0

zaraz cie zjedzą obrońcy Roberto xD

1

Alpha Chad wie że jest chadem

0

nigdy cie tu nie bylo z tego roku

0

z tego co sie orientuje to chciał pokazać serio jak to wyglądało, te słynna impreza z karłami ale Queen zabronił

0

Mógłby jakaś nutkę nagrać xD

0

Strzelam że pewnie 16 xD

1

Tak przeglądam instagrama i chyba Bonus BGC jest kibicem Barcelony xD

0

Jak pisałem o szczęściu i że ostatnio przeciwnicy nauczyli się trafiać w bramkę to byłem ostro wysmiany

1

mial 30 doliczyc czy tez za malo?

0

zesrali z Roma

0

to niezla pilka nozna

0

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

ale to wgl jest dziwnie jakies xD u mnie w juniorach już trener ryja darł na obrońce który gubi pozycje

0

wyslij

1

najlepszy moment to z Rooneyem 2010 xD dziwne że jeszcze nie ma żadnej reklamy na ten mundial

0

Oryginały tylko i wyłącznie chyba że ja miałem pecha z zamiennikami

0

Matematyka rozszerzona

0

Twin peaks zdecydowanie

2

Tak jak komentatorzy powiedzieli ze statystyki są jak krótka spódniczka u dziewczyny

0

No też liczę że będzie roz łatwiejsze

8

Roberto to spie**** mecz i sobie i Coutinho i Iniescie i kibicom

0

Jak Rakitic ci zap*** 52 mecze w sezonie i teraz jeszcze za 3 biegał to nic dziwnego że siły nie miał

5

Na te kontry jakby Dembele poszedł nie no po co. Kloc Paulinho i gówno z przodu i z tyłu

0

Paulinho chciał elastico jak Roni

4

Boruc by wyjął

1

Czemu on im nie daje kartek, przecież tam polowa żółte na

1

Roberto spie**** mecz Iniescie i Coutinho

7

Dobra tam, czerwonej Bejlowi też nie dał

0

Ale Messi i Busi dzisiaj to mecz sabotuja. Mega niedokładni

0

Jak dokładnie myjesz zęby po każdym posiłku to nic nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?