1

Z tańszych to mi Żywiec smakuje.

0

Szczęsny wg mnie lepszy od Matsa. Potrafi wyjąć mega ciężkie piłki tylko brak mu koncentracji przez co popełni głupie błędy.

0

Wygląda jakby dla nas nawet się nie zaczęło.

1

Mieli kupić pomocnika z topu. Ok ni dobra, może się nie udało, mało jest pomocników o profilu którego potrzebujemy i ciężko ich wyjąć (już nie wnikam w Seriego czy jakiegoś młodego). Ale w to samo okienko stracić najlepszego skrzydłowego i nawet go nie zastąpić? Przecież to trzeba mieć dysfunkcje mózgu. Nie wiem czy śmiać się czy płakać.

2

Ciekawe czy na treningach się rzuca. Pamiętam ten pożegnalny mecz Podolskiego co sprzed pola karnego w okno załadowal. To był strzał nie do obrony, a i tak Hart próbował zrobić wszystko by go wyjąć.

0

Nie dość że przykro się patrzy na grę to jeszcze ten nasz zarząd.

3

Teraz tak myślę że z moim fartem to może Real kupić Dembele xD

22

Puszcze dwa single. Jeden Cou zostanie w Liverpoolu, a drugi to Dembele zostanie W BVB. Z moim fartem obydwa nie wejdą.

4

Jak było to pisać.

"Sport": Messi w nocy z 21. na 22. lipca spotkał się z Neymarem i w zamian za zostanie na Camp Nou obiecał mu, że "zrobi wszystko, żeby to Neymar wygrał Złotą Piłkę"!

0

Było coś że z karty klubowej płacił za swoje imprezy, i zamawiał panienki xD

0

Ktoś z was się może zna. W zasilaczu komputerowym nie kręci się wentylator, sam zasilacz działa. Natomiast gdy do wentylatora podczepie baterię to on się kręci. To oznacza że zasilacz gdzieś jest zepsuty czy może coś z przewodem wentylatora?

0

Laporty się czepiali że organizował te imprezy.

1

Adidasy głównie klejone bo fajnie latają. Ulubiona to chyba tango 12. Marzeniem to zagrać meczowka jabulani.

0

Ja bym brał Dembele bo nie ma nikogo na LS. Na pomoc można coś jeszcze uciułać.

0

To wiem tylko że ja laptopa kupiłem miesiąc temu, a teraz planuje dokupić monitor 144 Hz. Ludzie piszą że hdmi 1.4b i 2.0 uciągną 120 Hz dlatego jestem ciekaw jakie wejście mam.

1

Kiedy tego bana dostał? xD Kiedyś pisano że on ma wtyki u adminów i bana nie dostanie.

0

Właśnie wpisuje i nie mogę na żadnej stornie znaleźć.

0

Ogarnia ktoś z was jak sprawdzić jakie wyjście hdmi ma laptop i monitor? Chodzi mi czy 1.4b czy 2.0

0

Barcainfo bana dostał? xD

0

Żebym nie wykrakał.

0

Ciekawe co by Neymar pomyślał xD

5

Ale by jaja były jakby Messi nie podpisał kontraktu i za rok poszedł do PSG.

0

Właśnie nie wiem jakie HDMI ma mój laptop,w internecie nie mogę tego znaleźć.

0

Może ktoś mi tutaj pomoże bo na forach nie odpisują. Kupiłem laptopa i chciałem dokupić monitor 144hz. Okazuje się że mój laptop nie ma wejścia DVI D ani display tylko Hdmi. Na polskich i zagranicznych forach było kilka wpisów że hdmi da radę uciągnąć chociaż 120hz. Ktoś z was się orientuję czy to prawda?

0

ŁKS nic nie dostanie tylko PZPN.

0

Może pieniądze z Neymara poszły na sędziów by wygrać triplety i by zarząd został.

0

No gość w defensywie to poziom tak jak i mój.

2

Głupi czy głupi?

1

Deulofeu za bardzo obsrany. Mógłby spróbować coś pociągnąć.

0

To ma za znaczenie pokazać nieudolność zarządu. Nic dziwnego że mają problemy ze sprowadzeniem Cou i Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?