Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
23 ma Umtiti chyba
0
Ludzie co już nie można powiedzieć co się myśli?
11
XD
0
Ta jest świetna ale moja ulubiona
Za dziecka tak sobie wyobrażałem moją karierę
0
Przypomina się mecz w Paryżu z Gomesem, chociaż wtedy to i cała, drużyna zagrała słabo
0
Pamiętaj by oprzeć lewą nogę , a nie trzymać luźno bo inaczej będzie tańczyć breakdance
0
Kurde mogłem jeszcze tydzień w Lublinie zostać
1
Po Martino strasznie jechała prasa za styl i gość siadł psychicznie. Wg mnie wtedy graliśmy ładniejszą piłkę dla oka
17
Semedo zawieszony
0
Paulinho gra przeciętnie/słabo od początku ale bramki go broniły i wielu osobom te statystki zakrywały oczy
1
jest gdzieś artykuł czy na śmietankowej?
0
wczoraj nam się świetnie z Eibarem grało
1
Frank Drebin
0
W Lublinie praktycznie każdy sklepik na xD
2
Boniek podobno jest strasznym bufonem. Info od osoby z jego towarzystwa
0
USA odpadło?
3
sezon 09/10 to półfinał z Interem w 10/11 wygraliśmy LM
1
4
Pewnie Bakayoko zagra mecz życia i będzie czyścił Messiego
0
Z Martino też wygrywaliśmy na początku, a i tak każdy po nim jechał
0
Komentarz usunięty
0
Martino za taki styl gry zostałby zjedzony przez pracę
0
Niestety pewnie tak
13
Z Paulinho to wgl nie ma kontroli w pomocy
0
No look passy Miny to bardziej ala Ronaldo
1
Paulinho cienki jak sik pająka
0
On wyjdzie w pierwszym na mecz z Chelsea i oby jego straty się nie zemściły
0
Było głośno o tym jakiś czas temu że policja wzięła się za kilku sprzedawców i ludzie którzy od nich kupili to dostawali wezwania w sprawie świadków
1
To tak jak ludzie co kupowali cdkeya do csa na allegro xD
0
Czyli Paulinho pewnie w pierwszym na Chelsea...