10

No stracimy. Nwm wgl jakim cudem ktoś taki może dojść do takiego wielkiego klubu jak Barcelona.

11

Jak dojdzie ten Lima to zarząd powinien się podać do dymisji

1

Aż mnie serce boli jak to czytam

0

Asensio gra coś?

0

A Munir czemu nie gra?

0

Suarez już skład stracił? xD

4

Mówił też że kibice gwizdają xD

0

No ale pytam się ciebie

3

Szybciej xDDDDDD

1

Co to jest ten Dawidowicz

1

Oryginalne, nawet masz stacjonarki. Jedyne do czego można się przyczepić to że nie wysyłają butów w doubleboxie i czasami przychodzi uszkodzone pudełko

0

Czemu Francuzów nie ma? Przecież oni z takim Mbappe czy Dembele by na luzie to pykneli

3

Według mnie Dembele lepszy.

3

Munir w Polsce gra xD

0

Skakanka serio tak pomaga?

1

Federer wygra Wimbledon

0

Ja uważam tak samo

0

Jak ja tego Nadala nie cierpię

0

Dlaczego Hawk eye się nie liczy?

0

Na papierze atak silny, a obrona przeciętna. Inaczej jest w rzeczywistości.

0

Orientuje się ktoś z was jak wyglądały progi na informatykę na UJ w tamtym roku? Widziałem listę gdzie była tylko jedna informatyka( jest ich kilka) i próg w porównaniu do 2015 skoczył aż o 10 punktów. Tak było naprawdę?

0

Bardzo dobra decyzja by zrobić coś nowego. Przynajmniej nie wyjdzie z tego ogrzewany kotlet jak Archiwum X nowe.

0

Mi się bardzo podoba xD

0

30 za Dembele to jak za darmo w obecnej sytuacji na rynku

2

No mi to już wzsytko jedno xD

0

Tak jak dla większości osób z tej strony zagrożeniem było Napoli. Bayern od początku sezonu grał słabo, męczył się w lidze. Jednym możliwym zagrożeniem była Barcelona.

0

Obok Bayernu? Bayen zagrał tylko dwa dobre mecze z Arsenalem i tyle.

0

Szkoda ze nie Ronaldo hat-tricka

0

Plus taki ze może nasi wyjdą mega zmotywowani na nowy sezon

1

Zidane całą karierę miał na farcie. Tak na prawdę nie wyszedł mu ten finał z 2006.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?