Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
XDDDDDDDD Sajgon
4
0
W zyletkach denerwuje mnie ze często pojawiają mi się krostki, a używam wielu kosmetyków do skóry wrażliwej.
0
Tak też czytam na forach to ludzie piszą że golarka ma problem z dotarciem do kliku miejsc (głównie szyja). Więc chyba zostanę przy tych na żyletki.
0
No o twarz mi chodzi xD
2
Zawsze goliłem się maszynką na żyletki ale teraz zastanawiam się nad elektryczną. Denerwuje mnie ciągłe dokupywanie ostrzy których cena jest dosyć spora. Opłaca mi się kupić elektryczną i czy da radę golić się nią na zero?
0
No ja właśnie myślałem nad czystym Villareal i btts w Sociedad
0
Jakieś typy na dzisiejsze mecze w hiszpańskiej?
2
Mbappe na 100 dostanie tą nagrodę.Na swój wiek jest niesamowicie medialny co na pewno bardzo mu pomoże.
0
Jaki jest rekord ligi wygranych meczy od początku sezonu? Ten Barcy Tito z 2012?
0
Ten Paulinho co gra xD
0
Ja dałem Lipsk over 1.5, jak zwykle jeden mecz....
1
Dałem obie strzela...
Edit. I strzelili
0
X kom ma lepsze ceny niż morele
0
Najlepiej to z internetu, x kom ma bardzo dobre ceny.
1
Rok temu Cwiakala mówił w jakimś meczu że Messi z Denisem mają jakiś pakt by szukać się na boisku xD
2
Jeszcze podobno Leo mówił Neyowi że zrobi wszystko by wygrał Złotą Piłkę. W tym sezonie pewnie oddawałby mu wszystkie karne i wolne.
3
Zlatan by go od razu ustawił.
0
Mbappe na 2 0. Asysta Neymara
0
Już mógł strzelić bo mam PSG-1
0
Nie strzelił Cavani xD
0
Jeszcze karnego ma PSG. Ciekawe cxy znowu zabiorą piłkę Cavaniemu
0
Ale gość bombę puścił.
0
Ten dziadek co PSG komentuje to jakiś Hajto na fejku
13
Alves nie chciał dać piłki Cavaniemu by ten mógł strzelać wolnego. Potem dał ją Neymarowi xD
0
Zawsze Xbox był, coś się zmieniło?
0
United już na prowadzeniu
0
Myślałem że ten kontuzja potrwa kilka tygodni i akurat trafi na mecze z tymi ogórasami w PK. Tam mógłby fajnie się rozegrać.
0
Dobrze by było jakby Denis dostał teraz jakieś szanse pograć, a nie trybuny.
0
3-4 miechy? Przecież to porażka..