Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mój profesor mówi że widzi w 4 wymiarach.
0
Nieprawda bo Barca przegrała w grupie z Szachtarem
0
Mnie martwi to że Barcelonę potrafią zdominować sporo słabsze drużyny które nie wykorzystują swoich sytuacji, a takie United, City Liverpool z o wiele lepszym zawodnikami może nas szybko zweryfikować
0
No tak gramy świetnie i gnieciemy ogórków z hiszpańskiej.
0
Zdaje mi się że poziom angielskiej skoczył /wrócił do normy.
0
Z taką grą Barca dostanie 4 od PSG albo City i po LM
0
My z Sevilla się męczylismy
0
Coś mi się wydaje że w tym LM wygra jakaś angielska drużyna.
1
To jak podstawa to musisz robić Kiełbase. Rób tylko te podstawowe i możesz właśnie korzystać z tej dwójki youtuberow co pisałem. Solidnie przerobienie Kiełbasy z podstawy pewnie też da wynik koło 90-100
0
Z matemaska to tydzień przed maturą przerobiłem ten kurs z matmy rozszerzonej by przypomnieć sobie najważniejsze rzeczy. W trakcie nauki to przerobiłem solidnie Kiełbase, trudniejsze zadanka z pazdro i że zbioru omega (sporo bardzo trudnych zadań). A stronki to khanacademy (bardzo polecam), matematyka.pisz bo tam szybko można zadanie wrzucać i cię ludzie nakierują no i z yt to piedupl i Kowalskiego.
Edit. Przerobienie solidnie zadań z rozszerzonej matmy z Kiełbasy da spokojnie koło 90%.
1
Chyba już ustalo
2
Vangelis z Blade Runnera
Morricone z Dawno temu w Ameryce
Morricone z Trylogii Dolara
I dorzucę
Moon River ze Śniadania xD
12
Zajebiscie dobry
0
Paulino jeb**** xD
1
Semedo i Iniesta
0
Od Barcelony zawsze wymaga się stylu i wyników. Na Martino jechała cała prasa mimo że brzydko nie graliśmy, a teraz jakoś każdemu jest to obojętne
0
Luisitoooooooooo
0
Jakiś czas temu pisałem to samo. Prawie każdy stąd mnie za to zjechał
0
Luisitooooooooooo
6
Tiki laga, gramy jak w jakimś zasranym Premier League
4
Semedo jaki powrót
2
To i ja napiszę że podobno Amazon kupił prawa za 250 xD
0
Na tym filmiku jest napisane jak się nazywa xD
0
Podłączam słuchawki i wszystko jest dobrze dopóki ich nie odłączę i nie spróbuje podłączyć drugi raz, wtedy nie ma dźwięku ani w słuchawkach ani w głośnikach. Muszę resetować laptopa i wtedy jest ok dopóki znowu ich nie wyjmę i nie podłączę. Po drugim podlączeniu komputer ich tak jakby nie widzi bo nie ma nic w menadżerze urządzeń.Sterowniki najnowsze,wszystko z realtekiem zainstalowne. Format to ostateczność może ktoś z was ma jakiś pomysł?
0
Wpisujesz ewa karasiewicz szkola tvn i pierwszy link to instagram. Ot cała magia
1
Do pobrania jest na zatoce, a napisy są tylko angielskie
0
Macie może jakieś fajny skrypty podręczniki ze wstępu do matematyki//teorii mnogości?
4
Tarantino to w Desperado mówił xD
0
Poleci ktoś z was jakiś skrypt czy ksiązkę ze wstępu do matematki/teorii mnogości? Dobrzy gdyby było przystępnie napisane xD
3
Ona jest kibicem Barcelony