0

Komentarz usunięty

1

Samoboj, a ten się cieszy xD

5

Zadowolony Busi biegnący do cieszącego się Ramosa xD

0

No tak Zidane mówił przecież xD

0

Asensio

0

Lepsza lewa noga od Messiego wygryzl Inieste?

7

Najlepszy turniej Ronaldo skoczył się wygraną w finale EURO

1

Żeby Cavani się ogarnął na 1/4 i zabojady out

3

Zidane chyba nie klaskal przed telewizorem

5

Rojo powinien jak Godin teraz, a nie jakieś zapasy

1

Przynajmniej nie Piękny

4

Ja bym go u nas widział. Nawet po hiszpańsku umie gadać

0

A kto jeszcze odszedł? Nie było mnie w domu i się nie orientuję

1

Jakby Argentyna miała jakiegoś bramkarza, na obronie Godin i Gimenez, a w pomocy Modric i Rakitic to mogliby wygrać mundial xD

2

Portugalia w porównaniu do Argentyny to ma drużyne

0

Naprzód Urusy potem izi win z zabojadami

1

Jak ja nie cierpię zabojadow. Mam nadzieję że już na 1/4 dziady odpadna. Mieć takich zawodników i grać taka kaszane

1

Nawet fartowna Portugalia ich zrobi

1

10 minut lezeli zabojady

0

Bo gość się nie nadaje do gry kombinacyjnej tylko laga do przodu

1

Można wyłączyć

0

Nie lubię tych zabojadow i tego głównego na ławce

1

Jezu.......

0

Co to ku*** było.....

4

Boże święty co oni robią

10

Za Pavona powinien wejść Dybala

0

Oby tylko tego nie bronili xD i Messi asysta

0

Dajecie kur***** naprzód

3

No Di Maria w końcu w jakieś dryblingi idzie

0

I tak któraś z tych drużyn odpadnie z dobrze zorganizowanym Urugwajem albo fartowna Portugalia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?