0

Jest jakiś update że impreza na zgrupowaniu była i Glik rzygał xD może fejk ale bym się nie zdziwił jak wyjdzie ze prawda

6

W skrócie:
– Polacy podczas przygotowań balowali więcej od Meksykanów
– eskalacja konfliktu między Lewym i Błaszczykowskim
– Glik i Rybus krytykują Nawałkę (to akurat każdy wie z ich wywiadów)
– Lewy postawił ultimatum, że albo jedzie Peszko albo kończy karierę reprezentacyjną
– wypadek Glika z barkiem miał w rzeczywistości miejsce na nocnej imprezie, a siatkonoga to tylko wymówka dla mediów
– Krycha, Błaszczu i Fabian są grupką, która jest przeciwna Lewemu jako kapitanowi i młodzi reprezentanci ich popierają
– Pazdan zastanawia się nad tym, by ujawnić jakie imprezy miały miejsce w Arłamowie

BALON PĘKŁ

SZAMBO WYBIJA
Via. Weszło. Com

Nwm czy było

1

Ronaldo tak zrobił w 2016

0

Bo jest lepszy od Iniesty

0

2-1 z Senegalem, 1-1 z Kolumbia i 3:0 z Japonia

0

Od 2002 się zastanawiają

0

Grosicki pokazał te niekonwencjonalne zagrania?

1

Idą po manite

1

Tomaszewski gadał o półfinale, Iwański się zastanawiał Belgia czy Anglia

0

Przez 160 minut na Mundialu Polacy nie puścili takiej prostopadłej

1

Gość się nie łapie do składu w 2 lidze angielskiej

27

W Polsce dalej wszyscy myślą że Grosicki to skrzydłowy klasy Costy xD

1

Niepotrzebnie siłowo ladowal

90

Jakby Polska grała z Argentyna to by chyba dwie drużyny na raz przegrały

2

Legenda głosi że któryś z Polaków posłał prostopadła do przodu

0

Na takie lagi Polacy grali w 74 i chyba myślą że dalej to zadziała

0

Gorzej niż Levante gramy

1

Jeszcze wpie**** od Japonii i do domu

17

U nas wszyscy jak Gomes xD

2

Cuadrado tak kręci to co by Neymar robił

19

Zieliński lepszy niż Iniesta xDDDD

3

Co ten Mina odpie****

0

Ospina to ma 160?

0

Nie

12

Dzisiaj wszyscy jesteśmy Polakami xD

6

Eva Green byłaby idealna

0

Messi ma 5, a Ronaldo chyba 7

0

Cueva z Peru, ten ziomek z Islandii. Oni na pewno.

1

Na Fb piszą że Sampaoli ma zostać na ławce ale tylko fizycznie, a skład i taktykę ma ustalić Messi z Masche xD

4

W finale EURO Ronaldo nie grał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?