Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z tańszych to mi Żywiec smakuje.
0
Szczęsny wg mnie lepszy od Matsa. Potrafi wyjąć mega ciężkie piłki tylko brak mu koncentracji przez co popełni głupie błędy.
0
Wygląda jakby dla nas nawet się nie zaczęło.
1
Mieli kupić pomocnika z topu. Ok ni dobra, może się nie udało, mało jest pomocników o profilu którego potrzebujemy i ciężko ich wyjąć (już nie wnikam w Seriego czy jakiegoś młodego). Ale w to samo okienko stracić najlepszego skrzydłowego i nawet go nie zastąpić? Przecież to trzeba mieć dysfunkcje mózgu. Nie wiem czy śmiać się czy płakać.
2
Ciekawe czy na treningach się rzuca. Pamiętam ten pożegnalny mecz Podolskiego co sprzed pola karnego w okno załadowal. To był strzał nie do obrony, a i tak Hart próbował zrobić wszystko by go wyjąć.
0
Nie dość że przykro się patrzy na grę to jeszcze ten nasz zarząd.
3
Teraz tak myślę że z moim fartem to może Real kupić Dembele xD
22
Puszcze dwa single. Jeden Cou zostanie w Liverpoolu, a drugi to Dembele zostanie W BVB. Z moim fartem obydwa nie wejdą.
4
Jak było to pisać.
"Sport": Messi w nocy z 21. na 22. lipca spotkał się z Neymarem i w zamian za zostanie na Camp Nou obiecał mu, że "zrobi wszystko, żeby to Neymar wygrał Złotą Piłkę"!
0
Było coś że z karty klubowej płacił za swoje imprezy, i zamawiał panienki xD
0
Ktoś z was się może zna. W zasilaczu komputerowym nie kręci się wentylator, sam zasilacz działa. Natomiast gdy do wentylatora podczepie baterię to on się kręci. To oznacza że zasilacz gdzieś jest zepsuty czy może coś z przewodem wentylatora?
0
Laporty się czepiali że organizował te imprezy.
1
Adidasy głównie klejone bo fajnie latają. Ulubiona to chyba tango 12. Marzeniem to zagrać meczowka jabulani.
0
Ja bym brał Dembele bo nie ma nikogo na LS. Na pomoc można coś jeszcze uciułać.
0
To wiem tylko że ja laptopa kupiłem miesiąc temu, a teraz planuje dokupić monitor 144 Hz. Ludzie piszą że hdmi 1.4b i 2.0 uciągną 120 Hz dlatego jestem ciekaw jakie wejście mam.
1
Kiedy tego bana dostał? xD Kiedyś pisano że on ma wtyki u adminów i bana nie dostanie.
0
Właśnie wpisuje i nie mogę na żadnej stornie znaleźć.
0
Ogarnia ktoś z was jak sprawdzić jakie wyjście hdmi ma laptop i monitor? Chodzi mi czy 1.4b czy 2.0
0
Barcainfo bana dostał? xD
0
Żebym nie wykrakał.
0
Ciekawe co by Neymar pomyślał xD
5
Ale by jaja były jakby Messi nie podpisał kontraktu i za rok poszedł do PSG.
0
Właśnie nie wiem jakie HDMI ma mój laptop,w internecie nie mogę tego znaleźć.
0
Może ktoś mi tutaj pomoże bo na forach nie odpisują. Kupiłem laptopa i chciałem dokupić monitor 144hz. Okazuje się że mój laptop nie ma wejścia DVI D ani display tylko Hdmi. Na polskich i zagranicznych forach było kilka wpisów że hdmi da radę uciągnąć chociaż 120hz. Ktoś z was się orientuję czy to prawda?
0
ŁKS nic nie dostanie tylko PZPN.
0
Może pieniądze z Neymara poszły na sędziów by wygrać triplety i by zarząd został.
0
No gość w defensywie to poziom tak jak i mój.
2
Głupi czy głupi?
1
Deulofeu za bardzo obsrany. Mógłby spróbować coś pociągnąć.
0
To ma za znaczenie pokazać nieudolność zarządu. Nic dziwnego że mają problemy ze sprowadzeniem Cou i Dembele.