0

bo jakoś od tygodnia trzeba właśnie te limity ustawić

17

Ronaldo by grał rozgrywającego i posyłal nolook passy

0

A sędzia Siergiej Piputkin?

160

Bartomeu się nie pier**** w tańcu. Dembele, Coutinho zaraz Arthur i pewnie Griezmann, a jeszcze na losowanie hajsu starcza

3

no to właśnie niech trafią na City i ich wyeliminują.

4

Real ich pyknie na luzie dlatego chciałbym by na siebie trafili

0

Wy chyba nie rozumiecie co napisałem. Gość uważa że Juve nie zasłużyło, jeszcze pier*** że to jeden z najbardziej niezasłużonych awansów. Juventus strzelił co miał strzelić i gra dalej podobnie jak my, podobnie również Totki jak i Chelsea miało więcej sytuacji na strzelanie bramki

0

Napisz mi dlaczego Juve nie zaslugiwalo jak się tak znasz?

0

XDDD , a my za to zasłużyliśmy

2

Juve też miało ciężko

0

Dobra gra w obronie to jest jakiś mit po prostu mamy kupę szczęścia

1

Ten wslizg to jak Mascherano z Arsenalem

0

Na Atleti zawsze trafiliśmy w 1/4

0

Nas potrafiła dominować Girona w pierwszym meczu czy nawet Las Palmas ostatnio.

15

Barcelona istniała przed Messim i będzie istnieć nawet jak skończy karierę

1

Ten mówi o bramkarzu Chelsea, a Szpaku o MATSie gada

2

Dembouz!!!!!!

0

tvp czy canal+ maja transmisje w internecie?

0

Miesami wieje

0

No 6 nikt prócz Barcy nie ma

0

tryplet ostatnio zdobył Bayern czy Inter więc jest kilka takich klubów

0

6 lat temu też nie cisneli ,a dwie dali rady władować

0

można powiedzieć że cud bo Barca nie przegrała w Londynie, oby nie było powtórki z Manchesteru

0

https://scr.hu/0qmV9d coś takiego, patrzyłem na flashscore H2H

4

co xD ostatni podobny wynik to 6-1 dla City z 2011

0

W lecie Pogba mówił Neymarowi by szedł do United bo są lepsi od Barcy czy PSG xD

1

Sanchez to się od gry w Barcelonie nic nie zmienił. Szybciej biega niż myśli

0

jest 7 silnia więc sporo

13

Na beinsport wybrali Dembele na ZM

0

Rakitic po wojaku chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?