Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Canizares jakiś pijany? co ja właśnie na tikitace przeczytałem
13
@Chaoss przecież sobie jaja robi
0
@Michaelo20000 byłem na wszystkich i zdałem za pierwszym, ale u mnie obowiązkowa była obecność
5
@Coutinho007 za młody by grać u Valverde, jakby miał tak ze 30 lat
0
@TheNekro941 3 5 4 2
edit: na telefonie mam coś ostro spie*** opcje edytuj
2
@mauerinho nie chodzi o logo strony?
0
mi lewa stopa breakdance tańczyła dopiero po kilku minutach ogarnąłem żęby oprzeć pięte xD
1
jak nas Las Palmas potrafiło cisnąć przez 60 minut to co tu mówić o zespołach z LM
0
pijany?
0
bo teraz to jest gra drużynowa xD
2
na Valencie się tak zepna żeby Valverde nie poleciał
0
w 80 zmiana za Rakitica
7
szatnia przeciwna transferowi Griezmanna. To teraz czekać na informacje ze Rakitic i Busquets uważają transfer pomocnika za zbędny, a Roberto sprzeciwia się transferowi prawego obrońcy
0
Pan Andrzej też?
0
oni się nawet murowac nie potrafią
10
a Barca potrafi?
0
kolega pyta co się odwala
0
bardziej powinieneś porównać wygrać LM jak Real czy mistrzostwo Hiszpanii jak Barca przy jednoczesnej kompromitacji w LM
1
Real bez Ronaldo w pojedynczych meczach też dobrze wyglądał, a tu nagle przyszło grać cały sezon bez niego i gówno
3
jak ten beton wygra LM to będziemy skazani na następne 5 lat z nim na ławce
0
przynajmiej by umieli autobus zaparkować bo za Erniego nawet to nie wychodzi
12
Rakitic jak sie dowie że Valverde może polecieć po porażce w finale PK to pewnie będzie z każdej pozycji ładował na brame
0
co zrobili z Puyolem?
0
a Turan? xD
0
serio to jest tak dobre? obejrzałem pierwsze 3 odcinki i od roku dalej nie ruszyłem
6
Twin peaks
0
on nie musi nic mówić
13
zachodniopomorskie?
0
no to Lublin chyba jakoś omija
1
to gdzie ty mieszkasz xD od końca kwietnia pizga