0

Wynajmuje pokój, jest to mój drugi dzień w mieście bo dopiero zacząłem studia. Boję się że mogę je skończyć równie szybko.

0

Kumpel mówił że powiedzieli ze mnie nie znają tylko że z nimi studiuje (nwm czemu to powiedzieli). To że mogą mnie namierzyć to wiem ale czy jest to takie ważne? Na uczelni moge mieć z tym problemy?

0

Nic nie miałem przy śpię, byłem i jestem czysty. Mogą szukać czy sobie daruja?

0

Siema pomoże mi ktoś? Dzisiaj mnie i dwóch kumpli zawinieli tajniacy. Nawet się nie legitymowali jak spytałem o legitke to pokazał mi spluwe, najpierw myślałem że to dresy. Mi się udało uciec, kumpla jednego przeszukali i puścili, a przy drugim coś znaleźli i go zawinieli. Mogę mieć lipe?

2

xDDDDDDDD theoretical computer science

0

Studiuje może ktoś z was na TCS na UJ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak jak za Tito nas Bayern zweryfikowal

2

Suarez jaką piłkę puścił

0

No właśnie to zobaczyłem, nic sam nie zrobie?

0

Ej zablokowałem sobie dostęp do futa bo źle 5x wpisałem hasło awaryjne. Co mam z tym zrobić?

0

Podłączyłem pada od ps4 do pc i w Fifie słabo to wygląda. Chce analogiem dać w lewo i idzie o dwa, nie mogę wybierać graczy bo coś nie łapie. Jakieś pomysły? Używam tego ds4 tool

0

też to mam i pobieranie nieudane

2

Ale to są jaja. Kup jakiś acess to zagrasz 10h kiedy chcesz,kup edycję Kryszcziano to zagrasz 3 dni wcześniej. Jutuberzy się chwalą składami,grają ile chcą ,a my nawet w dniu premiery nie pogramy.

1

Przeinstalowałem i nic

0

Mam dziwną sytuacje z laptopem. Podłączyłem słuchawki i grają, chciałem sprawdzić jakość innych i na nich cisza, restart i na nowe słuchawki grają ale teraz stare nie. Cały czas przy zmianie słuchawek muszę resetować kompa.Co jest nie tak?

0

No ja też trochę do centrum mam. Tam niby będe miał jakiś internet ale jaki to nwm/.

0

Też zaczynam ale jeszcze jestem u sb. Jutro jadę do innego miasta i mam nadzieję że tam internet będzie spoko. Najwyżej kupie ten w playu 50gb.

0

To poczekam kurde. No mnie ostatnio UPC ru***. Zawsze wszytko ładnie się pobierało jakieś filmy czy gry to była chwila, a teraz plik który ma 70mb pobieram 30 minut.

0

Tak myślisz? Fife 17 dało się pobrać? Ja ostatnio grałem w 14 i ją się jeszcze dało xD wgl znacie program do tworzenia ISO który nie ma limitów?

0

Tak spróbuję.

1

To że dobrze mieć to już wiem xD ale da radę bez napędu to ogarnąć?

0

Ej mam problem. Kupiłem Fife na PC i chce pobrać z origin. Wpisałem kod i każą mi instalować z płyty. Jak mam to zrobić jak mój laptop nie ma napędu.

0

Jadłem habanero i już to była moc. Patrzę i ta Carolina ma 3x więcej jednostek. To musi być potwór

0

A o jaki model/modele dokładnie chodzi?

5

A klątwa doliny węży?

0

Do tej ceny chyba właśnie Redmi Note 4 czy 4x. Ja właśnie zamówiłem wersję 3/16 za 400zl xD Kartę SD można zawsze dorzucić.

0

Gra Barcelony i ogólnie początek sezonu przypomina mi bardzo 2012/13 jak trenerem był Tito.

0

Real nie ma super ataku, a LM obronił

0

Weszło xD.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?