Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mi się zdaje że to nasi motorycznie dostają. Zobacz jak Busi wraca czy nawet Alba. Przecież ten drugi to jeden z najszybszych graczy świata
0
Mam wrażenie że wyglądamy o wiele gorzej motorycznie
1
Takiej mocnej pomocy to chyba nigdy nie mieliśmy
2
Piękny co zrobił
6
Ale hymn to mają zajebisty
4
Z takim plastrem to Messi sobie rzadko radził, nawet Guardiola nie za bardzo miał pomysł. Pepe na defensywnym pomocniku to była zmora i dopiero jak czerwo dostał to Messi zaczął śmigać
0
Emery mówił że Real wygra?
2
Ja czuję porażkę xD, a swoją obronę powiem że jako jeden z nielicznych pisałem że Barcelonę poradzi sobie z PSG
5
Znam taki zwyczaj by stawiać przeciwko swojemu klubowi bo w obu przypadkach będziesz zadowolony xD
0
Mi się zdaje że od tego momentu co kibice Realu pisali jakiś petycja by meczy nie komentował
2
Orłowski co za głupoty gada
18
jak nam oni wsadzą 4 to będzie śmiech na notatniku
0
Tylko główna strona jest w wersji 4.0? bo La Rambla czy artykuły wyglądają tak samo
0
Też mi się zdaje że Real wygra, czuję 3:1
0
Dzięki pomogło
1
Jak wchodzicie na LA Ramble na telefonie to wyrzuca wam wersję na komputer?
0
Graty
0
A dlaczego mógłby grać w LM skoro grał już z Atletico?
0
Ja się cały czas zastanawiam jak to jest wgl możliwe
1
Może nie dokładnie sam sextet ale wersja filmu o wiele lepsza.
0
Ludzie na grupach bardziej polecają Aspasa bo tańszy, świetne statystyki i zawsze możesz sprzedać.
1
Myślałem że spalony xD
1
Technika Iniesty, a Suareza
0
Messi słabo gra już jakiś czas
0
A z Lucho ile mieliśmy?
0
No to był zamach 100%. Bardzo mi się podobała ta scena w filmie Smoleńsk gdzie Putin siedzi na skrzydle i je piłuje. Wydaje mi się że tak mogło być w rzeczywistości
0
pewnie mają ludzi od tego, tak jak i bukmacherzy wysyłają swoich ludzi na mecz i oni na bieżąco wszystko uzupełniają.
0
W takim razie piszcze kupon po finale LM
0
Sporo ludzi pisało by dać że Crystal strzeli xD
1
ona nawet nike nie jest xD