Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z ogórkami wygrywamy czy z Juve bez połowy składu. Przypomnij sobie sezon Vilanovy bo było identycznie. Żadnego meczu z lepszym przeciwnikiem nie wygraliśmy
0
To jest masakra jak nas w drugiej połowie zdominowali. Wyobraźcie sobie ze gramy tak z City czy PSG. Byłaby powtórka z pamiętnego 7:0.
0
Jak nie strzela szybko na 2:0 to my tego nie wygramy
4
Bo nazywa się Gomes więc trzeba
1
Roberto i te firmowe rajdy
0
Itd El Tornadooo
0
Messi tylko nogę dostawa xD
0
Na pewno były przez kogoś napisane bo robili to na moich plakatach czy koszulkach. Z Arsenalu natomiast dostałem zdjęcia z nadrukowanym autorgrafem. Może jak przychodzą te listy to piłkarze od czasu do czasu podpiszą.
0
Ja wysyłałem w 2010-11 roku i zawsze odpisali. Wysyłałem im plakat czy koszulke i zawsze wracało podpisane + kilka akcesorii jak długopiś, taka mała spinka z herbem czy duże plakaty klubowe.
Z angielskich odpisal mi tylko Arsenal ale autografy były nadrukowane
0
Są tu jacyś pasjonaci matmy? Bo mam pytanie
0
Co to jest wgl, jak on biegnie xD
0
I co wybrałeś?
1
Musi być nowe? xD najlepsza komedia romantyczna jaką oglądałem to Rzymskie Wakacje ale to już starszy film xD Amelia bardzo fajny lekki ale to pewnie oglądała
0
Miałem to własnie pisać xD
1
Czemu Leszek tak ciśnie po Mascherano? To już któryś mecz z rzędu
0
Do pary z Varanem. Umtiti jest trochę niski i to mnie trochę odpycha
0
Laporte czy Umtiti na so?
0
Zrobiłem właśnie Sbc i trafiłem Lacazette. Sprzedawać go i kupić czy Jesusa czy nin grać?
0
W sumie mam fajny pomysł na skład. Dembele z totków jest dobry? I kto na bramke z Calcio? Szczęsny?
0
Ale lepszy niż Deulofeu? Nie chciałbym uderzać w samo PL tylko bardziej hybryde z La liga
1
To chyba będę próbował coś skleić z Willianem, Jesusem i Deulofeu. Właśnie to wykończenie jest mega słabe i szukam może kogoś lepszego
0
Do ludzi grających w FUTa. Kto lepszy z danej pary. Sane/Deulofeu czy Williams/Willian/Dembele. Formacja to 4-3-2-1
0
Wg mnie ten sezon przypomina mi 2011/12. Wygrywaliśmy z ogórkami ale jak przyszło grać z lepszym zespołem to było jak było. Czuję że tutaj będzie podobnie. Ligę pewnie wygramy ale w LM jakieś City czy PSG i może być powtórka z 7:0
1
Podobna do bramki z Realem
0
Nwm co jest gorsze, nasza gra czy ta reklama z Pięknym
0
Wiem ale na PS mam Williamsa i nwm czy coś lepszego od niego znajdę. Ofc na Bale mnie nie stać
0
W fucie obecnie gram Deulofeu i wymianiac go na Carrasco czy lepiej zbierać na Dembele?
0
Your digital footprint is fairly androgynous; it suggests you’re probably Female but you don’t repress your masculine side. Aha
0
Semedo dobry na PO w fucie?
0
No ale Lublin ma podobno najładniejsze Stare Miasto wgl nie dotknięte wojną, a i tak się mówi Starówka xD