1

żeby Vidalowi tylko sił starczyło

0

żałosna to jest jego gra

0

Coutinho miej szacunek i sam zejdź

0

Coutinho to chyba nie słucha trenera. jakie on ma wytyczne? ani w obronie, anie w ataku

4

Coutinho to by się do składu KS Weszło nie załapał

1

Messi brawo, piłka meczowa na nodze

0

wracają demony z Rzymu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

chyba chodzi o brak dachu

1

jak już patrzeć na rankingi to lepiej na kierunek czy wydzial danej uczelni. np taki MIMUW, szczególnie infa to jest top na świecie i bardzo szanowany kierunek

0

śmieszna sytuacja bo właśnie oglądałem reklamę Dior z Charlize Theron i między innymi Grace Kelly (CGI)

0

2013 i Bayern? xD

0

nie musisz tylko za rok jak będziesz chciał poprawiać polski to będziesz musiał zapłacić

16

jakby nie patrzeć progres

0

raczej nie

1

fani Liverpoolu to żyją w jakimś równoległym świecie. Teraz coś piszą że wynik to jakby nie patrzeć 1:0 bo tylko bramka z wolnego to nie błąd xD

3

Dembele to nie Neymar

0

ja pierdollllllleeeeerr

0

no Roberto tragedia

3

mógł doliczyć 15 bo się Liverpool sypie

1

Coutinho zlaz i nie wracaj

0

Luisitoooooooo

3

tak chcą ten puchar, a dalej gwizdza ma hymn xD

7

Ola Szwed za Barcą? xD

0

Franek łowca bramek to kibic Barcy?

0

50 minut do meczu ,a ja już zmieniam gacie

6

dawno się tak nie stresowałem przed meczem Barcy

0

zrozumiał że Liverpool strzeli 4 xD

13

no że 0 strzeli

2

pierwszy raz oglądam na polsacie i lekkie zdziwienie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?