Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Licznik chyba był kręcony
1
Zobacz sobie jak Suarez walil wolne w Liverpoolu
2
Ale takie ciężkie treningi miał ze rok przerwy mu się przynajmniej należy
0
Napisałem gdybym zdawał sobie sprawę że mogę wylecieć, a nie ze ktoś mi to powiedział. Czytanie ze zrozumieniem to 1-3 klasa podstawówki. Jak Dembele nic nie pokaże w tym sezonie to za rok już go tutaj nie będzie i to jest pewne.
2
Bo teraz miał ciężkie treningi na Mundialu i musi odpoczywać xD
1
Gdybym się dostał do wymarzonej pracy i zdawał sobie sprawę że sobie tam nie radzę i za rok mogę wylecieć to na bank bym zrezygnował z urlopu
0
Najlepsze jest to że ci ludzie którzy teraz go bronią to za dwa miesiące będą go krytykować
3
Pirlo był we włoskim show u Cattelana i przyniósł mu swoją biografię w polskim przekładzie xD
2
Dembele miał bardzo ciężkie treningi podczas Mundialu xD
0
Kurde myślałem że chodzi Ci o Chip i Dale xD
0
To jest skład kibica
1
Można zejść bez pozwolenia.
3
Może dlatego że za Lucho przy wyniku 1:0 nie zaczynali bronić wyniku tylko próbowali strzelić następne.
0
Jak by nas Legia klepala to też by na skład zganiali
0
No to nieźle. Tak, grać to sobie może właśnie jakieś Las Palmas, a nie Barcelona która ma świetnych zawodników i ambicje by grać ładnie i wygrywać
1
Mit żelaznej obrony to też warto pamiętać co przeciwnicy marnowali, dopiero jakoś pod koniec sezonu zaczęli trafiać w bramkę
4
I narzekanie że był słaby skład to ciekawe czemu Girona, Levente czy Bilbao potrafiły nas dominować mimo że grała mocna 11? Już nie mówiąc co robiło z nami Las Palmas.
2
Też mi się wydaję że Ernesto był najgorszą możliwą opcją i mimo dwóch pucharów dalej przy tym pozostaje. Chyba po tym sezonie kończy mu się kontrakt czy podpisał na 3 lata?
1
awans Barcy i możliwe obronienie LM jako pierwsi
1
no to love story trochę zepsuło klimat bo zapowiadało się genialnie
0
Perspektywa
0
Ja się z tobą zgadzam, to wyżej to tylko sarkazm (sporo osób tu pisze jak to Dembele miał ciężkie treningi w kadrze)
0
Lemar pewnie nie pracował tak ciężko na treningach jak Dembele
2
Z takim Pogba to tryplet naprawdę byłby realny
0
liczyłem na Eve Green
28
No tak jazda 130km/h w centrum miasta to normalka
34
Właśnie ostatnio gotowalem wodę gazowana i od tamtej pory jestem bez mieszkania
1
Może spróbuję znowu. Gorzej jak się człowiek nie domyśli i trzeba potem cofać bo się okazało że to ważna kwestia była
0
Dużo daje takie oglądanie? Kiedyś próbowałem z serialem ale nie chciało mi sie pauzowac i sprawdzać pojedynczych słów xD
1
Na chrome nie można odpowiadać, trzeba wejść w dyskusję