Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdrianGajewski2005 raczej bez szans, to są hiszpanie
1
@PieN Asensio to akurat nic nie pokazywał. pisałem tutaj już 3 lata temu że ma farta i każde uderzenie mu wchodzi ale do czasu to byłem krytykowany i wyśmiewany
1
@monsterrize no oby
0
@monsterrize jak nie będzie
1
@Kvothe07 te axe w sztyfcie, typu bez śladów, jakiś bez bakterii są zmieniłem Old Spice na te axy bo nie zostawiają aż takich śladów, po Old Spice to od razu koszulka do wymiany
6
@Maker0 valverde by powiedział że nie myśli jeszcze o przyszłym sezonie i aktualnie skupia się na odpoczynku w Gracji
21
@Dejvv ten trener to jest jakiś żart
2
@Asturyjczyk syn na turnieju jest
0
@FC1899Barca za szybko z cyklu schodził pewnie
3
@Witekk10 i Lewy to chyba jedyny z tych zawodników co sobie poradził dalej bez Kloppa
0
@Solimalhio z 300k
0
@Orlik00 pół miliona obserwujących wbila
1
@ViscaBarca123 on jest skrojony pod Barce
11
@Asturyjczyk jak go mają minąć jak gość się cały czas cofa. jak się zdarzało że byl nawet za bramkrzem
0
@Ricc więcej zdecydowanie, jak ktoś tu pierwszy link wrzucił to miała 318k
1
@Volk a po co on tutaj
9
komu bym ostatnio nie kibicował to od razu mecz w dupe
4
a miał być finał Ajax-Barca
1
ale bym se taką Barce z Las Palmas obejrzał
4
jak można było z takim Liverpoolem czwórke dostac
1
ku** no mieć taką zaliczkę, 3:0 i tak to prze***
0
ale finał chu***
1
co za drukarnia
0
zeby im ten Kane nie spieprzyl
2
@AboveYou jak oni lepsi technicznie niż 3/4 kadry Polski
0
@nuter27 a może to i dobrze? znając ich to by obok finału przeszli i zaczęli grać ostatnie 10 minut
1
@Encore Ronaldo chyba lepszy,tylko te kontuzje
4
@Momalsino Gomes i Rakitic
0
@Transu96 oby oby
9
@WildKidzML nasi sobie myślą dobrze że Valverde na ławie bo biegać nie trzeba