9

Co dalej jest super bo mamy 1 miejsce, finał PK?

0

To samo mówiłem kumplowi lepiej teraz odpsac niż z Realem jak nam piękny 3 wladuje

0

Też mi się tak zdaje, może być powtórka z 12/13

0

Barca przyjechała bronić wyniku z pierwszego meczu...

1

Ja to pisałem już w styczniu to mnie tu wysmiali

0

Popatrz na statystyki naszej "świetnej obrony". To samo co w poprzednich sezonach

1

My w obronie gramy cały czas tak samo czyli średnio tylko mieliśmy jakiegoś farta że przeciwnicy nie strzelili co się ostatnio zmieniło.

0

to jest przykład jak statystyki potrafią zakłamać

0

Chcesz być byle który czy ósmy pasażer Nostromo?

0

0

To jak się nie gra w eliminacjach to nie można zagrać na turnieju?

0

Bomba Nike II niższy model niż finale

1

Znaczy no chodzi mi o zdj czy to nie jakieś wspomnienie czy coś takiego

0

https://www.instagram.com/p/BhU1MrRgOb5/ to jakieś nowe czy stare? Nie znam hiszpańskiego

10

Semedo bardzo dobre spotkanie

0

to samo...

0

aa to nawet nie pamiętałem tego

0

wgl robi się szpaler po KMS?

0

jeden z bardziej znanych motywów jeśli chodzi o horrory/slashery

0

niech piszą gdzie chcą lepsze to niż jakieś głupoty czy pierdoły o niczym które tylko zaśmiecają

1

jak tam odezwie mu się z 5 osób na krzyż ,a tutaj więcej

0

Prawdopodobnie dlatego też Valverde chce Griezmanna, chcial go już w lecie ale dostał Dembele

5

Nie zalicza się

1

Czas na rewanż

1

Tym bardziej że w obronie gramy to samo co rok temu tylko przeciwny jakoś strzelać za bardzo nie potrafią

0

Denis trybuny za ten faul już mu Erni to zagwarantuje

0

Dembele na wypożyczenie pewnie poleci

0

mrówa się wku*** że Dembele nie biegał w obronie z Sevilla, gość by Neymara na trybuny wysłał

0

Czyli Pewnie Dembele nie wejdzie bo będzie zbyt ofensywnie

0

Wejdzie Paulinho za Rakietę i potem w 80 Dembele za Semedo i Roberto na PO xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?