0

to Panasewicz w studio? xD

4

no ale w tej sytuacji jest 3-3 i wygląda jak zniesiona zasada z bramkami na wyjeździe

0

Satantango

1

?

9

https://www.instagram.com/p/Bwxo3XkhaTb/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1atu2k3z57buv

na to czekałem. moim zdaniem żona Roberto najładniejsza

0

a co powiedział?

0

gdzie żona Sergiego Roberto?

0

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
jak zaśmiałem

0

rok temu co musiało być w ostatniej kolejce + pożegnanie Iniesty

0

kiedyś tak Sanchez się ślizgał

10

milan, psg czy manu jakoś nie wygrały

0

jeden to Ousmana ,a drugi Ousmane

0

transformers tylko g1

0

BR to LA

0

nowa dziewczyna Bonda

0

matematyka jest dość ważna jakaś algerba liniowa, propabil czy coś z dyskretnej

1

gdyby nie ta poprzeczka Sancheza na SB

6

to była akcja marketingowa na Euro 2016.zrobili edycję z piłkarzami z kadry Niemiec.

26

O 2 punkty procentowe *

1

ale do naszej gry i do ligi hiszpańskiej jest za wolny by grać na skrzydle

2

wcale im się nie dziwie żę gwiżdżą, sam ich tym gestem sprowokował. cały sezon kopie się po czole , a i tak jakiejś większej krytki nie doświadczył. jakby to CR7 powiedział : Cou ma małą mentalność

0

Kill Bill ma świetny OST(w sumie jak większość filmów Tarantino). Dawno temu w Ameryce też piękna muzyka(Morricone Leone duet idealny)

0

ja mam jakoś od października stosuje loxon 5% i zmienilem szampon to wydaje mi się że jest trochę lepiej

0

Romek to miał gust

0

Komentarz usunięty

0

lubie oglądać mecze jak komentuje Darek

0

jak to łatwo wyglądało

0

Coutinho to nawet nie udaje że mu się chce

1

Pogbie już odbija

0

Coutinho nawet nie wie że ma zawodnika na plecach....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?