0

Może Pogba xD po hiszpańsku już mówi

0

No i Chorwacja ma sporo minut w nogach

0

Jest o klasę niżej albo i dwie

0

Gdzie ja coś pisze o Dembele?(według mnie ten sezon miał słaby)

0

Wg mnie to taki sam piłkarz jak Rashford tylko o wiele bardziej medialny

0

Jak obejrzałem w tamtym sezonie kilkanaście męczy PSG i teraz każdy mecz Francuzów i w większości tych spotkań mnie nie zachwycił. Jego drybling to i tak wypuszczenie piłki przed siebie. Na małej przestrzeni z piłką przy nodze nie minie kilku przeciwników

1

No Mbappe już pokazał jak się nadaje do gry kombinacyjnej w meczu z Realem gdzie nie miał miejsca by się rozpędzić

0

Na Mundialu wyszło mu spotkanie z Argentyna i już u buka jest faworytem na zostanie zawodnikiem mistrzostw XDD mimo takiego wieku już jest strasznie medialny

1

Podobnie było z 9 jak odszedł Eto. Dopiero Suarez to ogarnął

1

XDDD świetne

0

Miałem sen że do przerwy Anglia - Chorwacja jest 4-3 dla Anglii xD tylko coś było dziwnego bo karnego dla Anglii strzelał Modric z lewej nogi xD

0

Piłkę teraz daje magazyn który dał Cannavaro za MŚ 2006

0

Subasic to już na 5 metrze jest

0

Modric też słabo strzela te karne

19

Modric tylko rok młodszy od Iniesty

7

Ruscy pilotem steruja tą piłkę xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Oni chyba serio coś wstrzykuja

1

To jak ta kartka xD reset czy eliminuje

0

Ewentualnie spróbuj zbootwac pendrive sam

0

Z boot menu wybierałes że chcesz z pena?

0

XD gdzie to powiedział?

2

Klose chyba ma z 15 bramek, a Ronaldo czy Messiego nie przebił

2

Zaraz ci tu napiszą że Mbappe to jest top 1 i największy talent w historii

Edit: Mbappe już się pojawił xD

0

I teraz już same europejskie drużyny zostały

0

Hazard robi swoje, a Neymar jakieś cyrki odwala

1

Jaki Hazard jest genialny

1

Hazard 200iq

2

O Henry tam jest xD może też jakieś moce Zidane ma

0

Jakby z prostego podbicia pierdo***

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?