0

Rakitic po wojaku chyba

0

Suarez to niech kartkę złapie xD

0

Oglądam jakiś angielski stream i ten mały ping pong w reklamie mówi soccer. Wydawało mi się że na Eleven jest football

0

Nie ma Messiego to Alba wszytko do Suareza xD

0

Kucharz liczył na extra szmal xD

0

Po nocach nie będzie spał jak dziecko będzie płakać xD

7

w Malenie to była rakieta. Obejrzałem jak miałem 4 lata, moja pierwsza miłość

0

A Alves? xD Przecież to zią Neymara

0

mówił o pucharze Włoch

2

Legii by podyktował

0

jak na fortunie niektorzy graja kilka zdarzen z jedengo meczu na jednym kuponie

2

zapisz z rozszerzeniem .html

1

Od kiedy jest 20 drużyn w lidze to nie

2

Jak my ich nie wyeliminujemy to nikt tego nie zrobi

0

Piękny to jest jednak piłkarz

7

To wygląda jak drużyna losowych 11 zawodników, wgl sobie nie podają

3

Silva już kloca stawiał

0

Silva wie że odpadną to bez spiny pogra

11

Z ciekawości popatrzyłem na mecze PSG u siebie i tylko w jednym spotkaniu, dokładnie PSG - Guingamp (4:2) padł wynik który w meczu z Realem nie dałaby im awansu

0

Według mnie Dembele jest zbyt ofensywny przez co równowaga między obroną, a atakiem będzie zaburzona

4

Valverde to Vermealena może dać i na PP byle za ofensywie nie było

0

Juve i Celta to akurat były niezłe mecze ale warto pamiętać w jakim składzie przyjechał Juventus, w jakiej formie wtedy był Messi no i że to był początek sezonu, a Real no to nwm czy pamiętasz pierwszą połowę i potem gdyby nie czerwo Carvajala to też różnie mogłoby się skończyć. Real grał w 10, a i tak stwarzal sytuację

7

Niektórzy nie rozumieją że 1:1 z Espanyolem po wrzutce z wolnego to dobry wynik, nie rozumieją też że 0 0 z Getafe na CM to dobry wynik. Najbardziej denerwuje mnie ze nie rozumieją remisu na ciężkim terenie w meczu z Las Palmas już nie mówiąc o remisie z Chelsea gdzie stwarzaliśmy wiele groźnych sytuacji

0

oglądam dla ładnej policjantki

0

no i dobrze że nie zagrał z Las Palmas

2

Dembele jest zbyt ofensywny dlatego nie gra

0

Po przez nasz styl gry widać że Erni boi się ryzyka

2

Przecież Sane też by siedział na ławie. Valverde to by i Neymara na ławę posadzil

0

I w nowym sezonie znowu będziemy czekać kiedy Dembele się zgra z drużyną o ile jeszcze u nas będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?