Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To profesor był chorym dzieckiem przecież mówił że całe dzieciństwo spędził w szpitalu
0
Gra albo Drabina Jakubowa (świetny)
0
Była jakaś dogrywka ostatnio? XD
0
M to będzie na styk, a l lekko oversize
0
szekle to pewnie żydzi
0
no ogolnie zamoya sam nie polecam bo ostatnio strasznie obniżyl loty chociaż ostatnio coś próbują działać, a Staszic? zależy do jakiej klasy chcesz ale jak mat fiz to jedynie Staszic sensowny
0
do 5 w krakowie do klasy algo to trzeba miec 190 ale i tak sie mozesz nie dostac jak wezma komplet olimpijczykow xD
0
jakie liceum w lbn? Ja do zamoya chodzilem
1
Nie mógł posłać bo na szczęście Rakitica ten ma kontuzje i w końcu odpocznie
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Dembele może koło 80 wejdzie z ławki, chyba że będziemy wygrywac to raczej nie bo zaburzy równowagę między, ofensywa, a defensywa
28
Może dzisiaj głodny gry Dembele dostanie chociaż z 10 minut
0
Oczywiście, dobrze że byłem w kinie i mogłem doświadczyć tych efektów wizualnych bo to nie to samo co w telewizorze. Bardzo mi się podobal i uważam że w niektórych momentach dorównuje pierwszej części
0
Rzymskie wakacje, Kotka na gorącym, blaszanym dachu, Śniadanie u Tiffaniego
0
1.Obywatel Kane
2. Taxi Driver
3. Dawno temu w Ameryce
4. Rzymskie wakacje
5.Mullholand Drive
6.Krol Lew
7.Vertigo
8.Odyseja Kosmiczna
9.Rashomon
10. Obcy pasażer / Blade runer
Kolejność bez znaczenia
0
Ja bym Blanca albo Conte widział
0
Jako dzieciak Iniesta chciał grać w szkolce Realu ale rodzice zapisali go do La Masii
1
Wolałbym by przegrali 3 w lidze niż to jedno
4
Valverde pewnie myślał że 3 0 daje dogrywke xD no ja też jestem w szoku, Barcelona była jedyną drużyna która zawsze grała ofensywa, ładna piłkę niezależnie od wyniku, a w tym sezonie to potrafią bronić wyniku nawet z Las Palmas
13
W drugim też grali świetnie do kwietnia
1
albo nasza gra z las palmas gdzie w drugiej połowie cisnęła nas ostatnia drużyna ligi
0
No ja poprawiam w tym roku i to samo muszę powtórzyć xD
0
A Bayern drugi raz Tryplet
0
Ale Borubar co kiedyś wyprawial, zawsze liczyłem że zagra w jakimś czołowym klubie
0
ok dzięki, ja ślepy
0
a gdzie piszą że Messi tak zrobił?
0
Valverde to pewnie chciał 3 0 bronic ale już sami zawodnicy do przodu poszli
2
Ciekawe co Pique na grupie z Realem pisał
0
O chu* xD
0
Ale często tak zespoły robią nwm czemu. Jak uda im się odrobić to zamiast próbować dobić to się bronią