Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3 1 za dużo na Real
0
PSG lepsze? XD chyba inny męczy oglądamy
1
Jakim zespołem byłby Real bez Ronaldo
1
Też tak mi się zdaje
5
Iwanskiemu już staje jak Ronaldo widzi
0
Kim był? Tego drugiego typa nie słychać nawet
1
Myślałem że PSG lubi grać piłka i dominować posiadaniem.
1
To jest to mocne PSG?
1
Wcześniej dźwięk niż, obraz
0
Silva się obsral i chyba Motty brakuje
0
Węgrzyn od francuskiej piłki
7
Silva miał farta że pauzował z Niemcami w 2014 bo by się traumy na całe życie nabawił
0
Zobaczył wynik meczu z RSSS i znowu zbroje obsrał
49
Rok temu celebrował
0
Wg mnie tak to będzie wyglądało do pierwszej bramki
0
Kontuzje
0
Możesz zamknąć?
0
Oprócz tej główki Gundogana to te bramki City jakieś farfocle
0
Wątpię by Eriksen sobie poradził. W Anglii mają o wiele więcej miejsca, nie gra się tak szybko piłką. Jakie problemy z przyzwyczajeniem miał Modric czy teraz Coutinho.
0
Ktoś pisał że czuje over 4.5 xD
3
PSG nie zgłosilo Lucasa do LM
0
City 1 0 xD
14
Komentarz usunięty
0
Pobrać w HD można
0
Koniec 15 odcinka to ucieczka z mennicy, a koniec 9 to koniec 13 netlifxa.
Pierwszy sezon w hiszpańskiej TV miał 9 odcinków, ale każdy z nich miał ponad godzinę. Netflix dla swojej platformy skrócił każdy odcinek do ok. 45 minut i "powstało" 13 Netflixowych odcinków pierwszego sezonu.
W skrócie: cały pierwszy sezon (9 odcinków) w hiszpańskiej TV = cały pierwszy sezon (13 odcinków) w Netflixie.
0
Nie masz racji. 15 odcinek jest ostatnim
0
Nie. Oryginalnie jest jeden sezon 15 odcinków po godzinę każdy. Netlifx z 9 godzinnych zrobił 13 odcinków jako pierwszy sezon u siebie
0
Napisał Lubuskie
0
Ostatnio nie da się tych męczy oglądać bo każda drużyna stawia autobus. Chelsea pewnie zrobi to samo
3
Eleven to kibice Realu i jeszcze świętują po wczorajszym