Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Browar Raduga i mają fajne etykiety filmowe
0
a wiadomo jak relikwie?
0
jest tu ktoś kto dobrze ogarnia jave? jak tak pw
0
pink Floyd
56
Coutinho nie powinien w takim meczu grać bo się jeszcze bardziej załamie
0
Kasia Smutniak. zaraz prawie 40 stuknie to chyba można
0
do*
0
chodzi o fazę pucharową
0
Totalnie brakuje kogoś z odejściem. Oby Dembele się wykurował i nie łapał już takich urazów
0
Arthur powinien posiedzieć trochę na ławie bo albo dalej ma jakiś uraz albo uderzyła mu sodówka
0
odpuścił krycie Ronaldo po czym padła bramka - warto zaznaczyć
0
no z taką grą jesteśmy idealnym rywalem dla takiego City czy Liverpoolu
2
Szkoda tylko że Busi w końcówce czerwa nie złapał
0
A kto coś gra od nas?
0
Arthur jaką pajde gra ostatnio
0
cała pomoc z Busim na czale do zmiany
0
Busi niech już schodzi
2
Busi to chyba postawił obie strzela w 1 połowie
0
Będzie powtórka z Klasyku
1
Busi ci za sabotaż
1
Brawo Luisito
1
świetnie to zrobili
0
Kurski kibic Barcelony
0
garść świeżych informacji z LA rambli xD
0
ale Messiego wychwalaja
3
co ten Żewłakow tak Messiego chwali
0
coś takiego chyba tylko właśnie mecz z Realem w LM mógłby przebić
0
Szkoda ze nie będzie komentował ten co rok temu Chelsea
0
czyli Messi w pierwszym jak opaska
0
Komentarz usunięty przez użytkownika