0

to Argentyna za rok na mistrzostwach Europy? xD

2

@damianex10 co to za spoiler, kur**

6

@sebisek nie mam pojecia co wy widzicie w Antonelli. Chyba ze dla was najwazniejsza duza du** i cy**

0

@kenneth99 Pochetino osobiście dzwoni do Ceballosa obiecując mu minuty i jakieś podstawowe założenia taktyczne, a Valverde? oj to chyba nawet nie rozmawia z piłkarzami w szatni

0

@masq może jakiś statek z ropa przepływał i coś się ulało

1

@KuLeK725 o kurde to już 4 lipiec

1

@Ronaldinho10_ wg mnie legit, piękna. gratulacje zdobyczy

1

@Kuczek a mogła być Eva Green...

0

@BigShaq na bank pomyłka

0

@Zbyszard że co? na pewno nie grał na takim poziomie by być w tej 11

0

@hoeniker to chyba przerobione zdjęcie z filmu Rzymskie wakacje

0

@matirix20 najszybciej będzie blablacarem bo jadą autostradą do Rzeszowa i stamtąd prosto na Lublin ewentualnie te busy ale to jest 5-6 godzin jazdy z przystankami

3

@barteq jakby zagrał tak Dembele czy Malcom to by każdy ich na taczkach wywozil

0

@damian16161212 jeszcze Malcom jest xD

34

@SeeleyBooth przez chwilę zastanawiałem się kto to ten cały Terrass

0

@Pawlak1992 zobaczyli że Messiemu nie idzie, a jego próby są bardzo egoistyczne to nic dziwnego że go nie szukali

0

@Crack18 kup se polizingowego thinkpada t440 spokojnie do 1k znajdziesz z takimi wymaganiami

2

@Rafix98 Messiemu to się nawet nie chciało spiąć na finał MŚ

0

@kerouac nawet nie jest najlepszy w kadrze na tym turnieju

0

@Suzu po prostu wiek daje znać, nie jest tak fizycznie przygotwany jak Ronaldo

0

Messi drybling już na poziomie Ronaldo

0

@Qyntel istnieje możliwość że było to zagranie do Messiego

0

Messi to sie poziomem dostosował do kolegów

0

dlaczego Messi bije różne? wgl padła kiedyś bramka po różnym Messiego? czy było jakieś większe zagrożenie? tyczy się to Barcy jak i kadry

1

@kubix05 Uliczkę znam w Barcelonie: W uliczkę wyskoczy Boniek

2

@Kapitan hawk jaja będą jak się okaże że to Bradley Cooper

3

@Xwowrak podłącz słuchawki normalnie i wypnij jak nie zadziała to kilka razy tak zrób i będzie ok

0

@Krazas ciekawe co miał w głowie gość który wymyślił tą reklamę

0

@NeroTFP na wzniesieniu jak wyszedł może przygazowała i go staranowała

1

@xArabx 1 sezon ok, fajnie oddany klimat 80s drugi juz troche gorzej (podobno na szybko pisali scenariusz)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?