Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lambard Ndombele i Sane to marzenia, wtedy trzeba by na pewno Cou i Rakiete pogonic
1
@AlwaysBlaugrana o takim zawodniku jak Parejo to nawet plotek nie powinno być
1
@Rewolucja123 chodzi mi o prawdziwą Godzille oczywiście od 90 zaczęto produkować same szmiry, przecież to z 2004 to porażka, a o Godzilli (2014) to chyba wszystko napisano
0
@Rewolucja123 jedyne sensowane Godzille to tylko te japońskie. Cała seria Godzilla kontra - świetna
0
@fajny_football teraz będzie mi śnił po nocach
0
@Momalsino prawa obrona raczej też nie top5
3
@krzychu1526 Brie Larson klasa
0
@VenoM Martino miał jaja i podał sie do dymisji
0
@Maximus2 Parejo
6
@cules100pro on ma zajebiscie silną psychike
0
@vangoor kwestia lat raczej
0
@Colon nie no ale piątej to Betis nie strzeli
0
pewnie jakby się udało sprowadzić Neymara to by wyszło jak z Malcomem że to pomysł zarządu nie trenera i by Neymar na ławie siedział
1
@myscooter i pewnie ich trzech wypie***
0
@Rewolucja123 valverde bedzie trenerem w przyszlym sezonie i ze przeprasza za zamieszanie
2
jak Neymara biorą to może jeszcze gratis Alvesa
0
@LeoMessi1994 Dembele?
0
@MesQueUnClub_87 @CZAJUN_119 dzięki@escarabajo ulala, widzę właśnie
0
nie było mnie w domu, jak to z tym trenejro? oficjalnie zostaje?
0
@Witekk10 czyli pewnie tutaj przyjdzie jako alternatywa za Antka
2
@Tomo_95 drugi sezon Lucho jakos do kwietnia też był zajebisty, szli jak burza
0
@Gaucho Coutinho za słaby fizycznie na grę w pomocy, chyba że pierwszy do zmiany w 60
5
@BlaseR9 Malcoma jeszcze można zostawić ale dla Coutinho nie ma totalnie miejsca
0
@Colon nie punktem procentowy?
0
Komentarz usunięty
4
Smoku i chłopak z Dębicy przegrali w quizie xD
30
zaraz się okaże że te święte krowy to Semedo, Murillo i Boateng
0
@chudym jak miałem spirometrie to myślałem że zejdę na amen. tylko raz udało mi się to w miarę zrobi na 5 prób
3
@Socjopata byli pierwsi w kulach
0
@barcelonaLM xD