Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sane na lewe idealnie
9
zarząd, trzymam kciuki
1
dla Coutinho nie było, nie ma i nie będzie miejsca w Barcelonie. to nie jest skrzydłowy ale też nie pomocnik. Najlepiej pewnie by grał na 10 ale tam to i tak Messi biega
3
nie zostawi kadry przed Euro
1
Bo na ławie siedzi beton który jakby mógł grałby na 5dm
0
Pochettino musisz, trzymam kciuki mocno za Totki
10
za rok to 5-0 dopiero, nie przesadzajmy
5
w tym sezonie pod względem gry Barcelona nie ma nic wspólnego z Ajaxem.
0
tylko finał jakby nie patrzeć to mecz wyjazdowy
0
Powinna być rewolucja jak za Pepa. Nowy trener wejdzie z buta do szatni, od razu odstrzeli święte krowy i tych których nie widzi w swojej wizji i dostanie wolną rękę na potrzebne transfery.
0
Alba pewnie też, Suarez
0
jak 1/3 zawodników jest do wywalenia
8
Mam nadzieję że teraz prasa nie odpuści i będzie jechać po trenerze. Do Martino od razu się przyczepili, a przecież miał on zdecydowanie gorszy skład niż obecnie
1
Zdecydowanie trzeba mu podziękować. Gdyby zaliczal straty ale próbował się pokazać do gry to można by mu wybaczyć ale on nic nie dał ani w defesywnie ani w ofesywanie, wgl wyglądał jakby mu kazali grać, biegał gdzieś za plecami Hendersona byle by nie dostać podania
0
za rok manita w finale bo jakby nie patrzeć też będzie to mecz wyjazdowy
0
Roberto to taki sam przypadek jak Valdes. Gra bo jest wychowankiem
0
0
a niech odchodzi, wyjdzie mu na to dobre
3
najlepsza drużynę na świecie xD
0
A co jest jego pozycja? bo chyba nie pomocnik?
1
Griezmann to też nie skrzydłowy..
0
A dla Valverde jest? przecież popełnił te same błędy co w Rzymie. Spójrz na skład i zmiany
0
Messi miał zawsze dwumecz czy mecz w LM w którym zniknal albo nic mu nje wychodziło ale zawsze miał obok kogoś co potrafił pociągnąć drużynę.
1
Rakitic świetnie łączy defensywe z ofensywa xD
0
przy drugiej mógł się zachować lepiej ale do niego jako ostatniego powinno się mieć pretensje
0
Arthur, Puig czy Alena powinni teraz grać już te mecze po 90 minut, tak samo final z Valencia. Nic się, nie stanie jak przegramy PK, a warto już młodzież przygotować pod kolejny sezon.
1
śmieszne są te komentarze z Dembele. taka Barca nawet jakbyś wygrała 6:0 to prawdopodobnie przegrała by rewanż 7:0
4
nawet gdyby Dembele strzelił 3 to nasi by i tak przej****
2
oj zdecydowanie. jak Dembele bym jeszcze zostawił na sezon to dla Coutinho tu nie ma miejsca
0
Blanc? ewentualnie Wenger