0

Pies Sergiego?

0

Jego pies ma własny instagram xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czyli już może dostać powołanie na mecz ligowy w przyszyłym tygodniu i w LM będzie mógł grać? A jak u niego z wyprowadzaniem piłki i zwrotnością?(zwrotniejszy od Pique?xD)

0

Może ktoś streścić jak to z Mina? Czy może już być zarejestrowany?(nwm jak z tymi miejscami spoza UE) i czy ma zostać od razu włączony do pierwszego składu?

0

Real z PSG chyba

0

poszło

0

Ponowie prośbę czy jest tu mistrz c++ co zrobiły zadanie? Od razu mówię że jest dość długie. Jak coś pw to się dogadamy

2

Contratiempo pewnie xD

0

Pw

0

Napisałem pw

0

Jest tu jakiś mistrz c++ co zrobił by mi zadanie na studia? Możemy się dogadać na pw

0

Chyba globa dostał to pewnie niezły, na pewno warty obejrzenia

0

Ale żenada

0

O co chodzi z butami? xD

1

Dobrze Dembouz

64

Już sie okazało że nie jest. Dzisiaj się dowiemy czy nadaje się na ławke czy trzeba go sprzedać.

8

A BarcaInfo co robi?

4

Neymar sam zapłacił 220mln ,a Coutinho jakieś grosze

0

czemu słabo? może sobie sprawdził i tylko napisał że o tym nie słyszał.

0

Crazy Stupid Love, bardzo dobra obsada i fajna komedia

5

1

Chciałbym Antka u nas ale nie kosztem Luisa

0

To chyba 3 sezon

2

Coutinho będzie brał udział w treningach czy będzie ćwiczył indywidualnie?

0

Kur** ale się tego królika przestraszyłem

0

jak zwykle świetnie

0

Kurcze na FlashScorze miałem że 3, a teraz zmienili. Co nie zmienia faktu że PSG może rozjechac Real

2

Notatnik padł? xD

1

Wgl PSG 6 1 wygrywa i Mbappe hat trick

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?