0

Czyli Paulinho pewnie w pierwszym na Chelsea...

1

On tymi wąsami tak steruje?

1

Może ma jakąś sprężarke w nartach

0

Neymar mecz sabotuje? Rok temu z PSG mega mu zależało by się pokazać

0

Audrey Hepburn ale to bym się musiał cofnąć 60 lat

0

Ale Ronaldo to skrzydłowy

1

Czemu? Real ma świetny hymn, a co dopiero słyszeć go na żywo

0


Znowu fajnie mu wyszło

2

No Tokio niezła laska

2

Jakbym miał dziewczynę to na pewno obejrzałbym z nią Rzymskie Wakacje xD

1

Też myślałem że jest hiszpanem ale pochodzi z Meksyku

0

Pewnie fejk jak połowa tych cytatów

0

Kiedyś miałem tak w LG i z tego co czytałem to właśnie digitizer i wyświetlacz do wymiany.

0

digitizer z wyświetlaczem zniszczony

1

raczej na pewno xD

1

gdzie tak powiedział

1

el casa de papel to po hiszpańsku dom z papieru , ten co podał to dom po sąsiedzku

http://www.filmweb.pl/serial/Dom+po+s%C4%85siedzku-2011-615572

1

Bo większość Polaków na to pójdzie i kino więcej zarobi.

1

Pewnie ze prawie zawsze ładuje w prawy róg

0

Jak tam się udzielają 3 osoby na krzyż xD

0

Bo w gacie narobił

0

Neymar też nie za bardzo miał do kogo podać. Taki Messi czy Suarez by wiedzieli jak wybiec na pozycję

4

Przed meczem z lepszą drużyna sra w gacie i zgłasza niedyspozycje

0

Żewłakow czy to ty?

0

Jak Barca grała słabo to i tak po Dembele cisneli

25

Gdyby Dembele zagrał tak jak Mbappe dzisiaj to każdy tutaj by po nim cisnal

0

3 1 za dużo na Real

0

PSG lepsze? XD chyba inny męczy oglądamy

1

Jakim zespołem byłby Real bez Ronaldo

1

Też tak mi się zdaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?