0

3 1 za dużo na Real

0

PSG lepsze? XD chyba inny męczy oglądamy

1

Jakim zespołem byłby Real bez Ronaldo

1

Też tak mi się zdaje

5

Iwanskiemu już staje jak Ronaldo widzi

0

Kim był? Tego drugiego typa nie słychać nawet

1

Myślałem że PSG lubi grać piłka i dominować posiadaniem.

1

To jest to mocne PSG?

1

Wcześniej dźwięk niż, obraz

0

Silva się obsral i chyba Motty brakuje

0

Węgrzyn od francuskiej piłki

7

Silva miał farta że pauzował z Niemcami w 2014 bo by się traumy na całe życie nabawił

0

Zobaczył wynik meczu z RSSS i znowu zbroje obsrał

49

Rok temu celebrował

0

Wg mnie tak to będzie wyglądało do pierwszej bramki

0

Kontuzje

0

Możesz zamknąć?

0

Oprócz tej główki Gundogana to te bramki City jakieś farfocle

0

Wątpię by Eriksen sobie poradził. W Anglii mają o wiele więcej miejsca, nie gra się tak szybko piłką. Jakie problemy z przyzwyczajeniem miał Modric czy teraz Coutinho.

0

Ktoś pisał że czuje over 4.5 xD

3

PSG nie zgłosilo Lucasa do LM

0

City 1 0 xD

14

Komentarz usunięty

0

Pobrać w HD można

0

Koniec 15 odcinka to ucieczka z mennicy, a koniec 9 to koniec 13 netlifxa.


Pierwszy sezon w hiszpańskiej TV miał 9 odcinków, ale każdy z nich miał ponad godzinę. Netflix dla swojej platformy skrócił każdy odcinek do ok. 45 minut i "powstało" 13 Netflixowych odcinków pierwszego sezonu.

W skrócie: cały pierwszy sezon (9 odcinków) w hiszpańskiej TV = cały pierwszy sezon (13 odcinków) w Netflixie.

0

Nie masz racji. 15 odcinek jest ostatnim

0

Nie. Oryginalnie jest jeden sezon 15 odcinków po godzinę każdy. Netlifx z 9 godzinnych zrobił 13 odcinków jako pierwszy sezon u siebie

0

Napisał Lubuskie

0

Ostatnio nie da się tych męczy oglądać bo każda drużyna stawia autobus. Chelsea pewnie zrobi to samo

3

Eleven to kibice Realu i jeszcze świętują po wczorajszym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?