1

Mój profesor mówi że widzi w 4 wymiarach.

0

Nieprawda bo Barca przegrała w grupie z Szachtarem

0

Mnie martwi to że Barcelonę potrafią zdominować sporo słabsze drużyny które nie wykorzystują swoich sytuacji, a takie United, City Liverpool z o wiele lepszym zawodnikami może nas szybko zweryfikować

0

No tak gramy świetnie i gnieciemy ogórków z hiszpańskiej.

0

Zdaje mi się że poziom angielskiej skoczył /wrócił do normy.

0

Z taką grą Barca dostanie 4 od PSG albo City i po LM

0

My z Sevilla się męczylismy

0

Coś mi się wydaje że w tym LM wygra jakaś angielska drużyna.

1

To jak podstawa to musisz robić Kiełbase. Rób tylko te podstawowe i możesz właśnie korzystać z tej dwójki youtuberow co pisałem. Solidnie przerobienie Kiełbasy z podstawy pewnie też da wynik koło 90-100

0

Z matemaska to tydzień przed maturą przerobiłem ten kurs z matmy rozszerzonej by przypomnieć sobie najważniejsze rzeczy. W trakcie nauki to przerobiłem solidnie Kiełbase, trudniejsze zadanka z pazdro i że zbioru omega (sporo bardzo trudnych zadań). A stronki to khanacademy (bardzo polecam), matematyka.pisz bo tam szybko można zadanie wrzucać i cię ludzie nakierują no i z yt to piedupl i Kowalskiego.

Edit. Przerobienie solidnie zadań z rozszerzonej matmy z Kiełbasy da spokojnie koło 90%.

1

Chyba już ustalo

2

Vangelis z Blade Runnera
Morricone z Dawno temu w Ameryce
Morricone z Trylogii Dolara
I dorzucę
Moon River ze Śniadania xD

12

Zajebiscie dobry

0

Paulino jeb**** xD

1

Semedo i Iniesta

0

Od Barcelony zawsze wymaga się stylu i wyników. Na Martino jechała cała prasa mimo że brzydko nie graliśmy, a teraz jakoś każdemu jest to obojętne

0

Luisitoooooooooo

0

Jakiś czas temu pisałem to samo. Prawie każdy stąd mnie za to zjechał

0

Luisitooooooooooo

6

Tiki laga, gramy jak w jakimś zasranym Premier League

4

Semedo jaki powrót

2

To i ja napiszę że podobno Amazon kupił prawa za 250 xD

0

Na tym filmiku jest napisane jak się nazywa xD

0

Podłączam słuchawki i wszystko jest dobrze dopóki ich nie odłączę i nie spróbuje podłączyć drugi raz, wtedy nie ma dźwięku ani w słuchawkach ani w głośnikach. Muszę resetować laptopa i wtedy jest ok dopóki znowu ich nie wyjmę i nie podłączę. Po drugim podlączeniu komputer ich tak jakby nie widzi bo nie ma nic w menadżerze urządzeń.Sterowniki najnowsze,wszystko z realtekiem zainstalowne. Format to ostateczność może ktoś z was ma jakiś pomysł?

0

Wpisujesz ewa karasiewicz szkola tvn i pierwszy link to instagram. Ot cała magia

1

Do pobrania jest na zatoce, a napisy są tylko angielskie

0

Macie może jakieś fajny skrypty podręczniki ze wstępu do matematyki//teorii mnogości?

4

Tarantino to w Desperado mówił xD

0

Poleci ktoś z was jakiś skrypt czy ksiązkę ze wstępu do matematki/teorii mnogości? Dobrzy gdyby było przystępnie napisane xD

3

Ona jest kibicem Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?