Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
No stracimy. Nwm wgl jakim cudem ktoś taki może dojść do takiego wielkiego klubu jak Barcelona.
11
Jak dojdzie ten Lima to zarząd powinien się podać do dymisji
1
Aż mnie serce boli jak to czytam
0
Asensio gra coś?
0
A Munir czemu nie gra?
0
Suarez już skład stracił? xD
4
Mówił też że kibice gwizdają xD
0
No ale pytam się ciebie
3
Szybciej xDDDDDD
1
Co to jest ten Dawidowicz
1
Oryginalne, nawet masz stacjonarki. Jedyne do czego można się przyczepić to że nie wysyłają butów w doubleboxie i czasami przychodzi uszkodzone pudełko
0
Czemu Francuzów nie ma? Przecież oni z takim Mbappe czy Dembele by na luzie to pykneli
3
Według mnie Dembele lepszy.
3
Munir w Polsce gra xD
0
Skakanka serio tak pomaga?
1
Federer wygra Wimbledon
0
Ja uważam tak samo
0
Jak ja tego Nadala nie cierpię
0
Dlaczego Hawk eye się nie liczy?
0
Na papierze atak silny, a obrona przeciętna. Inaczej jest w rzeczywistości.
0
Orientuje się ktoś z was jak wyglądały progi na informatykę na UJ w tamtym roku? Widziałem listę gdzie była tylko jedna informatyka( jest ich kilka) i próg w porównaniu do 2015 skoczył aż o 10 punktów. Tak było naprawdę?
0
Bardzo dobra decyzja by zrobić coś nowego. Przynajmniej nie wyjdzie z tego ogrzewany kotlet jak Archiwum X nowe.
0
Mi się bardzo podoba xD
0
30 za Dembele to jak za darmo w obecnej sytuacji na rynku
2
No mi to już wzsytko jedno xD
0
Tak jak dla większości osób z tej strony zagrożeniem było Napoli. Bayern od początku sezonu grał słabo, męczył się w lidze. Jednym możliwym zagrożeniem była Barcelona.
0
Obok Bayernu? Bayen zagrał tylko dwa dobre mecze z Arsenalem i tyle.
0
Szkoda ze nie Ronaldo hat-tricka
0
Plus taki ze może nasi wyjdą mega zmotywowani na nowy sezon
1
Zidane całą karierę miał na farcie. Tak na prawdę nie wyszedł mu ten finał z 2006.