0

Druga drużyna ma baraże czy jest opcja że Włosi nie pojadą na mundial?

1

Jak beta nam zamknęli to i mniej gram. Najczęściej mimo wszystko na fortunie ale ludzie LV chwalą.

1

No bet365 był najlepszy, bez podjazdu.

0

Już mieszkanie ma?

1

No właśnie też tego nie rozumiem ale ma do tego prawo.

4

Gusta i gusciki

9

No ja się zaśmiałem to chciałem się tym podzielić.

41

Z Facebooka jakiś komentarz. Dalej trio MSN Messi, Suarez, Nigga

0

No ja kiedyś to czytałem każdy artykuł, a potem la rambla i tylko tu siedzę

19

Może lubi bzykac xD

0

Ja mam prawie 24k xD

0

Oj potwierdzam.

2

No Ronaldo do Realu to chyba nic nie przebije

0

No i w końcu. Jeszce jedna by się przydała.

2

Pique to jakiś jebn**** jest.

1

Paulinho ma podobno dobrą kur*** w nodze. Może go na drugą połowę.

0

Kur*** wiedziałem.

0

Sędzio kartkę daj.

0

A kim on tam jest?

0

Lebron James z Liverpoolu to ten prawdziwy czy jakiś inny?

0

Fajnie wygląda pressig no i jest kilka prób uderzeń z dystansu.

0

A może to jest 3 4 3

0

Mamy Semedo to i tak grają Roberto na PO

0

Dani Alves? xD.

0

A na początku to za ile chodzą? 119 to chy a stare czasy xD

0

Jak wygląda cena Fify na pc? Patrzę i teraz przed premierą jest 199. Za ile może być w trakcie premiery? Kiedyś chodziła po 119, dalej tak samo czy podrożalo?

6

Jak byłem mały to zawsze myślałem że ten stadion istnieje i na nim rozgrywają finały.

13

A BBC jak jest?

2

Bardziej podchodzi pod fantasy.

1

Star Wars to nie sf

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?