2

XDDDDDDDD Sajgon

4

ciekawe co by zrobił Neymar gdyby to był Cavani, a nie Suarez xD

0

W zyletkach denerwuje mnie ze często pojawiają mi się krostki, a używam wielu kosmetyków do skóry wrażliwej.

0

Tak też czytam na forach to ludzie piszą że golarka ma problem z dotarciem do kliku miejsc (głównie szyja). Więc chyba zostanę przy tych na żyletki.

0

No o twarz mi chodzi xD

2

Zawsze goliłem się maszynką na żyletki ale teraz zastanawiam się nad elektryczną. Denerwuje mnie ciągłe dokupywanie ostrzy których cena jest dosyć spora. Opłaca mi się kupić elektryczną i czy da radę golić się nią na zero?

0

No ja właśnie myślałem nad czystym Villareal i btts w Sociedad

0

Jakieś typy na dzisiejsze mecze w hiszpańskiej?

2

Mbappe na 100 dostanie tą nagrodę.Na swój wiek jest niesamowicie medialny co na pewno bardzo mu pomoże.

0

Jaki jest rekord ligi wygranych meczy od początku sezonu? Ten Barcy Tito z 2012?

0

Ten Paulinho co gra xD

0

Ja dałem Lipsk over 1.5, jak zwykle jeden mecz....

1

Dałem obie strzela...

Edit. I strzelili

0

X kom ma lepsze ceny niż morele

0

Najlepiej to z internetu, x kom ma bardzo dobre ceny.

1

Rok temu Cwiakala mówił w jakimś meczu że Messi z Denisem mają jakiś pakt by szukać się na boisku xD

2

Jeszcze podobno Leo mówił Neyowi że zrobi wszystko by wygrał Złotą Piłkę. W tym sezonie pewnie oddawałby mu wszystkie karne i wolne.

3

Zlatan by go od razu ustawił.

0

Mbappe na 2 0. Asysta Neymara

0

Już mógł strzelić bo mam PSG-1

0

Nie strzelił Cavani xD

0

Jeszcze karnego ma PSG. Ciekawe cxy znowu zabiorą piłkę Cavaniemu

0

Ale gość bombę puścił.

0

Ten dziadek co PSG komentuje to jakiś Hajto na fejku

13

Alves nie chciał dać piłki Cavaniemu by ten mógł strzelać wolnego. Potem dał ją Neymarowi xD

0

Zawsze Xbox był, coś się zmieniło?

0

United już na prowadzeniu

0

Myślałem że ten kontuzja potrwa kilka tygodni i akurat trafi na mecze z tymi ogórasami w PK. Tam mógłby fajnie się rozegrać.

0

Dobrze by było jakby Denis dostał teraz jakieś szanse pograć, a nie trybuny.

0

3-4 miechy? Przecież to porażka..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?