Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to Argentyna za rok na mistrzostwach Europy? xD
2
@damianex10 co to za spoiler, kur**
6
@sebisek nie mam pojecia co wy widzicie w Antonelli. Chyba ze dla was najwazniejsza duza du** i cy**
0
@kenneth99 Pochetino osobiście dzwoni do Ceballosa obiecując mu minuty i jakieś podstawowe założenia taktyczne, a Valverde? oj to chyba nawet nie rozmawia z piłkarzami w szatni
0
@masq może jakiś statek z ropa przepływał i coś się ulało
1
@KuLeK725 o kurde to już 4 lipiec
1
@Ronaldinho10_ wg mnie legit, piękna. gratulacje zdobyczy
1
@Kuczek a mogła być Eva Green...
0
@BigShaq na bank pomyłka
0
@Zbyszard że co? na pewno nie grał na takim poziomie by być w tej 11
0
@hoeniker to chyba przerobione zdjęcie z filmu Rzymskie wakacje
0
@matirix20 najszybciej będzie blablacarem bo jadą autostradą do Rzeszowa i stamtąd prosto na Lublin ewentualnie te busy ale to jest 5-6 godzin jazdy z przystankami
3
@barteq jakby zagrał tak Dembele czy Malcom to by każdy ich na taczkach wywozil
0
@damian16161212 jeszcze Malcom jest xD
34
@SeeleyBooth przez chwilę zastanawiałem się kto to ten cały Terrass
0
@Pawlak1992 zobaczyli że Messiemu nie idzie, a jego próby są bardzo egoistyczne to nic dziwnego że go nie szukali
0
@Crack18 kup se polizingowego thinkpada t440 spokojnie do 1k znajdziesz z takimi wymaganiami
2
@Rafix98 Messiemu to się nawet nie chciało spiąć na finał MŚ
0
@kerouac nawet nie jest najlepszy w kadrze na tym turnieju
0
@Suzu po prostu wiek daje znać, nie jest tak fizycznie przygotwany jak Ronaldo
0
Messi drybling już na poziomie Ronaldo
0
@Qyntel istnieje możliwość że było to zagranie do Messiego
0
Messi to sie poziomem dostosował do kolegów
0
dlaczego Messi bije różne? wgl padła kiedyś bramka po różnym Messiego? czy było jakieś większe zagrożenie? tyczy się to Barcy jak i kadry
1
@kubix05 Uliczkę znam w Barcelonie: W uliczkę wyskoczy Boniek
2
@Kapitan hawk jaja będą jak się okaże że to Bradley Cooper
3
@Xwowrak podłącz słuchawki normalnie i wypnij jak nie zadziała to kilka razy tak zrób i będzie ok
0
@Krazas ciekawe co miał w głowie gość który wymyślił tą reklamę
0
@NeroTFP na wzniesieniu jak wyszedł może przygazowała i go staranowała
1
@xArabx 1 sezon ok, fajnie oddany klimat 80s drugi juz troche gorzej (podobno na szybko pisali scenariusz)