0

Canizares jakiś pijany? co ja właśnie na tikitace przeczytałem 

13

@Chaoss przecież sobie jaja robi

0

@Michaelo20000 byłem na wszystkich i zdałem za pierwszym, ale u mnie obowiązkowa była obecność 

5

@Coutinho007 za młody by grać u Valverde, jakby miał tak ze 30 lat

0

@TheNekro941 3 5 4 2
edit: na telefonie mam coś ostro spie*** opcje edytuj 

2

@mauerinho  nie chodzi o logo strony?

0

mi lewa stopa breakdance tańczyła dopiero po kilku minutach ogarnąłem żęby oprzeć pięte xD

1

jak nas Las Palmas potrafiło cisnąć przez 60 minut to co tu mówić o zespołach z LM

0

pijany?

0

bo teraz to jest gra drużynowa xD

2

na Valencie się tak zepna żeby Valverde nie poleciał

0

w 80 zmiana za Rakitica

7

szatnia przeciwna transferowi Griezmanna. To teraz czekać na informacje ze Rakitic i Busquets uważają transfer pomocnika za zbędny, a Roberto sprzeciwia się transferowi prawego obrońcy

0

Pan Andrzej też?

0

oni się nawet murowac nie potrafią

10

a Barca potrafi?

0

kolega pyta co się odwala

0

bardziej powinieneś porównać wygrać LM jak Real czy mistrzostwo Hiszpanii jak Barca przy jednoczesnej kompromitacji w LM

1

Real bez Ronaldo w pojedynczych meczach też dobrze wyglądał, a tu nagle przyszło grać cały sezon bez niego i gówno

3

jak ten beton wygra LM to będziemy skazani na następne 5 lat z nim na ławce

0

przynajmiej by umieli autobus zaparkować bo za Erniego nawet to nie wychodzi

12

Rakitic jak sie dowie że Valverde może polecieć po porażce w finale PK to pewnie będzie z każdej pozycji ładował na brame

0

co zrobili z Puyolem?

0

a Turan? xD

0

serio to jest tak dobre? obejrzałem pierwsze 3 odcinki i od roku dalej nie ruszyłem

6

Twin peaks

0

on nie musi nic mówić

13

zachodniopomorskie?

0

no to Lublin chyba jakoś omija

1

to gdzie ty mieszkasz xD od końca kwietnia pizga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?