Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zamówienie z Allegro od Januszy. To jest to samo jakbyś zamówił z Chin tylko oni doliczaja sobie jakąś kwotę. Ogólnie to polega że ty im dajesz hajs a oni na twój adres zamawiają z Chib
1
Co uważacie z tym Neymarem i PSG? Uwielbiam gościa bo jest niesamowitym piłkarzem ale jeśli chce odejść i wpłynęła by oferta 120mln+ Verratti to wg mnie zarząd powinien to zaakceptować
0
gdzie polecacie kupić internet? idę na studia do Krakowa i będę potrzebował by pracować na lapotpie
0
Grać 10 lat razem, mieć cały BS i to przegrać.
0
Jakich on miał przeciwników
0
Ciekawe czy Cilic powie co się mu stało. Ronaldo by powiedział od razu ze grał z bólem kolana xD
0
Cilic się poplakal
0
Cilic zbroje obsral
0
Federer przełamał
1
Ja nie lubię Carloaa
0
Ja z zatoki pobieram
0
A kto miał u nich 10?wiem że Ozil a po jego odejściu?
0
Czemu odchodzi
0
Podolski tam jest? xD
0
Każdy mówił Ryba może to ugrać, nawet jak przegra to będzie wyrównane. Postawiłem na nią +5,5 gema..
0
Weź mnie już nie dobijaj
0
A jaki lvl faceit masz?
5
Roger królu, graj i wygrywaj
0
Mój kumpel, już się chyba dostał bo na fb ustawił. Ja na UW próbuje
4
Zrobił z 6 zonglerek i mu piłka uciekła. Wgl jakoś tak żonglowal jakby to pierwszy raz robił xD
0
Ludzie wstali i zaslonili xD
0
gdzie oglądasz?
0
Trzymam kciuki za Federera
0
Federer jest gdzieś w tv?
0
Nie pomogło właśnie
0
czemu nie mogę tego edytować xD
0
Miał może ktoś z was taki problem w CSie Go? Przy bardzo szybkich ruchasz myszki w grze ona sie w penym momencie zatrzymuje, nie idzie dalej, tak jakby ścina. Myślałem że może wina myszki ale w paincie, na pulpicie jest git. Podłączyłem jakąś myszke bez nazwy i ona w porzadku wszystko.
7
Że Suarez i Messi takimi przyjaciółmi zostaną to się nie spodziewałem
0
Orientuje się ktoś z was czy policja może coś z tym zrobić? Zostałem oszukany na 80 zł, podałem kody psc i tyle.
0
nie ma co. Ten co podesłałeś ma HDD i 6gb ramu a SSD i 16GB potrzebuje