Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Penwie było tysiąc razy ale ta koszulka pamiątkowa Nike z Iniesta jest do kupienia?
8
Małe Semedo jak tańczy
1
Mój ulubiony piłkarz... Łzy lecą
7
Mogłaby Shakira pod bity Pinto śpiewać
7
Mina już na boisku brejkdensy wywijal
3
Co to weszło xD
8
Żeby Messi tak kręcił na Mundialu
0
O ku*** co Denis zrobił
1
Chyba nikt nie oczekiwał że Dembele będzie z miejsca kręcił jak Neymar(który też potrzebował czasu na adaptacje)
4
Ale on to dokrecil
0
Ja dalej zostanę przy dwumetrowym Golumie
0
Poczekajmy po przerwie bo różnie może być jak buta zdejmie
5
Czemu zawsze wszystko kładziesz na podłogę? XD
1
Wyobraźcie sobie Neymar kontra Mina
0
Kurde Dembus....
8
Jak ten Mina biega na potwórce XDD jak dwumetrowy golum
0
Ten Mina to taka kloda, co go położyli
12
Ale Dembele ma te wciepki. Co on by w Realu robił
0
Od razu 200 niech płacą xD
4
A tutaj jak było? Każdy się nim jaral jak grał w Barcelonie, a jak przeszedł do Paryża to każdy jechał że nurek, niszczy szatnie
1
Ja słyszałem że na ławę do Liverpoolu na iść
0
Był, będzie, jest Motor RKS
4
Buffon czy to ty?
12
To jak tam wyglądają transfery?
1
Ogarnij sobie z nowych Równi Goście. Mi się bardzo podobało
3
Jak cie to nie interesuje to nie komentuj, proste
1
A co mówili?
0
Laurel
0
Pewnie Valverde jasno dał do zrozumienia że nie widzi dla Dembele miejsca w składzie
13
Sueraz 4.0 xDDDDDDDDDDDDDDdd