19

Licznik chyba był kręcony

1

Zobacz sobie jak Suarez walil wolne w Liverpoolu

2

Ale takie ciężkie treningi miał ze rok przerwy mu się przynajmniej należy

0

Napisałem gdybym zdawał sobie sprawę że mogę wylecieć, a nie ze ktoś mi to powiedział. Czytanie ze zrozumieniem to 1-3 klasa podstawówki. Jak Dembele nic nie pokaże w tym sezonie to za rok już go tutaj nie będzie i to jest pewne.

2

Bo teraz miał ciężkie treningi na Mundialu i musi odpoczywać xD

1

Gdybym się dostał do wymarzonej pracy i zdawał sobie sprawę że sobie tam nie radzę i za rok mogę wylecieć to na bank bym zrezygnował z urlopu

0

Najlepsze jest to że ci ludzie którzy teraz go bronią to za dwa miesiące będą go krytykować

3

Pirlo był we włoskim show u Cattelana i przyniósł mu swoją biografię w polskim przekładzie xD

2

Dembele miał bardzo ciężkie treningi podczas Mundialu xD

0

Kurde myślałem że chodzi Ci o Chip i Dale xD

0

To jest skład kibica

1

Można zejść bez pozwolenia.

3

Może dlatego że za Lucho przy wyniku 1:0 nie zaczynali bronić wyniku tylko próbowali strzelić następne.

0

Jak by nas Legia klepala to też by na skład zganiali

0

No to nieźle. Tak, grać to sobie może właśnie jakieś Las Palmas, a nie Barcelona która ma świetnych zawodników i ambicje by grać ładnie i wygrywać

1

Mit żelaznej obrony to też warto pamiętać co przeciwnicy marnowali, dopiero jakoś pod koniec sezonu zaczęli trafiać w bramkę

4

I narzekanie że był słaby skład to ciekawe czemu Girona, Levente czy Bilbao potrafiły nas dominować mimo że grała mocna 11? Już nie mówiąc co robiło z nami Las Palmas.

2

Też mi się wydaję że Ernesto był najgorszą możliwą opcją i mimo dwóch pucharów dalej przy tym pozostaje. Chyba po tym sezonie kończy mu się kontrakt czy podpisał na 3 lata?

1

awans Barcy i możliwe obronienie LM jako pierwsi

1

no to love story trochę zepsuło klimat bo zapowiadało się genialnie

0

Perspektywa

0

Ja się z tobą zgadzam, to wyżej to tylko sarkazm (sporo osób tu pisze jak to Dembele miał ciężkie treningi w kadrze)

0

Lemar pewnie nie pracował tak ciężko na treningach jak Dembele

2

Z takim Pogba to tryplet naprawdę byłby realny

0

liczyłem na Eve Green

28

No tak jazda 130km/h w centrum miasta to normalka

34

Właśnie ostatnio gotowalem wodę gazowana i od tamtej pory jestem bez mieszkania

1

Może spróbuję znowu. Gorzej jak się człowiek nie domyśli i trzeba potem cofać bo się okazało że to ważna kwestia była

0

Dużo daje takie oglądanie? Kiedyś próbowałem z serialem ale nie chciało mi sie pauzowac i sprawdzać pojedynczych słów xD

1

Na chrome nie można odpowiadać, trzeba wejść w dyskusję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?