0

Z ogórkami wygrywamy czy z Juve bez połowy składu. Przypomnij sobie sezon Vilanovy bo było identycznie. Żadnego meczu z lepszym przeciwnikiem nie wygraliśmy

0

To jest masakra jak nas w drugiej połowie zdominowali. Wyobraźcie sobie ze gramy tak z City czy PSG. Byłaby powtórka z pamiętnego 7:0.

0

Jak nie strzela szybko na 2:0 to my tego nie wygramy

4

Bo nazywa się Gomes więc trzeba

1

Roberto i te firmowe rajdy

0

Itd El Tornadooo

0

Messi tylko nogę dostawa xD

0

Na pewno były przez kogoś napisane bo robili to na moich plakatach czy koszulkach. Z Arsenalu natomiast dostałem zdjęcia z nadrukowanym autorgrafem. Może jak przychodzą te listy to piłkarze od czasu do czasu podpiszą.

0

Ja wysyłałem w 2010-11 roku i zawsze odpisali. Wysyłałem im plakat czy koszulke i zawsze wracało podpisane + kilka akcesorii jak długopiś, taka mała spinka z herbem czy duże plakaty klubowe.

Z angielskich odpisal mi tylko Arsenal ale autografy były nadrukowane

0

Są tu jacyś pasjonaci matmy? Bo mam pytanie

0

Co to jest wgl, jak on biegnie xD

0

I co wybrałeś?

1

Musi być nowe? xD najlepsza komedia romantyczna jaką oglądałem to Rzymskie Wakacje ale to już starszy film xD Amelia bardzo fajny lekki ale to pewnie oglądała

0

Miałem to własnie pisać xD

1

Czemu Leszek tak ciśnie po Mascherano? To już któryś mecz z rzędu

0

Do pary z Varanem. Umtiti jest trochę niski i to mnie trochę odpycha

0

Laporte czy Umtiti na so?

0

Zrobiłem właśnie Sbc i trafiłem Lacazette. Sprzedawać go i kupić czy Jesusa czy nin grać?

0

W sumie mam fajny pomysł na skład. Dembele z totków jest dobry? I kto na bramke z Calcio? Szczęsny?

0

Ale lepszy niż Deulofeu? Nie chciałbym uderzać w samo PL tylko bardziej hybryde z La liga

1

To chyba będę próbował coś skleić z Willianem, Jesusem i Deulofeu. Właśnie to wykończenie jest mega słabe i szukam może kogoś lepszego

0

Do ludzi grających w FUTa. Kto lepszy z danej pary. Sane/Deulofeu czy Williams/Willian/Dembele. Formacja to 4-3-2-1

0

Wg mnie ten sezon przypomina mi 2011/12. Wygrywaliśmy z ogórkami ale jak przyszło grać z lepszym zespołem to było jak było. Czuję że tutaj będzie podobnie. Ligę pewnie wygramy ale w LM jakieś City czy PSG i może być powtórka z 7:0

1

Podobna do bramki z Realem

0

Nwm co jest gorsze, nasza gra czy ta reklama z Pięknym

0

Wiem ale na PS mam Williamsa i nwm czy coś lepszego od niego znajdę. Ofc na Bale mnie nie stać

0

W fucie obecnie gram Deulofeu i wymianiac go na Carrasco czy lepiej zbierać na Dembele?

0

Your digital footprint is fairly androgynous; it suggests you’re probably Female but you don’t repress your masculine side. Aha

0

Semedo dobry na PO w fucie?

0

No ale Lublin ma podobno najładniejsze Stare Miasto wgl nie dotknięte wojną, a i tak się mówi Starówka xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?