Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To gracz i agent zgadza się na klauzulę którą klub zaproponuje. Widocznie Neymar z ojcem nie chciał wyższej.
3
Też Ville uwielbiałem
0
A czemu nie? Od małego przykładal się do trenowania obu nóg. Podobnie jak Cazorla.
1
Maxwell to brazylijczyk więc raczej go nie zaproponują
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Presją dla kogoś to będzie zastąpienie Messiego
0
Sam sobie odpowiedziałeś
0
Neymar był mega zmotywowany by wygrać dwumecz z PSG, nawet w Paryżu biegał jak nie on. Po porażce były te motywujące posty i zakłady o ilość bramek a w przypadku meczów z Juventusem to nic takiego nie było słychać. On chyba serio od roku dogadal się z szejkami
0
Paulinho się odwrócił zamiast stać w murze przez co padła brmka
25
Ostsntio jak Barca kupiła zawodników z Liverpoolu to w tym sezonie wygrała LM.
0
Glik to chyba dopiero pierwszy sezon jest w Monaco, teraz drugi zacznie
1
Gość miał dobre występy w LM i Bundeslidze, radzi sobie z europejskim poziomem. Neymara jak Barca kupowala to była wielka niewiadoma, piłkarz z youtuba, tak o nim mówiono.
10
Ja już bym wolał by odszedł.
0
To samo uważam, robił z niego wielką gwiazdę bo Seria A kogoś takiego potrzebuje
1
Dembele jest obunozny i prawą potrafi kontrolować piłkę tak jak i lewą + lepiej strzela z prawej
1
Mi się zdaje że Neymar już rok temu dogadal się z PSG
1
Żeby za pieniądze z Neymara zrobił jakieś sensowne transfery bo szkoda Valverde
0
Ciekawe czy Neymar już rok temu nie miał w planach odejść. Nowy kontrakt z tą premia dla ojca i jeszcze tak w meczu z PSG mu zależało
1
Dalej będzie trzeci i dalej będzie w cieniu Messiego czy Ronaldo.
1
xD? Był raz w top3 to nagle znaczy że będzie wygrywał złote piłki? Griezzmann, Neur i Ribery też byli, tak samo Iniesta i Xavi.
0
Dembele kocur. On prawą nie tylko strzela ale i potrafi kontrolować piłkę, bez różnicy która noga
0
Messi w jego wieku to miał chyba 4 piłki
0
Moim zdaniem Dembele ma większy potencjał niż Neymar
1
Tylko żeby wzięli to 220mln a nie 150..
9
xDDDDDD.
1
>Nolan
>wybitny film
Wybierz jedno
4
Chyba nie ma innego napastnika który tak by się dopasowal
1
xDDDDDDDDDD
9
Szybki murzyn na 3 1
3
Z tych lodów mógłbyś wybudować sobie fajny domek