Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może Pogba xD po hiszpańsku już mówi
0
No i Chorwacja ma sporo minut w nogach
0
Jest o klasę niżej albo i dwie
0
Gdzie ja coś pisze o Dembele?(według mnie ten sezon miał słaby)
0
Wg mnie to taki sam piłkarz jak Rashford tylko o wiele bardziej medialny
0
Jak obejrzałem w tamtym sezonie kilkanaście męczy PSG i teraz każdy mecz Francuzów i w większości tych spotkań mnie nie zachwycił. Jego drybling to i tak wypuszczenie piłki przed siebie. Na małej przestrzeni z piłką przy nodze nie minie kilku przeciwników
1
No Mbappe już pokazał jak się nadaje do gry kombinacyjnej w meczu z Realem gdzie nie miał miejsca by się rozpędzić
0
Na Mundialu wyszło mu spotkanie z Argentyna i już u buka jest faworytem na zostanie zawodnikiem mistrzostw XDD mimo takiego wieku już jest strasznie medialny
1
Podobnie było z 9 jak odszedł Eto. Dopiero Suarez to ogarnął
1
XDDD świetne
0
Miałem sen że do przerwy Anglia - Chorwacja jest 4-3 dla Anglii xD tylko coś było dziwnego bo karnego dla Anglii strzelał Modric z lewej nogi xD
0
Piłkę teraz daje magazyn który dał Cannavaro za MŚ 2006
0
Subasic to już na 5 metrze jest
0
Modric też słabo strzela te karne
19
Modric tylko rok młodszy od Iniesty
7
Ruscy pilotem steruja tą piłkę xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Oni chyba serio coś wstrzykuja
1
To jak ta kartka xD reset czy eliminuje
0
Ewentualnie spróbuj zbootwac pendrive sam
0
Z boot menu wybierałes że chcesz z pena?
0
XD gdzie to powiedział?
2
Klose chyba ma z 15 bramek, a Ronaldo czy Messiego nie przebił
2
Zaraz ci tu napiszą że Mbappe to jest top 1 i największy talent w historii
Edit: Mbappe już się pojawił xD
0
I teraz już same europejskie drużyny zostały
0
Hazard robi swoje, a Neymar jakieś cyrki odwala
1
Jaki Hazard jest genialny
1
Hazard 200iq
2
O Henry tam jest xD może też jakieś moce Zidane ma
0
Jakby z prostego podbicia pierdo***