0

@AdrianGajewski2005 raczej bez szans, to są hiszpanie

1

@PieN Asensio to akurat nic nie pokazywał. pisałem tutaj już 3 lata temu że ma farta i każde uderzenie mu wchodzi ale do czasu to byłem krytykowany i wyśmiewany

1

@monsterrize no oby

0

@monsterrize jak nie będzie

1

@Kvothe07 te axe w sztyfcie, typu bez śladów, jakiś bez bakterii są zmieniłem Old Spice na te axy bo nie zostawiają aż takich śladów, po Old Spice to od razu koszulka do wymiany

6

@Maker0 valverde by powiedział że nie myśli jeszcze o przyszłym sezonie i aktualnie skupia się na odpoczynku w Gracji

21

@Dejvv ten trener to jest jakiś żart

2

@Asturyjczyk syn na turnieju jest

0

@FC1899Barca za szybko z cyklu schodził pewnie

3

@Witekk10 i Lewy to chyba jedyny z tych zawodników co sobie poradził dalej bez Kloppa

0

@Solimalhio z 300k

0

@Orlik00 pół miliona obserwujących wbila

1

@ViscaBarca123 on jest skrojony pod Barce

11

@Asturyjczyk jak go mają minąć jak gość się cały czas cofa. jak się zdarzało że byl nawet za bramkrzem

0

@Ricc więcej zdecydowanie, jak ktoś tu pierwszy link wrzucił to miała 318k

1

@Volk a po co on tutaj

9

komu bym ostatnio nie kibicował to od razu mecz w dupe

4

a miał być finał Ajax-Barca

1

ale bym se taką Barce z Las Palmas obejrzał

4

jak można było z takim Liverpoolem czwórke dostac

1

ku** no mieć taką zaliczkę, 3:0 i tak to prze***

0

ale finał chu***

1

co za drukarnia

0

zeby im ten Kane nie spieprzyl

2

@AboveYou jak oni lepsi technicznie niż 3/4 kadry Polski

0

@nuter27 a może to i dobrze? znając ich to by obok finału przeszli i zaczęli grać ostatnie 10 minut 

1

@Encore Ronaldo chyba lepszy,tylko te kontuzje

4

@Momalsino Gomes i Rakitic

0

@Transu96 oby oby            

9

@WildKidzML nasi sobie myślą dobrze że Valverde na ławie bo biegać nie trzeba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?