1

on chyba dopiero co po kontuzji wrócił

0

skad wgl taka informacja?

16

zeby trzymac wynik, moglo skonczyc sie remisem

0

PSG

0

najgorzej...

29

za trenerem sa zawodnicy ktorzy maja u niego najlepiej

2

nie po to semedo wchodzil zeby na 2:0 strzelac

4

w 60 Semedo za Malcoma i Roberto do srodka, trzeba utrzymac wynik

1

dwa dobre podania do boku i obrot z pilka

0

kontuzja Suareza pokrzyzowala plany

21

Valverde jednak mial nosa do tej pomocy

17

Coutinho brawo. dobre przyjecie i obrot. zaczyna sie splacac

1

Busi nawet w takim meczu najgorszy na boisku

0

ale on się nawet nie stara

1

uparty dziad potraktował to osobiście i chce teraz każdemu pokazać że to nie on popełnia błedy

18

dobrze że Xavi i Iniesta nie debiutowali u Erniego

3

de Jong będzie pierwszym z ławki w 80 min za Rakitica, gorzej bo taki Alena czy Puig murawy nie powącha

3

co ten trenejro za pomoc wystawił xD na 3 defensywnych w meczu o nic , no chyba że o jego posadę xD

0

taki krótszy pompadour z 50s

0

Messi już miał być taki wk***** po tym jak go Robertson za głowę złapał

4

i atak Neymar, Griezmann, Dembele, a w pomocy De Jong, Messi i Coutinho xDDD

1

Rakitic, Coutinho, Roberto out. Busi powinien zostać ale jako rezerwowy, coś jak Xavi w 2014/2015 Suarez raczej tak jako zamiennik. no i pozbyć się tych z wypożyczen + Malcoma (szkoda go ale Barca to raczej nie jego poziom). No i oczywiście pierwszy do wymiany to trener

1

Regularnie tłukę młotkiem zapłakanego geja, bo tak mi mój guru rozkazał

0

alba polajkował komentarz że Busi to gó***

0

właśnie ciekawe jakby gra Messiego wyglądała jakby dzisiaj w pomocy grał Xavi i Iniesta bo warto przypomniec że z Busim, Iniesta i Rakiticem też się mega cofal

4

mi się wydaje że Messi w jakimś stopniu ogranicza naszą pomoc. Zawsze się cofa do środka, bierze piłkę od Busiego i Rakitica i sam szuka zagrania do przodu. jako że nie ma skrzydłowego to wtedy w ataku zostaje sam wolny Suarez i nic dziwnego że nasza ofensywa wygląda tak słabo. pytanie czy Messi tak robi bo tak chce czy musi tak robić bo pomoc jest słaba. w sezonie 2015 tak bardzo się nie cofal tylko grał przy prawej stronie i super to wyglądało, tylko wtedy był jeszcze Xavi czy Iniesta

1

przecież to było wiadome. Gośc ma tak wyje*** ego że sam nie odpuści

0

do śmierci będzie tu siedział

1

i grali fajną piłkę, a skład też miał słabszy niż obecne PSG

0

na treningi by nie przychodził xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?