Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lucho przynajmniej próbował rotować składem, nie potrzebnie wymianial cała 11 ale przynajmniej coś próbował
2
Jest iskra nadzieji że może tersz zaczniemy grać coś innego, może w końcu Dembele będzie w końcu skupiony na ofensywnie
0
Od początku się śmiałem z mitu zależnej defensywy,,po prostu mieliśmy szczęście że przeciwny strzelali w słupki.
1
Ja tylko mecze Barcelony oglądam więc nawet nwm czy mogę się nazwać fanem piłki
0
Przez niego Mickey Mantle płakał.
Tak napisali w gazetach.
Mickey Mantle?
To cię denerwuje?
Wiesz, że on zarabia $100,000 rocznie?
Ile dostaje twój ojciec?
- Nie wiem.
- Nie wiesz.
Jak staremu nie wystarcza na czynsz
to idź po pomoc do Mickey'ego.
Zobaczysz, co ci powie.
On ma cię w nosie...
to po co ty się nim przejmujesz?
cytat z filmu, chyba się nada
10
Zaraz odpale mecz Barca vs Roma w fife na amatorze i dokonam rewanżu
1
To sarkazm, tak wiele użytkowników przed meczem pisało
0
Najlepsze ze gość w 80 minucie dalej chciał bronić 2 0
1
Jest taka technologia że sztab dobrze wie komu należy się odpoczynek
1
W styczniu 2015 też chcieliście by Lucho podał się do dymisji.
Spokojnie Roma jeszcze spuchnie.
7
Do dymisji niech się poda
0
No nic a i ta gra, szkoda będzie po prostu Griezmanna na ławe sadzać
0
Martino też miał jaja i sam się do dymisji podał
0
Po co nam Antek? Żeby na ławie siedzieć?
2
Dembele na ławce bo nie udziela się w defensywie kur.. To jest skrzydłowy, a nie boczny obrońca
0
Bartek ładuje 300mln na zawodników a wyniki bez zmian
0
Zastanawia mnie czy Valverde jest uparty i stawia na jeden skład na złość Bartkowi że nie kupił mu zawodników jakich chciał czy jest po prostu głupi
0
Jak tam mit dobrej obrony?
1
Valverde wg mnie nie mam jaj, boi się ryzykować
22
Kupmy Griezmanna i niech razem siedzi na, ławie z Dembele
0
Najlepszy comeback 21wieku i największa frajernia
0
Tak samo graliśmy z Las Palmas
4
Valverde się powinien do dymisji podać
0
Coutinho ma szansę na potrójna koronę
0
Pisali ze mi że śmieszny jestem bo uważam że gramy słabo
0
Bartek może się boi że będzie musiał premie wypłacać za półfinał to powiedział Erniemu by odpsac
3
Gramy z Messim i Suarezem z przodu na papierze ale w rzeczywistosci jest sam Suarez i co on ma zrobić? Tak zawsze był jeszcze szybki Neymar, a nasz jedyny skrzydłowy siedzi na ławie
1
To 4 4 2 nie daje nam, żadnej kontroli, a przez to tracimy jednego napastnika z przodu.
1
Mamy zajechany skład ale przecież jest taka technologia że trenerzy wiedzą kto potrzebuje odpoczynku
0
Nie mogę patrzeć jak wykopuja piłkę na aferę