Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wynajmuje pokój, jest to mój drugi dzień w mieście bo dopiero zacząłem studia. Boję się że mogę je skończyć równie szybko.
0
Kumpel mówił że powiedzieli ze mnie nie znają tylko że z nimi studiuje (nwm czemu to powiedzieli). To że mogą mnie namierzyć to wiem ale czy jest to takie ważne? Na uczelni moge mieć z tym problemy?
0
Nic nie miałem przy śpię, byłem i jestem czysty. Mogą szukać czy sobie daruja?
0
Siema pomoże mi ktoś? Dzisiaj mnie i dwóch kumpli zawinieli tajniacy. Nawet się nie legitymowali jak spytałem o legitke to pokazał mi spluwe, najpierw myślałem że to dresy. Mi się udało uciec, kumpla jednego przeszukali i puścili, a przy drugim coś znaleźli i go zawinieli. Mogę mieć lipe?
2
xDDDDDDDD theoretical computer science
0
Studiuje może ktoś z was na TCS na UJ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak jak za Tito nas Bayern zweryfikowal
2
Suarez jaką piłkę puścił
0
No właśnie to zobaczyłem, nic sam nie zrobie?
0
Ej zablokowałem sobie dostęp do futa bo źle 5x wpisałem hasło awaryjne. Co mam z tym zrobić?
0
Podłączyłem pada od ps4 do pc i w Fifie słabo to wygląda. Chce analogiem dać w lewo i idzie o dwa, nie mogę wybierać graczy bo coś nie łapie. Jakieś pomysły? Używam tego ds4 tool
0
też to mam i pobieranie nieudane
2
Ale to są jaja. Kup jakiś acess to zagrasz 10h kiedy chcesz,kup edycję Kryszcziano to zagrasz 3 dni wcześniej. Jutuberzy się chwalą składami,grają ile chcą ,a my nawet w dniu premiery nie pogramy.
1
Przeinstalowałem i nic
0
Mam dziwną sytuacje z laptopem. Podłączyłem słuchawki i grają, chciałem sprawdzić jakość innych i na nich cisza, restart i na nowe słuchawki grają ale teraz stare nie. Cały czas przy zmianie słuchawek muszę resetować kompa.Co jest nie tak?
0
No ja też trochę do centrum mam. Tam niby będe miał jakiś internet ale jaki to nwm/.
0
Też zaczynam ale jeszcze jestem u sb. Jutro jadę do innego miasta i mam nadzieję że tam internet będzie spoko. Najwyżej kupie ten w playu 50gb.
0
To poczekam kurde. No mnie ostatnio UPC ru***. Zawsze wszytko ładnie się pobierało jakieś filmy czy gry to była chwila, a teraz plik który ma 70mb pobieram 30 minut.
0
Tak myślisz? Fife 17 dało się pobrać? Ja ostatnio grałem w 14 i ją się jeszcze dało xD wgl znacie program do tworzenia ISO który nie ma limitów?
0
Tak spróbuję.
1
To że dobrze mieć to już wiem xD ale da radę bez napędu to ogarnąć?
0
Ej mam problem. Kupiłem Fife na PC i chce pobrać z origin. Wpisałem kod i każą mi instalować z płyty. Jak mam to zrobić jak mój laptop nie ma napędu.
0
Jadłem habanero i już to była moc. Patrzę i ta Carolina ma 3x więcej jednostek. To musi być potwór
0
A o jaki model/modele dokładnie chodzi?
5
A klątwa doliny węży?
0
Do tej ceny chyba właśnie Redmi Note 4 czy 4x. Ja właśnie zamówiłem wersję 3/16 za 400zl xD Kartę SD można zawsze dorzucić.
0
Gra Barcelony i ogólnie początek sezonu przypomina mi bardzo 2012/13 jak trenerem był Tito.
0
Real nie ma super ataku, a LM obronił
0
Weszło xD.