0

To profesor był chorym dzieckiem przecież mówił że całe dzieciństwo spędził w szpitalu

0

Gra albo Drabina Jakubowa (świetny)

0

Była jakaś dogrywka ostatnio? XD

0

M to będzie na styk, a l lekko oversize

0

szekle to pewnie żydzi

0

no ogolnie zamoya sam nie polecam bo ostatnio strasznie obniżyl loty chociaż ostatnio coś próbują działać, a Staszic? zależy do jakiej klasy chcesz ale jak mat fiz to jedynie Staszic sensowny

0

do 5 w krakowie do klasy algo to trzeba miec 190 ale i tak sie mozesz nie dostac jak wezma komplet olimpijczykow xD

0

jakie liceum w lbn? Ja do zamoya chodzilem

1

Nie mógł posłać bo na szczęście Rakitica ten ma kontuzje i w końcu odpocznie

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Dembele może koło 80 wejdzie z ławki, chyba że będziemy wygrywac to raczej nie bo zaburzy równowagę między, ofensywa, a defensywa

28

Może dzisiaj głodny gry Dembele dostanie chociaż z 10 minut

0

Oczywiście, dobrze że byłem w kinie i mogłem doświadczyć tych efektów wizualnych bo to nie to samo co w telewizorze. Bardzo mi się podobal i uważam że w niektórych momentach dorównuje pierwszej części

0

Rzymskie wakacje, Kotka na gorącym, blaszanym dachu, Śniadanie u Tiffaniego

0

1.Obywatel Kane
2. Taxi Driver
3. Dawno temu w Ameryce
4. Rzymskie wakacje
5.Mullholand Drive
6.Krol Lew
7.Vertigo
8.Odyseja Kosmiczna
9.Rashomon
10. Obcy pasażer / Blade runer
Kolejność bez znaczenia

0

Ja bym Blanca albo Conte widział

0

Jako dzieciak Iniesta chciał grać w szkolce Realu ale rodzice zapisali go do La Masii

1

Wolałbym by przegrali 3 w lidze niż to jedno

4

Valverde pewnie myślał że 3 0 daje dogrywke xD no ja też jestem w szoku, Barcelona była jedyną drużyna która zawsze grała ofensywa, ładna piłkę niezależnie od wyniku, a w tym sezonie to potrafią bronić wyniku nawet z Las Palmas

13

W drugim też grali świetnie do kwietnia

1

albo nasza gra z las palmas gdzie w drugiej połowie cisnęła nas ostatnia drużyna ligi

0

No ja poprawiam w tym roku i to samo muszę powtórzyć xD

0

A Bayern drugi raz Tryplet

0

Ale Borubar co kiedyś wyprawial, zawsze liczyłem że zagra w jakimś czołowym klubie

0

ok dzięki, ja ślepy

0

a gdzie piszą że Messi tak zrobił?

0

Valverde to pewnie chciał 3 0 bronic ale już sami zawodnicy do przodu poszli

2

Ciekawe co Pique na grupie z Realem pisał

0

O chu* xD

0

Ale często tak zespoły robią nwm czemu. Jak uda im się odrobić to zamiast próbować dobić to się bronią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?