Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No potrzebuje laptopa by jeździć z nim na uczelnie.W domu będę podpinał do monitora
0
Czy w podobnej cenie znajdę coś lepszego? https://www.x-kom.pl/p/334913-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-700-15-i5-6300hq-16gb-240-gtx950m.html
0
Laptop typowo na studia informatyczne (programowanie). Czasami jakas gra typu CS GO. Procesor i7 niskonapieciowy starczy czy szukać czegoś co ma 4 rdzenie?
0
Jest np aspire i jego cena prawie o 1k mniejsza
0
Morele. Net to dobra strona czy ma za duże ceny? Nie za bardzo się orientuję a teraz potrzebuje laptopa na studia i muszę coś kupić. Ktoś może pomoże? Budżet do 3.6k i musi mieć 256SSD,8 ale najlepiej 16gb Ramu, jakaś i7 albo i, matowy ekran, full HD, 15,6 albo 17.3 cała. Patrzyłem głównie na Delle bo podobno mają dobrą baterię ale zazwyczaj ich cena jest większa niż u konkurencji.
0
Dzisiaj nie na, dopiero za tydzień
1
W 2008 srebro Euro
0
No spadli z rowerka xD
0
Albo chociaż Szczesnego.
0
Messi zaprosił na ślub piłkarzy z kadry Argentyny w tym np Di Marie. Czemu nie zaprosił Higuaina? xD
0
Tvn napisał że na ślubie Messiego był Xabi Alosno xD to prawda?
2
Oglądam dopiero od drugiej połowy i Asensio jeszcze przy piłce nie widziałem
3
Ja wole żeby się pokazywał do gry i próbował coś ciągnąć. 10 razy nie wyjdzie ale w końcu się uda
4
No właśnie nic nie robi
3
Wg mnie Asensio prócz pierwszego meczu 5o cały turniej ma cienki
2
Asensio zagrał świetnie z Macedonia i tyle. Nwm czemu hejt tylko na Dele
1
Gdzie ten drugi gość siedzi że wgl nie słychać
0
Hajto nie komentuje?
0
O co chodzi z Laporta? Widziałem właśnie ze dużo osób pisze iż będzie zmiana zarządu
0
no na zadaniach np: wyszedł ci dobry wynik, myślałeś że masz dobry zapis a full puntków nie dali
0
Jesteśmy w niżu no i chyba więcej kasy jak więcej studentów xD
0
Matme pisałes? Scinali ci bardzo?
0
ja nie mogę wbić xD
0
Ja celuje na 80+ ale totalnie nie mam pojęcia jak ocenią
0
Tak jak w Gattace
0
Powinno dać bez lipy. Ja to się matma roz stresuje bo nie mam pojęcia jak mi ocenią
0
U mnie w Lublinie leje ostro
0
Ja z Lublina
0
A puchar króla też stracili?
0
On z tą Bruna to raz jest a raz nie xD