Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli Paulinho pewnie w pierwszym na Chelsea...
1
On tymi wąsami tak steruje?
1
Może ma jakąś sprężarke w nartach
0
Neymar mecz sabotuje? Rok temu z PSG mega mu zależało by się pokazać
0
Audrey Hepburn ale to bym się musiał cofnąć 60 lat
0
Ale Ronaldo to skrzydłowy
1
Czemu? Real ma świetny hymn, a co dopiero słyszeć go na żywo
0
Znowu fajnie mu wyszło
2
No Tokio niezła laska
2
Jakbym miał dziewczynę to na pewno obejrzałbym z nią Rzymskie Wakacje xD
1
Też myślałem że jest hiszpanem ale pochodzi z Meksyku
0
Pewnie fejk jak połowa tych cytatów
0
Kiedyś miałem tak w LG i z tego co czytałem to właśnie digitizer i wyświetlacz do wymiany.
0
digitizer z wyświetlaczem zniszczony
1
raczej na pewno xD
1
gdzie tak powiedział
1
el casa de papel to po hiszpańsku dom z papieru , ten co podał to dom po sąsiedzku
http://www.filmweb.pl/serial/Dom+po+s%C4%85siedzku-2011-615572
1
Bo większość Polaków na to pójdzie i kino więcej zarobi.
1
Pewnie ze prawie zawsze ładuje w prawy róg
0
Jak tam się udzielają 3 osoby na krzyż xD
0
Bo w gacie narobił
0
Neymar też nie za bardzo miał do kogo podać. Taki Messi czy Suarez by wiedzieli jak wybiec na pozycję
4
Przed meczem z lepszą drużyna sra w gacie i zgłasza niedyspozycje
0
Żewłakow czy to ty?
0
Jak Barca grała słabo to i tak po Dembele cisneli
25
Gdyby Dembele zagrał tak jak Mbappe dzisiaj to każdy tutaj by po nim cisnal
0
3 1 za dużo na Real
0
PSG lepsze? XD chyba inny męczy oglądamy
1
Jakim zespołem byłby Real bez Ronaldo
1
Też tak mi się zdaje