Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A monitor 144hz masz wgl? No i czym podlaczyles? Przez hdmi nie będziesz miał 144
2
Komentarz usunięty
22
I by podawał do tyłu. Niech sobie siedzi w Atletico
2
Już się zaczynają minuty żenady
0
Francuzi z takiej akcji by 3 bramki strzelili
0
Może skończył się im fart
0
Jak dostanie złotą piłkę to będzie niezły cyrk.
0
W punkt
0
No sam ugral
0
Jeszcze ten trener bez zębów
0
Każdy strzał im wchodzi
0
XDDDDDDDDD
0
Tylko zacznie fanboy maszyny
0
Zabojady jakieś obsrane wyszły
1
Jak Listkiewicz widzi błędy sędziego to coś jest nie tak
2
Też tak uważam
10
Subasic na 70 metrze od bramki
6
Chorwacja tak jak Argentyna w 2014. Jedyne dobre spotkanie w finale i przegraja
0
Boże Umtiti jaki wstyd
0
To samo. Z San Marino też by tak grali
0
Ale z jakiej to odległości było, gdzie miał trzymać rękę
0
Wg mnie też.
3
Karny i samobój xD
0
A tobie leci ręką do góry?
10
XDDD ku**** przejęli farta po Portugalii
0
Rękę miał se uciąć?
1
A ci sędziowie przed telewizorem to od czego są
2
Zabojady już linie Maginota ustawiają
0
Francja by się broniła i z San Marino
0
wstyd