1

Lucho przynajmniej próbował rotować składem, nie potrzebnie wymianial cała 11 ale przynajmniej coś próbował

2

Jest iskra nadzieji że może tersz zaczniemy grać coś innego, może w końcu Dembele będzie w końcu skupiony na ofensywnie

0

Od początku się śmiałem z mitu zależnej defensywy,,po prostu mieliśmy szczęście że przeciwny strzelali w słupki.

1

Ja tylko mecze Barcelony oglądam więc nawet nwm czy mogę się nazwać fanem piłki

0

Przez niego Mickey Mantle płakał.
Tak napisali w gazetach.

Mickey Mantle?
To cię denerwuje?

Wiesz, że on zarabia $100,000 rocznie?
Ile dostaje twój ojciec?

- Nie wiem.
- Nie wiesz.

Jak staremu nie wystarcza na czynsz
to idź po pomoc do Mickey'ego.
Zobaczysz, co ci powie.
On ma cię w nosie...
to po co ty się nim przejmujesz?


cytat z filmu, chyba się nada

10

Zaraz odpale mecz Barca vs Roma w fife na amatorze i dokonam rewanżu

1

To sarkazm, tak wiele użytkowników przed meczem pisało

0

Najlepsze ze gość w 80 minucie dalej chciał bronić 2 0

1

Jest taka technologia że sztab dobrze wie komu należy się odpoczynek

1

W styczniu 2015 też chcieliście by Lucho podał się do dymisji.
Spokojnie Roma jeszcze spuchnie.

7

Do dymisji niech się poda

0

No nic a i ta gra, szkoda będzie po prostu Griezmanna na ławe sadzać

0

Martino też miał jaja i sam się do dymisji podał

0

Po co nam Antek? Żeby na ławie siedzieć?

2

Dembele na ławce bo nie udziela się w defensywie kur.. To jest skrzydłowy, a nie boczny obrońca

0

Bartek ładuje 300mln na zawodników a wyniki bez zmian

0

Zastanawia mnie czy Valverde jest uparty i stawia na jeden skład na złość Bartkowi że nie kupił mu zawodników jakich chciał czy jest po prostu głupi

0

Jak tam mit dobrej obrony?

1

Valverde wg mnie nie mam jaj, boi się ryzykować

22

Kupmy Griezmanna i niech razem siedzi na, ławie z Dembele

0

Najlepszy comeback 21wieku i największa frajernia

0

Tak samo graliśmy z Las Palmas

4

Valverde się powinien do dymisji podać

0

Coutinho ma szansę na potrójna koronę

0

Pisali ze mi że śmieszny jestem bo uważam że gramy słabo

0

Bartek może się boi że będzie musiał premie wypłacać za półfinał to powiedział Erniemu by odpsac

3

Gramy z Messim i Suarezem z przodu na papierze ale w rzeczywistosci jest sam Suarez i co on ma zrobić? Tak zawsze był jeszcze szybki Neymar, a nasz jedyny skrzydłowy siedzi na ławie

1

To 4 4 2 nie daje nam, żadnej kontroli, a przez to tracimy jednego napastnika z przodu.

1

Mamy zajechany skład ale przecież jest taka technologia że trenerzy wiedzą kto potrzebuje odpoczynku

0

Nie mogę patrzeć jak wykopuja piłkę na aferę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?