Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jakiś update że impreza na zgrupowaniu była i Glik rzygał xD może fejk ale bym się nie zdziwił jak wyjdzie ze prawda
6
W skrócie:
– Polacy podczas przygotowań balowali więcej od Meksykanów
– eskalacja konfliktu między Lewym i Błaszczykowskim
– Glik i Rybus krytykują Nawałkę (to akurat każdy wie z ich wywiadów)
– Lewy postawił ultimatum, że albo jedzie Peszko albo kończy karierę reprezentacyjną
– wypadek Glika z barkiem miał w rzeczywistości miejsce na nocnej imprezie, a siatkonoga to tylko wymówka dla mediów
– Krycha, Błaszczu i Fabian są grupką, która jest przeciwna Lewemu jako kapitanowi i młodzi reprezentanci ich popierają
– Pazdan zastanawia się nad tym, by ujawnić jakie imprezy miały miejsce w Arłamowie
BALON PĘKŁ
SZAMBO WYBIJA
Via. Weszło. Com
Nwm czy było
1
Ronaldo tak zrobił w 2016
0
Bo jest lepszy od Iniesty
0
2-1 z Senegalem, 1-1 z Kolumbia i 3:0 z Japonia
0
Od 2002 się zastanawiają
0
Grosicki pokazał te niekonwencjonalne zagrania?
1
Idą po manite
1
Tomaszewski gadał o półfinale, Iwański się zastanawiał Belgia czy Anglia
0
Przez 160 minut na Mundialu Polacy nie puścili takiej prostopadłej
1
Gość się nie łapie do składu w 2 lidze angielskiej
27
W Polsce dalej wszyscy myślą że Grosicki to skrzydłowy klasy Costy xD
1
Niepotrzebnie siłowo ladowal
90
Jakby Polska grała z Argentyna to by chyba dwie drużyny na raz przegrały
2
Legenda głosi że któryś z Polaków posłał prostopadła do przodu
0
Na takie lagi Polacy grali w 74 i chyba myślą że dalej to zadziała
0
Gorzej niż Levante gramy
1
Jeszcze wpie**** od Japonii i do domu
17
U nas wszyscy jak Gomes xD
2
Cuadrado tak kręci to co by Neymar robił
19
Zieliński lepszy niż Iniesta xDDDD
3
Co ten Mina odpie****
0
Ospina to ma 160?
0
Nie
12
Dzisiaj wszyscy jesteśmy Polakami xD
6
Eva Green byłaby idealna
0
Messi ma 5, a Ronaldo chyba 7
0
Cueva z Peru, ten ziomek z Islandii. Oni na pewno.
1
Na Fb piszą że Sampaoli ma zostać na ławce ale tylko fizycznie, a skład i taktykę ma ustalić Messi z Masche xD
4
W finale EURO Ronaldo nie grał xD