1

To gracz i agent zgadza się na klauzulę którą klub zaproponuje. Widocznie Neymar z ojcem nie chciał wyższej.

3

Też Ville uwielbiałem

0

A czemu nie? Od małego przykładal się do trenowania obu nóg. Podobnie jak Cazorla.

1

Maxwell to brazylijczyk więc raczej go nie zaproponują

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Presją dla kogoś to będzie zastąpienie Messiego

0

Sam sobie odpowiedziałeś

0

Neymar był mega zmotywowany by wygrać dwumecz z PSG, nawet w Paryżu biegał jak nie on. Po porażce były te motywujące posty i zakłady o ilość bramek a w przypadku meczów z Juventusem to nic takiego nie było słychać. On chyba serio od roku dogadal się z szejkami

0

Paulinho się odwrócił zamiast stać w murze przez co padła brmka

25

Ostsntio jak Barca kupiła zawodników z Liverpoolu to w tym sezonie wygrała LM.

0

Glik to chyba dopiero pierwszy sezon jest w Monaco, teraz drugi zacznie

1

Gość miał dobre występy w LM i Bundeslidze, radzi sobie z europejskim poziomem. Neymara jak Barca kupowala to była wielka niewiadoma, piłkarz z youtuba, tak o nim mówiono.

10

Ja już bym wolał by odszedł.

0

To samo uważam, robił z niego wielką gwiazdę bo Seria A kogoś takiego potrzebuje

1

Dembele jest obunozny i prawą potrafi kontrolować piłkę tak jak i lewą + lepiej strzela z prawej

1

Mi się zdaje że Neymar już rok temu dogadal się z PSG

1

Żeby za pieniądze z Neymara zrobił jakieś sensowne transfery bo szkoda Valverde

0

Ciekawe czy Neymar już rok temu nie miał w planach odejść. Nowy kontrakt z tą premia dla ojca i jeszcze tak w meczu z PSG mu zależało

1

Dalej będzie trzeci i dalej będzie w cieniu Messiego czy Ronaldo.

1

xD? Był raz w top3 to nagle znaczy że będzie wygrywał złote piłki? Griezzmann, Neur i Ribery też byli, tak samo Iniesta i Xavi.

0

Dembele kocur. On prawą nie tylko strzela ale i potrafi kontrolować piłkę, bez różnicy która noga

0

Messi w jego wieku to miał chyba 4 piłki

0

Moim zdaniem Dembele ma większy potencjał niż Neymar

1

Tylko żeby wzięli to 220mln a nie 150..

9

xDDDDDD.

1

>Nolan
>wybitny film
Wybierz jedno

4

Chyba nie ma innego napastnika który tak by się dopasowal

1

xDDDDDDDDDD

9

Szybki murzyn na 3 1

3

Z tych lodów mógłbyś wybudować sobie fajny domek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?