0

A miałem stawiać ten Real xD

1

Jak my na nich nigdy nie trafimy...

0

Co to k**** jest xD

0

Piękny będzie teraz z połowy ladowal

9

Jak dobrze że nie Ronaldo xD

4

Jprdl ku** co to wgl jest

2

Brawo ku***

0

Zidane w czepku urodzony

0

Co to ku*** jest

1

Ronaldo to jest top1 rozgrywających

3

O kur*** zawał

0

SkyNet go wysłał

3

Jeszcze jak go ciągnął za tą ręką, sam już leżał i jeszcze go trzymał

2

Jak ich Klopp nie ogarnie w przerwie to są bez szans

2

Piękny spier*** i jeszcze się pruje xDDDDd

0

Nie ma chyba

1

Dobrze ze nie Ronaldo bo z ławki by mu się trener włączył

1

A i tak ludzie piszą że Ramos to najlepszy obrońca xD

0

XD i Salah odpada

0

To się pewnie skończy jak pierwszy mecz z PSG

1

Real jakiś obsrany chyba

1

Piękny, taniec z piłką

1

Piękny jaki napalony

0

Druga bramka Paulinho z Deportivo

1

1.Twin Peaks
2. Peaky Blinders
3. True Detective

0

ja studiuje informatyke xD

0

o kurcze, miłe zaskoczenie

0

Bartra tak dobrze grał w Betisie?

3

Xavi chyba wystrzelił w wieku 25 xD

1

Penwie było tysiąc razy ale ta koszulka pamiątkowa Nike z Iniesta jest do kupienia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?