Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona 3 miesiące negocjowała z Guangzhou Evergrande i wynegocjowała zapłacenie pełnej klauzuli (40 mln euro)!
Z Fb.
0
Fake. Było 15 milionów razy.
1
Dzięki wielkie.
0
Seri ma klauzulę 40mln? To jak to wygląda z tymi klauzulami we Francji?
3
Może Paulinho to kumpel Coutinho? xD
Były te słowa Pique? "Alves przekonał Neymara do transferu podczas wesela Messiego."
16
Może przez to nie podpiszą z nim kontraktu.
1
Może kupią Paulinho, Seriego, Cou i Dembele xD
0
To napisz ze chcesz link do źródła, a nie źródło.
0
No sport źródło.
24
Może ta Melisa zaprzeczy xD
1
Bartomeu to chyba jakiś sabotaż przeprowadza. Nie znam żadnej osoby która w kółko popełnia błędy i nie wyciąga z nich żadnych wniosków.
0
Według mnie to zaczęło upadac od przyjścia Rosella. Guardiola jakoś rok ogarnął i spier*****. Potem już było tylko gorzej (nie licząc sezonu 2014/15).
3
Ja już czekam na sezon 2018/19.
1
Ten celebryta Fernandez dostał pewnie zje**** od zarządu że nie potrafi nikogo sprowadzić to teraz kupił Paulinho. Pewnie przy Serim było trzeba coś ponegocjować i z tym już by nie dał rady.
0
Człowiek wchodzi na stronę z myślą o jakimś fichado, a tutaj takie informacje. Od razu szlag trafia.
1
A po co ktoś taki? Za te same pieniądze można mieć Paulinho.
0
Ja mam to samo, wgl odrzuca mnie od oglądania meczy.
0
Wgl co trzeba mieć w głowach żeby decydować się na taki transfer. Nawet dziecko 6letnie wie kogo Barcelonie potrzeba.
0
Boże widzisz i nie grzmisz.
68
Zamiast spiąć dupe zapłacić za Dembele i Cou tyle ile chcą kluby to szukają jakiś polsrodkow. Boże widzisz i nie grzmisz. Barcelona zaraz skończy jak jakiś Milan.
2
Eto z wami nie było?
3
Mój kumpel był i z tego co wiem to składał podanie do Wojewódzkiego związku piłkarskiego. Placil za kurs i chodził na jakieś wykłady, a potem miał testy sprawnościowe i ze znajomości przepisów. Jak to to zaliczysz to zostajesz sędzia, masz legitymację i już możesz sedziowac. Zazwyczaj zaczynasz od sedziowania jakiś młodzików, ewentualnie B klasy.
1
On raczej bez szans na grę.
2
Jakby się udało podpisać kontrakt z Dembele już jutro to jak myślicie kto zagrałby z Realem? Deulofeu czy Dembele?
1
Według mnie dobrze zrobił. Zależy mu na grze dla nas i chce to pokazać by zarząd BVB zrozumiał.
0
Zawsze grałem w Fify ale przestałem już grać, skończyłem na Fifa 15. W tym roku zamierzam pograć ale właśnie też nwm czy wrócić do Fify czy może spróbować Pesa.
0
A co będziesz studiował i na jakiej uczelni?
1
Peaky blinders świetny serial. Może pierwszy sezon powoli się rozkręca ale jak już się zacznie to nie można przestac oglądać
1
https://jbzdy.pl/obr/472806/patologia-ze-wsi o to chodzi? xD
0
Bo Real wygrał LM, a MANU wygrało LE. Dlaczego my mamy z kimś grać.