0

A monitor 144hz masz wgl? No i czym podlaczyles? Przez hdmi nie będziesz miał 144

2

Komentarz usunięty

22

I by podawał do tyłu. Niech sobie siedzi w Atletico

2

Już się zaczynają minuty żenady

0

Francuzi z takiej akcji by 3 bramki strzelili

0

Może skończył się im fart

0

Jak dostanie złotą piłkę to będzie niezły cyrk.

0

W punkt

0

No sam ugral

0

Jeszcze ten trener bez zębów

0

Każdy strzał im wchodzi

0

XDDDDDDDDD

0

Tylko zacznie fanboy maszyny

0

Zabojady jakieś obsrane wyszły

1

Jak Listkiewicz widzi błędy sędziego to coś jest nie tak

2

Też tak uważam

10

Subasic na 70 metrze od bramki

6

Chorwacja tak jak Argentyna w 2014. Jedyne dobre spotkanie w finale i przegraja

0

Boże Umtiti jaki wstyd

0

To samo. Z San Marino też by tak grali

0

Ale z jakiej to odległości było, gdzie miał trzymać rękę

0

Wg mnie też.

3

Karny i samobój xD

0

A tobie leci ręką do góry?

10

XDDD ku**** przejęli farta po Portugalii

0

Rękę miał se uciąć?

1

A ci sędziowie przed telewizorem to od czego są

2

Zabojady już linie Maginota ustawiają

0

Francja by się broniła i z San Marino

0

wstyd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?