Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakitic po wojaku chyba
0
Suarez to niech kartkę złapie xD
0
Oglądam jakiś angielski stream i ten mały ping pong w reklamie mówi soccer. Wydawało mi się że na Eleven jest football
0
Nie ma Messiego to Alba wszytko do Suareza xD
0
Kucharz liczył na extra szmal xD
0
Po nocach nie będzie spał jak dziecko będzie płakać xD
0
Kendall to przynajmniej jest naturalna ( usta chyba zrobiła tylko) ,a Kylie to jest sztuczny twór https://cdn.heatworld.com/one/lifestyle-images/celebrity/56fbc2acabec40b50591ee3c/kylie%20jenner%20plastic%20surgery%20collage.jpg?quality=50&width=960&ratio=16-9&resizeStyle=aspectfill&format=jpg
7
w Malenie to była rakieta. Obejrzałem jak miałem 4 lata, moja pierwsza miłość
0
A Alves? xD Przecież to zią Neymara
0
mówił o pucharze Włoch
2
Legii by podyktował
0
jak na fortunie niektorzy graja kilka zdarzen z jedengo meczu na jednym kuponie
2
zapisz z rozszerzeniem .html
1
Od kiedy jest 20 drużyn w lidze to nie
2
Jak my ich nie wyeliminujemy to nikt tego nie zrobi
0
Piękny to jest jednak piłkarz
7
To wygląda jak drużyna losowych 11 zawodników, wgl sobie nie podają
3
Silva już kloca stawiał
0
Silva wie że odpadną to bez spiny pogra
11
Z ciekawości popatrzyłem na mecze PSG u siebie i tylko w jednym spotkaniu, dokładnie PSG - Guingamp (4:2) padł wynik który w meczu z Realem nie dałaby im awansu
0
Według mnie Dembele jest zbyt ofensywny przez co równowaga między obroną, a atakiem będzie zaburzona
4
Valverde to Vermealena może dać i na PP byle za ofensywie nie było
0
Juve i Celta to akurat były niezłe mecze ale warto pamiętać w jakim składzie przyjechał Juventus, w jakiej formie wtedy był Messi no i że to był początek sezonu, a Real no to nwm czy pamiętasz pierwszą połowę i potem gdyby nie czerwo Carvajala to też różnie mogłoby się skończyć. Real grał w 10, a i tak stwarzal sytuację
7
Niektórzy nie rozumieją że 1:1 z Espanyolem po wrzutce z wolnego to dobry wynik, nie rozumieją też że 0 0 z Getafe na CM to dobry wynik. Najbardziej denerwuje mnie ze nie rozumieją remisu na ciężkim terenie w meczu z Las Palmas już nie mówiąc o remisie z Chelsea gdzie stwarzaliśmy wiele groźnych sytuacji
0
oglądam dla ładnej policjantki
0
no i dobrze że nie zagrał z Las Palmas
2
Dembele jest zbyt ofensywny dlatego nie gra
0
Po przez nasz styl gry widać że Erni boi się ryzyka
2
Przecież Sane też by siedział na ławie. Valverde to by i Neymara na ławę posadzil
0
I w nowym sezonie znowu będziemy czekać kiedy Dembele się zgra z drużyną o ile jeszcze u nas będzie