Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
on chyba dopiero co po kontuzji wrócił
0
skad wgl taka informacja?
16
zeby trzymac wynik, moglo skonczyc sie remisem
0
PSG
0
najgorzej...
29
za trenerem sa zawodnicy ktorzy maja u niego najlepiej
2
nie po to semedo wchodzil zeby na 2:0 strzelac
4
w 60 Semedo za Malcoma i Roberto do srodka, trzeba utrzymac wynik
1
dwa dobre podania do boku i obrot z pilka
0
kontuzja Suareza pokrzyzowala plany
21
Valverde jednak mial nosa do tej pomocy
17
Coutinho brawo. dobre przyjecie i obrot. zaczyna sie splacac
1
Busi nawet w takim meczu najgorszy na boisku
0
ale on się nawet nie stara
1
uparty dziad potraktował to osobiście i chce teraz każdemu pokazać że to nie on popełnia błedy
18
dobrze że Xavi i Iniesta nie debiutowali u Erniego
3
de Jong będzie pierwszym z ławki w 80 min za Rakitica, gorzej bo taki Alena czy Puig murawy nie powącha
3
co ten trenejro za pomoc wystawił xD na 3 defensywnych w meczu o nic , no chyba że o jego posadę xD
0
taki krótszy pompadour z 50s
0
Messi już miał być taki wk***** po tym jak go Robertson za głowę złapał
4
i atak Neymar, Griezmann, Dembele, a w pomocy De Jong, Messi i Coutinho xDDD
1
Rakitic, Coutinho, Roberto out. Busi powinien zostać ale jako rezerwowy, coś jak Xavi w 2014/2015 Suarez raczej tak jako zamiennik. no i pozbyć się tych z wypożyczen + Malcoma (szkoda go ale Barca to raczej nie jego poziom). No i oczywiście pierwszy do wymiany to trener
1
Regularnie tłukę młotkiem zapłakanego geja, bo tak mi mój guru rozkazał
0
alba polajkował komentarz że Busi to gó***
0
właśnie ciekawe jakby gra Messiego wyglądała jakby dzisiaj w pomocy grał Xavi i Iniesta bo warto przypomniec że z Busim, Iniesta i Rakiticem też się mega cofal
4
mi się wydaje że Messi w jakimś stopniu ogranicza naszą pomoc. Zawsze się cofa do środka, bierze piłkę od Busiego i Rakitica i sam szuka zagrania do przodu. jako że nie ma skrzydłowego to wtedy w ataku zostaje sam wolny Suarez i nic dziwnego że nasza ofensywa wygląda tak słabo. pytanie czy Messi tak robi bo tak chce czy musi tak robić bo pomoc jest słaba. w sezonie 2015 tak bardzo się nie cofal tylko grał przy prawej stronie i super to wyglądało, tylko wtedy był jeszcze Xavi czy Iniesta
1
przecież to było wiadome. Gośc ma tak wyje*** ego że sam nie odpuści
0
do śmierci będzie tu siedział
1
i grali fajną piłkę, a skład też miał słabszy niż obecne PSG
0
na treningi by nie przychodził xD