Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 oglądając coś takiego to nwm czy płakać czy się cieszyć
2
@shinthps miałem to wrzucić
0
@BigShaq ale będą jaja jak Smoka i chłopaka z Dębicy pokonają jako pierwsi
0
@G9 to jest dopiero pan Piłkarz
0
@Coutinho007 dla niego nawet nie ma miejsca w drużynie. na skrzydło potrzeba szybkiego, przebojowego zawodnika, a do pomocy kogoś kto umie się utrzymać przy piłce, ma dobry przegląd i jest w stanie biegać
0
@RobsonPL serio tak powiedział?
0
@Fawrf rewolucja123
0
@BigShaq kto ich nie zdeklasował? Coutinho chyba tylko
6
@Criss18Barca śmiechem, żartem ale Barca by nawet LE nie wygrała
1
niech wypi****** razem z trenejro
15
da się gdzieś postawić że Valverde będzie trenerem? postawiłbym na to dom bo albo miałbym dwa mieszkania albo spał z uśmiechem pod mostem
0
co on za ferment sieje
0
po meczu z Liverpoolem było że kontujza Dembele zepsuła tatyke Valverde, teraz to pewnie powrót po kontuzji kilku zawodników ją zepsuł
0
@myscooter serio?
0
@Janiama Suarez by już dawno leżał
1
@sebisek jaki to jest buc
6
Valverde miał farta że trafił na najsłabsze Real i Atletico od lat, tak by i ligi nie było
0
Barcelona musi mieć szybkich, dynamicznych z dobrym dryblingiem skrzydłowych, a nie jakichś wolnych pomocników
1
Rakitic w drodze na festyn
0
A Alena to się dlaczego zatrzymuje
0
wyglądało jak z Chelsea, chyba też Busi tak wracał
3
nie no od Coutinho to nawet Denis był lepszy
7
Malcom poszedł się napić, mysalem że już schodzi xD
7
zaraz Umtiti za Malcoma wejdzie
0
@AlwaysBlaugrana jakby trafił na takiego Guardiole
2
@Rewolucja123 idź w tego csa graj
2
wgl są jacyś zawodnicy którzy wskoczyli na poziom wyzej za Valverde? chyba tylko Alba (pewnie dlatego że nie ma skrzydłowego)
0
@tekken9 usuń beton, za to bana dostałem
0
@Katalończyk 99 bez szans
0
@Michaelo20000 cytując rewolucje czy Valverde im zabronił czarowac?