a nie źródło.

0

No sport źródło.

24

Może ta Melisa zaprzeczy xD

1

Bartomeu to chyba jakiś sabotaż przeprowadza. Nie znam żadnej osoby która w kółko popełnia błędy i nie wyciąga z nich żadnych wniosków.

0

Według mnie to zaczęło upadac od przyjścia Rosella. Guardiola jakoś rok ogarnął i spier*****. Potem już było tylko gorzej (nie licząc sezonu 2014/15).

3

Ja już czekam na sezon 2018/19.

1

Ten celebryta Fernandez dostał pewnie zje**** od zarządu że nie potrafi nikogo sprowadzić to teraz kupił Paulinho. Pewnie przy Serim było trzeba coś ponegocjować i z tym już by nie dał rady.

0

Człowiek wchodzi na stronę z myślą o jakimś fichado, a tutaj takie informacje. Od razu szlag trafia.

1

A po co ktoś taki? Za te same pieniądze można mieć Paulinho.

0

Ja mam to samo, wgl odrzuca mnie od oglądania meczy.

0

Wgl co trzeba mieć w głowach żeby decydować się na taki transfer. Nawet dziecko 6letnie wie kogo Barcelonie potrzeba.

0

Boże widzisz i nie grzmisz.

68

Zamiast spiąć dupe zapłacić za Dembele i Cou tyle ile chcą kluby to szukają jakiś polsrodkow. Boże widzisz i nie grzmisz. Barcelona zaraz skończy jak jakiś Milan.

2

Eto z wami nie było?

3

Mój kumpel był i z tego co wiem to składał podanie do Wojewódzkiego związku piłkarskiego. Placil za kurs i chodził na jakieś wykłady, a potem miał testy sprawnościowe i ze znajomości przepisów. Jak to to zaliczysz to zostajesz sędzia, masz legitymację i już możesz sedziowac. Zazwyczaj zaczynasz od sedziowania jakiś młodzików, ewentualnie B klasy.

1

On raczej bez szans na grę.

2

Jakby się udało podpisać kontrakt z Dembele już jutro to jak myślicie kto zagrałby z Realem? Deulofeu czy Dembele?

1

Według mnie dobrze zrobił. Zależy mu na grze dla nas i chce to pokazać by zarząd BVB zrozumiał.

0

Zawsze grałem w Fify ale przestałem już grać, skończyłem na Fifa 15. W tym roku zamierzam pograć ale właśnie też nwm czy wrócić do Fify czy może spróbować Pesa.

0

A co będziesz studiował i na jakiej uczelni?

1

Peaky blinders świetny serial. Może pierwszy sezon powoli się rozkręca ale jak już się zacznie to nie można przestac oglądać

1

0

Bo Real wygrał LM, a MANU wygrało LE. Dlaczego my mamy z kimś grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?