Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
żeby Vidalowi tylko sił starczyło
0
żałosna to jest jego gra
0
Coutinho miej szacunek i sam zejdź
0
Coutinho to chyba nie słucha trenera. jakie on ma wytyczne? ani w obronie, anie w ataku
4
Coutinho to by się do składu KS Weszło nie załapał
1
Messi brawo, piłka meczowa na nodze
0
wracają demony z Rzymu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
chyba chodzi o brak dachu
1
jak już patrzeć na rankingi to lepiej na kierunek czy wydzial danej uczelni. np taki MIMUW, szczególnie infa to jest top na świecie i bardzo szanowany kierunek
0
śmieszna sytuacja bo właśnie oglądałem reklamę Dior z Charlize Theron i między innymi Grace Kelly (CGI)
0
2013 i Bayern? xD
0
nie musisz tylko za rok jak będziesz chciał poprawiać polski to będziesz musiał zapłacić
16
jakby nie patrzeć progres
0
raczej nie
1
fani Liverpoolu to żyją w jakimś równoległym świecie. Teraz coś piszą że wynik to jakby nie patrzeć 1:0 bo tylko bramka z wolnego to nie błąd xD
3
Dembele to nie Neymar
0
ja pierdollllllleeeeerr
0
no Roberto tragedia
3
mógł doliczyć 15 bo się Liverpool sypie
1
Coutinho zlaz i nie wracaj
0
Luisitoooooooo
3
tak chcą ten puchar, a dalej gwizdza ma hymn xD
7
Ola Szwed za Barcą? xD
0
Franek łowca bramek to kibic Barcy?
0
50 minut do meczu ,a ja już zmieniam gacie
6
dawno się tak nie stresowałem przed meczem Barcy
0
zrozumiał że Liverpool strzeli 4 xD
13
no że 0 strzeli
2
pierwszy raz oglądam na polsacie i lekkie zdziwienie xD