Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co napisał? XD możesz na pw?
0
Pamiętam że Martino jak próbował coś zmieniać to cała prasa po nim jechała że to nie styl Barcelony że tracą swoją tożsamość i Tata się poddał. Dziwne że nikt nie czepia się Valverde bo od początku sezonu gramy mało efektownie jeszcze w jakimś zupełnie innym stylu czy formacji.
0
Pisze tylko jak by to wyglądało za Valverde z Neymarem czego prawdopodobnie nie zrozumiałeś. Paulinho i Gomes tam grali i też gówno pokazywali co było dziwnymi decyzjami Valverde i pisząc tam o Rakiticu chodziło mi że pewnie tam by go wystawił.
I w 4 4 2 nie gra się na dwóch SPD (chyba że jest to drużyna defensywa), a na jednego SPD i obok typowego sp którym obecnie jest Iniesta. Może w 4 2 3 1 też się gra na dwóch defensywnych?
0
Od początku sezonu nie graliśmy zjawiskowo ale ostatni miesiąc to już niestety męczarnie dla kibiców
0
Dlaczego każdy myśli że 2 śp w 4 4 2 to dwóch defensywnych....
Tym bardziej że na prawej grał już Gomes czy Paulinho więc nie zdziwiłby mnie tam Rakitic
0
Iniesta obok Busiego, a Rakieta przy prawej. To było tylko czysto hipotetyczne pytanie bo ja 4 3 3 u Valverde nie widzę i on zresztą też nie
0
Statystyki dryblingów to straszny bullshit, wystarczy że Griezmann na prędkości przebiegnie bo ma wolne miejsce i już do dryblingu tego nie ma
0
Ja to wiem, większość osób to wie tylko nie Erni. Dla niego ważne by nie stracić bramki bo jedną raczej uda się strzelić. IMO to jest bez sensu bo ostatnio (nie licząc Girony) to my nie potrafimy stworzyć sobie sytuacji
3
Nie zobaczysz 4 3 3 za Valverde bo zbyt ofensywne i możemy mieć zbyt wiele strat
0
Zastanawia mnie czy gdyby Neymar nie odszedł to Valverde grałby 4 3 3 czy zrobił by z Neya bocznego pomocnika i dalej 4 4 2?
0
I tak będziemy grać 4-4-2. Za Iniesta pewnie głównie będzie grał Coutinho, a Griezmann raczej w miejsce Suareza. Luis często zostaje, a nie ma odpowiedniego tempa czy dryblingu by iść w pojedynki i pewnie dlatego Valverde chce sprawdzić Antka.
0
To ja tego nie pamiętam, wiem na pewno że lepiej prezentował się po wejściu z, ławki niż jak miał grać od 1 minuty
7
Od razu grał chu*** tylko ze wtedy bramki strzelał i nikt nie patrzył na jego grę
3
Z Paulinho w pierwszym wszystkie mecze tak wyglądają
0
Co ty xD Paulinho będzie
0
Wgl czemu już Miroslawski nie komentuje meczów?
3
Valverde pewnie wkurzony że Alba nie może zagrać i trzeba rotacje robić
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Dubbing gorszy niż lektor xD
0
https://footroll.pl/wywiady-i-felietony/3252,co-z-tym-demb-l-tlusty-czwartek-1
fajny tekst
0
Wydaje mi się że Valverde widzi Antka w pierwszym składzie kosztem Suareza.
0
Pewnie jedno z pierwszych pytań?
7
Było chu*** czy cenzura?
0
Czemu polska akurat?
4
Ostatnio Valverde jakieś dziwne rzeczy robi. Myślałem że taki trener będzie umiał rotować składem, a on chce wszystkich zajechać.
0
Marzy mi się Eva Green jako Yennefer
0
grali razem w reprezentacjach młodzieżowych i znają się praktycznie od dziecka, podobnie jak Messi z Aguero
1
Kozak
10
Kupiłem flaszkę i już miałem jechać do domu kiedy pomyślałem, że jak się przewrócę to się stłucze. Wypiłem więc przezornie i dopiero pojechałem. Miałem rację - akurat tego dnia wyje***** się z 10 razy.
xDD