0

No mi właśnie bramki Bayernu zabrakło.

0

Jaki my mieliśmy atak i pogromu nie było.

1

Kur*** jak zwykle jeden mecz nie wchodzi bo brakuje jednej bramki.

0

Michael xD

0

Sukcesem Bayernu będzie ćwierćfinał. Dalej ich nie widzę.

0

Bayern może coś strzelić czy raczej lipa?

0

Czemu oni takie kolko zrobili? xD Coś tam uzgadniali?

2

Rakitic nic nie wnosi do gry. Podajesz do Rakitica i zaraz bedziesz mial pilke z powrotem bo on ci ją odda. Nic nie daje os siebie

0

Ja na miejscu Messiego bym nie wytrzymał xD

3

Roberto dzik tylko ten Suarez...

0

Dużo idzie transferu na taki mecz na live? Bo to upc zaraz rozpier******.

3

Jak wygrałeś to idź spać, nic już dzisiaj nie stawiaj bo przegrasz xD

0

U mnie kumpel palił już od 3 podstawówki ale nigdy nas do tego nie namawiał. Pić bardziej to zacząłem jakoś na początku gimnazjum (może dlatego że zacząłem wcześniej to jakoś mnie do tego nie ciągnie). Od pierwszej liceum zaczęły się imprezy, dużo ludzi dopiero wtedy miało styczność czy z papierosami czy z alkoholem i każdy musiał pokazać co on nie potrafi. Takie zachowanie mi się nie podobało dlatego od drugiej klasy przestałem praktycznie pić czy chodzić na imprezy. A papierosy zacząłem palić w 3 gimnazjum ale to dla szanuje, nigdy mi się to nie podobało, nie smakowało mi, no i śmierdziały po tym ręce.

3

Real się potrafi spiąć na takie mecze. Wg mnie powinien wygrać, ewentualnie remis.

0

Ci powiem że za podobną cenę byś kupił prawdziwy zegarek, a nie coś takiego. To jest jakieś kwarcowe gówno, chiński mechanizm z napisem Armani.

1

Under 2.5/btts to po prostu 1:1 zagraj xD

0

No właśnie to chyba będzie najlepsza opcja.

0

No właśnie w dniu premiery wyjeżdżam. Jest jakaś opcja kupić pełne wydanie dzień wcześniej?

0

Jak to wygląda jak zamówię Fife 18 edycje standardową na PC z RTV EURO AGD.Wyślą ją od razu czy dopiero po premierze? W piątek wyjeżdżam na studia do innego miasta i chciałbym mieć fife ze sobą.

0

To może koszmar minionego lata xD

1

Wychodzi ze trzeba kupić w. RTV EURO AGD bo tam dostanie się jakąś zniżkę na Fifa pointsy.

0

Gdzie najlepiej kupić Fife 18 na PC żeby jakieś bonusy czy zniżki odrzucili. RTV Euro AGD?

1

Też ostatnio wygrywałem softa do RN2. Wszystko jest ładnie wytłumaczone w internecie i na yt MajsterPirzu ma spoko poradnik.

0

W końcu Luisito

9

Tanie linie z Polski.

0

Vidal brameczka jednak.

0

Gooooool Suarez?

3

Jak ten gość w studiu dziwnie wygląda

0

Mu chodzi o aktualny mecz Atletico z Sevilla. Chce żeby w nim był remis.

0

Na ustawke wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?