Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zaraz cie zjedzą obrońcy Roberto xD
1
Alpha Chad wie że jest chadem
0
nigdy cie tu nie bylo z tego roku
0
z tego co sie orientuje to chciał pokazać serio jak to wyglądało, te słynna impreza z karłami ale Queen zabronił
0
Mógłby jakaś nutkę nagrać xD
0
Strzelam że pewnie 16 xD
1
Tak przeglądam instagrama i chyba Bonus BGC jest kibicem Barcelony xD
0
Jak pisałem o szczęściu i że ostatnio przeciwnicy nauczyli się trafiać w bramkę to byłem ostro wysmiany
1
mial 30 doliczyc czy tez za malo?
0
zesrali z Roma
0
to niezla pilka nozna
0
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
ale to wgl jest dziwnie jakies xD u mnie w juniorach już trener ryja darł na obrońce który gubi pozycje
0
wyslij
1
najlepszy moment to z Rooneyem 2010 xD dziwne że jeszcze nie ma żadnej reklamy na ten mundial
0
Oryginały tylko i wyłącznie chyba że ja miałem pecha z zamiennikami
0
Matematyka rozszerzona
0
Twin peaks zdecydowanie
2
Tak jak komentatorzy powiedzieli ze statystyki są jak krótka spódniczka u dziewczyny
0
No też liczę że będzie roz łatwiejsze
8
Roberto to spie**** mecz i sobie i Coutinho i Iniescie i kibicom
0
Jak Rakitic ci zap*** 52 mecze w sezonie i teraz jeszcze za 3 biegał to nic dziwnego że siły nie miał
5
Na te kontry jakby Dembele poszedł nie no po co. Kloc Paulinho i gówno z przodu i z tyłu
0
Paulinho chciał elastico jak Roni
4
Boruc by wyjął
1
Czemu on im nie daje kartek, przecież tam polowa żółte na
1
Roberto spie**** mecz Iniescie i Coutinho
7
Dobra tam, czerwonej Bejlowi też nie dał
0
Ale Messi i Busi dzisiaj to mecz sabotuja. Mega niedokładni
0
Jak dokładnie myjesz zęby po każdym posiłku to nic nie będzie