Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bo jakoś od tygodnia trzeba właśnie te limity ustawić
17
Ronaldo by grał rozgrywającego i posyłal nolook passy
0
A sędzia Siergiej Piputkin?
160
Bartomeu się nie pier**** w tańcu. Dembele, Coutinho zaraz Arthur i pewnie Griezmann, a jeszcze na losowanie hajsu starcza
3
no to właśnie niech trafią na City i ich wyeliminują.
4
Real ich pyknie na luzie dlatego chciałbym by na siebie trafili
0
Wy chyba nie rozumiecie co napisałem. Gość uważa że Juve nie zasłużyło, jeszcze pier*** że to jeden z najbardziej niezasłużonych awansów. Juventus strzelił co miał strzelić i gra dalej podobnie jak my, podobnie również Totki jak i Chelsea miało więcej sytuacji na strzelanie bramki
0
Napisz mi dlaczego Juve nie zaslugiwalo jak się tak znasz?
0
XDDD , a my za to zasłużyliśmy
2
Juve też miało ciężko
0
Dobra gra w obronie to jest jakiś mit po prostu mamy kupę szczęścia
1
Ten wslizg to jak Mascherano z Arsenalem
0
Na Atleti zawsze trafiliśmy w 1/4
0
Nas potrafiła dominować Girona w pierwszym meczu czy nawet Las Palmas ostatnio.
15
Barcelona istniała przed Messim i będzie istnieć nawet jak skończy karierę
1
Ten mówi o bramkarzu Chelsea, a Szpaku o MATSie gada
2
Dembouz!!!!!!
0
tvp czy canal+ maja transmisje w internecie?
0
Miesami wieje
0
No 6 nikt prócz Barcy nie ma
0
tryplet ostatnio zdobył Bayern czy Inter więc jest kilka takich klubów
0
6 lat temu też nie cisneli ,a dwie dali rady władować
0
można powiedzieć że cud bo Barca nie przegrała w Londynie, oby nie było powtórki z Manchesteru
0
https://scr.hu/0qmV9d coś takiego, patrzyłem na flashscore H2H
4
co xD ostatni podobny wynik to 6-1 dla City z 2011
0
W lecie Pogba mówił Neymarowi by szedł do United bo są lepsi od Barcy czy PSG xD
1
Sanchez to się od gry w Barcelonie nic nie zmienił. Szybciej biega niż myśli
0
jest 7 silnia więc sporo
13
Na beinsport wybrali Dembele na ZM
0
Rakitic po wojaku chyba