2

Mi się zdaje że to nasi motorycznie dostają. Zobacz jak Busi wraca czy nawet Alba. Przecież ten drugi to jeden z najszybszych graczy świata

0

Mam wrażenie że wyglądamy o wiele gorzej motorycznie

1

Takiej mocnej pomocy to chyba nigdy nie mieliśmy

2

Piękny co zrobił

6

Ale hymn to mają zajebisty

4

Z takim plastrem to Messi sobie rzadko radził, nawet Guardiola nie za bardzo miał pomysł. Pepe na defensywnym pomocniku to była zmora i dopiero jak czerwo dostał to Messi zaczął śmigać

0

Emery mówił że Real wygra?

2

Ja czuję porażkę xD, a swoją obronę powiem że jako jeden z nielicznych pisałem że Barcelonę poradzi sobie z PSG

5

Znam taki zwyczaj by stawiać przeciwko swojemu klubowi bo w obu przypadkach będziesz zadowolony xD

0

Mi się zdaje że od tego momentu co kibice Realu pisali jakiś petycja by meczy nie komentował

2

Orłowski co za głupoty gada

18

jak nam oni wsadzą 4 to będzie śmiech na notatniku

0

Tylko główna strona jest w wersji 4.0? bo La Rambla czy artykuły wyglądają tak samo

0

Też mi się zdaje że Real wygra, czuję 3:1

0

Dzięki pomogło

1

Jak wchodzicie na LA Ramble na telefonie to wyrzuca wam wersję na komputer?

0

Graty

0

A dlaczego mógłby grać w LM skoro grał już z Atletico?

0

Ja się cały czas zastanawiam jak to jest wgl możliwe

1

Może nie dokładnie sam sextet ale wersja filmu o wiele lepsza.

0

Ludzie na grupach bardziej polecają Aspasa bo tańszy, świetne statystyki i zawsze możesz sprzedać.

1

Myślałem że spalony xD

1

Technika Iniesty, a Suareza

0

Messi słabo gra już jakiś czas

0

A z Lucho ile mieliśmy?

0

No to był zamach 100%. Bardzo mi się podobała ta scena w filmie Smoleńsk gdzie Putin siedzi na skrzydle i je piłuje. Wydaje mi się że tak mogło być w rzeczywistości

0

pewnie mają ludzi od tego, tak jak i bukmacherzy wysyłają swoich ludzi na mecz i oni na bieżąco wszystko uzupełniają.

0

W takim razie piszcze kupon po finale LM

0

Sporo ludzi pisało by dać że Crystal strzeli xD

1

ona nawet nike nie jest xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?