1

Browar Raduga i mają fajne etykiety filmowe

0

a wiadomo jak relikwie?

0

jest tu ktoś kto dobrze ogarnia jave? jak tak pw

0

pink Floyd

56

Coutinho nie powinien w takim meczu grać bo się jeszcze bardziej załamie

0

Kasia Smutniak. zaraz prawie 40 stuknie to chyba można

0

do*

0

chodzi o fazę pucharową

0

Totalnie brakuje kogoś z odejściem. Oby Dembele się wykurował i nie łapał już takich urazów

0

Arthur powinien posiedzieć trochę na ławie bo albo dalej ma jakiś uraz albo uderzyła mu sodówka

0

odpuścił krycie Ronaldo po czym padła bramka - warto zaznaczyć

0

no z taką grą jesteśmy idealnym rywalem dla takiego City czy Liverpoolu

2

Szkoda tylko że Busi w końcówce czerwa nie złapał

0

A kto coś gra od nas?

0

Arthur jaką pajde gra ostatnio

0

cała pomoc z Busim na czale do zmiany

0

Busi niech już schodzi

2

Busi to chyba postawił obie strzela w 1 połowie

0

Będzie powtórka z Klasyku

1

Busi ci za sabotaż

1

Brawo Luisito

1

świetnie to zrobili

0

Kurski kibic Barcelony

0

garść świeżych informacji z LA rambli xD

0

ale Messiego wychwalaja

3

co ten Żewłakow tak Messiego chwali

0

coś takiego chyba tylko właśnie mecz z Realem w LM mógłby przebić

0

Szkoda ze nie będzie komentował ten co rok temu Chelsea

0

czyli Messi w pierwszym jak opaska

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?