9

Krychowiak jak Xabi Alonso rozrzuca

0

Lewangolski

0

Z Brazuca sobie nie przypominam ale wiem że coś z Jabulani było

1

Ter Stegen i De Gea narzekali na piłkę

2

W ostatnich latach częściej byli w finałach niż my

0

Jakoś w zimie czytałem że była w jakimś ośrodku na odwyku ale uciekła i znowu zaczęła pić, a "Boczek" chyba zmaga się z cukrzyca i podobno diety nie przestrzega

1

Ryszard Kotys (Pazdzioch) zmaga się z chorobą i podobno aktorka która gra Halinka jest alkoholiczką i z nią również są jakieś problemy

0

ja kiedyś wysyłałem własne plakaty z bravo sport i dostawałem na nich podpisy plus jakieś zdjęcia i plakaty, nigdy nie miałem wydrukowanego chyba że się coś zmieniło

0

Ja zawsze z butelka mineralnej na imprezie śmigam xD

2

Neymar nic nie mówił tylko wrzucał jakieś zdjęcia na instagrama gdzie udawał że się zastanawia. Griezmann przynajmniej jasno dał do zrozumienia że jest coś na rzeczy

1

Thiem się już posypał. Nic mu nie siada

0

XDDD

0

Oficjalna wcale nie jest taka wytrzymała, dwa razy już przebiłem

1

Chodzi pewnie o Pięknego

8

Japonia wyżej niż Polska, dziwne

0

No właśnie identycznie mam xD teraz w te upały to już wgl

1

Ogólnie ideapady to straszne grzejniki

0

Kobieta wpadła pod tramwaj i przeciągnąl ją po całej ulicy.

0

Co się we Wrocławiu stało. Masakra

4

Niektórzy uważają niedzielę za początek tygodnia

0

Z tym wybiciem też zauważyłem

0

Milik euro xDDDDD

0


Tak się powinien złożyć do strzału

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O ja pie*** ale brama

0

Oby nie grał po prawej

3

Bezpośrednio pewnie

0

Kiedy Reina LM wygrał?

0

To jest błąd w artykule i w komentarzach na dole w takim razie. Dzięki

5

Na głównej piszą że sportowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?