0

Tym bardziej że Barcelonę zawsze charakteryzował swój styl gry, za to zacząłem im kibicować

6

Jak Andres ma zejść to niech wejdzie Dembele na prawe, a Coutinho w miejsce Iniesty. Po co ten dziad Paulinho

1

Valverde to uparty dziad, zdaje sobie sprawę że bronią go wyniki i będzie ustawiał skład jak chce

5

Jakby do Cou podał

0

Mógł Suarez plantować

0

Messi ewidentnie nie wszedł w mecz

0

Cou na PP będzie?

1

Iniesta w pierwszym bo opaska leży przy jego stroju

0

Griezmann będzie grał za Suareza pewnie

0

Wszedł na 15 minut i nie miał za bardzo co pokazać. Insigne podań szuka tylko z Mertensem albo ładuje na bramkę z każdej pozycji więc Arek i za bardzo piłki nie miał

0

A Leo gdzie? 4 4 2 z Suarezem i Griezmannem to bardziej by 4 3 3 było czy 4 3 1 2

0

Na transferze Griezmanna ucierpi Dembele albo Suarez chociaż ten pierwszy to już nie gra xD

0

Był wolny pośredni z pola karnego i cała drużyna na lini bramkowej stała xD

1

Któryś ze strimerow na yt tak mówi

0

W Marrakeszu balował

0

Ciekawi mnie jakby do takiego wolnego podszedł Hulk czy Carlos. Ja to bym spieprzal z bramki od razu

0

Napoli gra, a Roma punktuje

0

Alisson co broni

0

Dzeko katem Napoli

0

Ktoś tutaj pokazywał statystyki z których wynikało że świetna obrona jest mitem

0

Na rower to się po lsd idzie xD

0

Fortuna ale i tak podjazdu do bet nie ma. Chyba nie ma żadnego legalnego z takim cashoutem jak miał bet

0

Mi się zdaje że on nie za bardzo wie gdzie się ustawić, nie szuka piłki do gry

0

Ale mecz w Neapolu

0

właśnie też mnie to zastanawia, ostatnio to jakieś rajdy w Barcelonie komentował

0

Zawsze możesz pobrać z torrentow

0

Co z Mbappe?

0

Jeszcze nie widzi ale mają to wprowadzić

0

Faza grupowa LM 2017/18 to 3:0 z Juve - tutaj niezły mecz, męczarnie w Lizbonie i 3 pkt po samobóju rywala, 3 - 1 z Olympiakós, dwa nudne mecze bo remisy z Juve i Olympiakósem na wyjeździe i tak samo zwycięstwo ze Sportingiem 2 0 też po jednej samobójczej bramce. Bardzo mi to przypomina LM z 2012/13 gdzie mega męczyliśmy się ze Spartakiem (bramka na 3-2 w 80 minucie), Celtickiem (bramka na 2-1 w 90 i potem pamiętna porażka w Glasgow ). Potem faza pucharowa gdzie trzeba było gonić wynik z Milanem, PSG to przeszliśmy dzięki remisom i pamiętne 7:0 od Bayernu. Trafiliśmy na lepszą drużynę i szybko nas zweryfikowali, wydaje mi się że może być podobnie.

3

za Martino na początku nie graliśmy nudnie tylko inaczej niż jest w "DNA Barcy" za co prasa go zjadła (głownie po meczu gdzie wygraliśmy ale mieliśmy mniejsze posiadanie piłki). Pamiętam jak się wypowiadał o presji że nie tylko wyniki ale i styl przez co rezygnował ze swoich pomysłów na rzecz dalszego klepania piłki po obwodzie ( co było już nudne ). Dziwi mnie właśnie że nikt nie krytykuje Valverde za styl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?