1

Penwie było tysiąc razy ale ta koszulka pamiątkowa Nike z Iniesta jest do kupienia?

8

Małe Semedo jak tańczy

1

Mój ulubiony piłkarz... Łzy lecą

7

Mogłaby Shakira pod bity Pinto śpiewać

7

Mina już na boisku brejkdensy wywijal

3

Co to weszło xD

8

Żeby Messi tak kręcił na Mundialu

0

O ku*** co Denis zrobił

1

Chyba nikt nie oczekiwał że Dembele będzie z miejsca kręcił jak Neymar(który też potrzebował czasu na adaptacje)

4

Ale on to dokrecil

0

Ja dalej zostanę przy dwumetrowym Golumie

0

Poczekajmy po przerwie bo różnie może być jak buta zdejmie

5

Czemu zawsze wszystko kładziesz na podłogę? XD

1

Wyobraźcie sobie Neymar kontra Mina

0

Kurde Dembus....

8

Jak ten Mina biega na potwórce XDD jak dwumetrowy golum

0

Ten Mina to taka kloda, co go położyli

12

Ale Dembele ma te wciepki. Co on by w Realu robił

0

Od razu 200 niech płacą xD

4

A tutaj jak było? Każdy się nim jaral jak grał w Barcelonie, a jak przeszedł do Paryża to każdy jechał że nurek, niszczy szatnie

1

Ja słyszałem że na ławę do Liverpoolu na iść

0

Był, będzie, jest Motor RKS

4

Buffon czy to ty?

12

To jak tam wyglądają transfery?

1

Ogarnij sobie z nowych Równi Goście. Mi się bardzo podobało

3

Jak cie to nie interesuje to nie komentuj, proste

1

A co mówili?

0

Laurel

0

Pewnie Valverde jasno dał do zrozumienia że nie widzi dla Dembele miejsca w składzie

13

Sueraz 4.0 xDDDDDDDDDDDDDDdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?