Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde teraz będzie miał argumenty by znowu sadzać Denisa na trybuny.
0
Daj spokój gościu
0
Ty no dobra zmiana Valverde, w czasie
1
Paulinho gra taki shit że głowa mała
0
A śmialiśmy się z United
1
Jeszce gdyby Paulinho coś grał to jakoś bym zrozumiał
23
Błędem była zmiana Dembele zamiast Paulinho ten drugi zupełnie nic nie daje, brak odbiorów, niecelne podania czy błędy w ustawianiu
0
Szuka tego Suareza jak każdy wie że on piłki przyjąć nie potrafi
0
Ale co Paulinho robi na boisku to ja nwm.
Edit :
Suarez też
3
Pique rywalizuje z Umtitim kto popełni większy błąd
0
Bo zbyt ofensywnie będzie
0
Na pewno lepiej zagrał niż Suarez czy Paulinho
0
I jeszcze Dembele schodzi, a Paulinho na boisku
0
Często w tym sezonie tak było tylko przeciwnicy nie potrafili nam strzelać
0
Umtiti to też dzisiaj klasę pokazuje
0
Chociaż w obronie gramy praktycznie to samo co w innych meczach tylko dzisiaj po prostu nam strzelają
1
Bayern by z nami zrobił to co z BVB dzisiaj
2
Wziąć *
0
Gość od kilku miesięcy ewidentnie obniżyły loty i każdy to widzi, między innymi dlatego nie dostał powołania bo jest kilku lepszych na jego pozycje.
0
Miroslawski jak komentuje to zawsze źle gramy, rok temu cały czas pie**** coś o jakimś zakładzie kto wygra ligę
1
Obrona padaka ale strzał był jak najbardziej do obrony
1
IMO De Gea by to wyjął
1
Mogliby dać tego wolnego Cou
0
Dembele nie dostaje podań bo Roberto dziwne rzeczy robi
0
Paulinho też padake gra
0
Głupek strzela słupek hehe
6
https://www.przegladsportowy.pl/felietony/tomasz-cwiakala-polowanie-na-kolejnych-carlitosow-felieton/cr2wvfc
Fajny tekst Ćwiąkały.
0
Właśnie już patrzyłem na te zadania ale problem mam że nie dokonca poprawnie działa wyznaczenie tablic i jej wymiarów, no na uniwerstyetcie studiuje gdzie takie algo bardziej robimy i to zadanie chyba zrobili wszyscy prócz mnie xD
0
wyznaczenie maksymalnej sumy podtablicy w tablicy dwumiarowej i podanie współrzędnych tej podtablicy, sume wyznaczam dobrze ale coś mi się te współrzędne chrzanią xD ogólnie to taki Kadane 2D plus te wymiary w porzadku leksykograficznym
0
jest jakiś mistrz javy co zaklepie zadanie? xD dwa dni nad tym siedzę i coraz bardziej mi się to je***