Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to Panasewicz w studio? xD
4
no ale w tej sytuacji jest 3-3 i wygląda jak zniesiona zasada z bramkami na wyjeździe
0
Satantango
1
?
9
https://www.instagram.com/p/Bwxo3XkhaTb/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1atu2k3z57buv
na to czekałem. moim zdaniem żona Roberto najładniejsza
0
a co powiedział?
0
gdzie żona Sergiego Roberto?
0
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
jak zaśmiałem
0
rok temu co musiało być w ostatniej kolejce + pożegnanie Iniesty
0
kiedyś tak Sanchez się ślizgał
10
milan, psg czy manu jakoś nie wygrały
0
jeden to Ousmana ,a drugi Ousmane
0
transformers tylko g1
0
BR to LA
0
nowa dziewczyna Bonda
0
matematyka jest dość ważna jakaś algerba liniowa, propabil czy coś z dyskretnej
1
gdyby nie ta poprzeczka Sancheza na SB
6
to była akcja marketingowa na Euro 2016.zrobili edycję z piłkarzami z kadry Niemiec.
26
O 2 punkty procentowe *
1
ale do naszej gry i do ligi hiszpańskiej jest za wolny by grać na skrzydle
2
wcale im się nie dziwie żę gwiżdżą, sam ich tym gestem sprowokował. cały sezon kopie się po czole , a i tak jakiejś większej krytki nie doświadczył. jakby to CR7 powiedział : Cou ma małą mentalność
0
Kill Bill ma świetny OST(w sumie jak większość filmów Tarantino). Dawno temu w Ameryce też piękna muzyka(Morricone Leone duet idealny)
0
ja mam jakoś od października stosuje loxon 5% i zmienilem szampon to wydaje mi się że jest trochę lepiej
0
Romek to miał gust
0
Komentarz usunięty
0
lubie oglądać mecze jak komentuje Darek
0
jak to łatwo wyglądało
0
Coutinho to nawet nie udaje że mu się chce
1
Pogbie już odbija
0
Coutinho nawet nie wie że ma zawodnika na plecach....