Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Co dalej jest super bo mamy 1 miejsce, finał PK?
0
To samo mówiłem kumplowi lepiej teraz odpsac niż z Realem jak nam piękny 3 wladuje
0
Też mi się tak zdaje, może być powtórka z 12/13
0
Barca przyjechała bronić wyniku z pierwszego meczu...
1
Ja to pisałem już w styczniu to mnie tu wysmiali
0
Popatrz na statystyki naszej "świetnej obrony". To samo co w poprzednich sezonach
1
My w obronie gramy cały czas tak samo czyli średnio tylko mieliśmy jakiegoś farta że przeciwnicy nie strzelili co się ostatnio zmieniło.
0
to jest przykład jak statystyki potrafią zakłamać
0
Chcesz być byle który czy ósmy pasażer Nostromo?
0
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Pożar_Lublina
0
To jak się nie gra w eliminacjach to nie można zagrać na turnieju?
0
Bomba Nike II niższy model niż finale
1
Znaczy no chodzi mi o zdj czy to nie jakieś wspomnienie czy coś takiego
0
https://www.instagram.com/p/BhU1MrRgOb5/ to jakieś nowe czy stare? Nie znam hiszpańskiego
10
Semedo bardzo dobre spotkanie
0
to samo...
0
aa to nawet nie pamiętałem tego
0
wgl robi się szpaler po KMS?
0
0
niech piszą gdzie chcą lepsze to niż jakieś głupoty czy pierdoły o niczym które tylko zaśmiecają
1
jak tam odezwie mu się z 5 osób na krzyż ,a tutaj więcej
0
Prawdopodobnie dlatego też Valverde chce Griezmanna, chcial go już w lecie ale dostał Dembele
5
Nie zalicza się
1
Czas na rewanż
1
Tym bardziej że w obronie gramy to samo co rok temu tylko przeciwny jakoś strzelać za bardzo nie potrafią
0
Denis trybuny za ten faul już mu Erni to zagwarantuje
0
Dembele na wypożyczenie pewnie poleci
0
mrówa się wku*** że Dembele nie biegał w obronie z Sevilla, gość by Neymara na trybuny wysłał
0
Czyli Pewnie Dembele nie wejdzie bo będzie zbyt ofensywnie
0
Wejdzie Paulinho za Rakietę i potem w 80 Dembele za Semedo i Roberto na PO xD