3

Sane na lewe idealnie

9

zarząd, trzymam kciuki

1

dla Coutinho nie było, nie ma i nie będzie miejsca w Barcelonie. to nie jest skrzydłowy ale też nie pomocnik. Najlepiej pewnie by grał na 10 ale tam to i tak Messi biega

3

nie zostawi kadry przed Euro

1

Bo na ławie siedzi beton który jakby mógł grałby na 5dm

0

Pochettino musisz, trzymam kciuki mocno za Totki

10

za rok to 5-0 dopiero, nie przesadzajmy

5

w tym sezonie pod względem gry Barcelona nie ma nic wspólnego z Ajaxem.

0

tylko finał jakby nie patrzeć to mecz wyjazdowy

0

Powinna być rewolucja jak za Pepa. Nowy trener wejdzie z buta do szatni, od razu odstrzeli święte krowy i tych których nie widzi w swojej wizji i dostanie wolną rękę na potrzebne transfery.

0

Alba pewnie też, Suarez

0

jak 1/3 zawodników jest do wywalenia

8

Mam nadzieję że teraz prasa nie odpuści i będzie jechać po trenerze. Do Martino od razu się przyczepili, a przecież miał on zdecydowanie gorszy skład niż obecnie

1

Zdecydowanie trzeba mu podziękować. Gdyby zaliczal straty ale próbował się pokazać do gry to można by mu wybaczyć ale on nic nie dał ani w defesywnie ani w ofesywanie, wgl wyglądał jakby mu kazali grać, biegał gdzieś za plecami Hendersona byle by nie dostać podania

0

za rok manita w finale bo jakby nie patrzeć też będzie to mecz wyjazdowy

0

Roberto to taki sam przypadek jak Valdes. Gra bo jest wychowankiem

0

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:
eh ...

0

a niech odchodzi, wyjdzie mu na to dobre

3

najlepsza drużynę na świecie xD

0

A co jest jego pozycja? bo chyba nie pomocnik?

1

Griezmann to też nie skrzydłowy..

0

A dla Valverde jest? przecież popełnił te same błędy co w Rzymie. Spójrz na skład i zmiany

0

Messi miał zawsze dwumecz czy mecz w LM w którym zniknal albo nic mu nje wychodziło ale zawsze miał obok kogoś co potrafił pociągnąć drużynę.

1

Rakitic świetnie łączy defensywe z ofensywa xD

0

przy drugiej mógł się zachować lepiej ale do niego jako ostatniego powinno się mieć pretensje

0

Arthur, Puig czy Alena powinni teraz grać już te mecze po 90 minut, tak samo final z Valencia. Nic się, nie stanie jak przegramy PK, a warto już młodzież przygotować pod kolejny sezon.

1

śmieszne są te komentarze z Dembele. taka Barca nawet jakbyś wygrała 6:0 to prawdopodobnie przegrała by rewanż 7:0

4

nawet gdyby Dembele strzelił 3 to nasi by i tak przej****

2

oj zdecydowanie. jak Dembele bym jeszcze zostawił na sezon to dla Coutinho tu nie ma miejsca

0

Blanc? ewentualnie Wenger

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?