Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
Samoboj, a ten się cieszy xD
5
Zadowolony Busi biegnący do cieszącego się Ramosa xD
0
No tak Zidane mówił przecież xD
0
Asensio
0
Lepsza lewa noga od Messiego wygryzl Inieste?
7
Najlepszy turniej Ronaldo skoczył się wygraną w finale EURO
1
Żeby Cavani się ogarnął na 1/4 i zabojady out
3
Zidane chyba nie klaskal przed telewizorem
5
Rojo powinien jak Godin teraz, a nie jakieś zapasy
1
Przynajmniej nie Piękny
4
Ja bym go u nas widział. Nawet po hiszpańsku umie gadać
0
A kto jeszcze odszedł? Nie było mnie w domu i się nie orientuję
1
Jakby Argentyna miała jakiegoś bramkarza, na obronie Godin i Gimenez, a w pomocy Modric i Rakitic to mogliby wygrać mundial xD
2
Portugalia w porównaniu do Argentyny to ma drużyne
0
Naprzód Urusy potem izi win z zabojadami
1
Jak ja nie cierpię zabojadow. Mam nadzieję że już na 1/4 dziady odpadna. Mieć takich zawodników i grać taka kaszane
1
Nawet fartowna Portugalia ich zrobi
1
10 minut lezeli zabojady
0
Bo gość się nie nadaje do gry kombinacyjnej tylko laga do przodu
1
Można wyłączyć
0
Nie lubię tych zabojadow i tego głównego na ławce
1
Jezu.......
0
Co to ku*** było.....
4
Boże święty co oni robią
10
Za Pavona powinien wejść Dybala
0
Oby tylko tego nie bronili xD i Messi asysta
0
Dajecie kur***** naprzód
3
No Di Maria w końcu w jakieś dryblingi idzie
0
I tak któraś z tych drużyn odpadnie z dobrze zorganizowanym Urugwajem albo fartowna Portugalia