Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Elosek tak samo liczyłem że w tym finale w 2014 też będzie biegał, a to gówno. jeden mecz by zagrał na mega intensywności i by to wygrali, a on sobie w finale MŚ człapie
0
@Coutinho007 Ceballos w wieku Aleny został zawodnikiem młodzieżowych mistrzostw. Aleny nawet nie ma na turnieju
0
ale gosc ma noge ulozona
15
@Mathew86 czyli jako wielki wyznawca ideologii Cruyffa to powinien grać tylko i wyłącznie w Ajaxie lub Barcelonie?
4
@Pawlak1992 to nakręć sobie to i wybierz odpowiadnia klatkę
3
@Kamiloza91 Hazard, Mendy, Jovic
1
@ksobi poszło (15 znaków)
2
@Cojarobietu Rulli to gra taką pajde że nic dziwnego
7
@Danny Gaucho i przesiedzi swe alibi w jednym z kibli
0
@sebasek99 dlaczego papież?
0
@matirix20 superman z Cavillem
0
@matirix20 bez tytułu
0
@Vahn dzięki, nie ogarnąłem
0
@erykkanciano1233 a Drinkwater jest piłkarzem czy pij woda?
0
@sebisek o co chodzi 10a6? xD
0
@Grzesior667 miał tylko ostatni segment ten z Willisem
0
@Colon miał jeden segment, z Banderasem to Rodriguez.
@ViscaBarca123 najlepszy mo zdecydowanie Kill Bill(pierwsza część)
potem Pulp Fiction, Bękarty, Django, Ósemka
0
@Buba13 jak uwielbiam luna parki to takie coś tu już przegięcie
1
@rado_Barca to dlaczego co roku negocjuje kontakt o wyższą pensje
7
@Coutinho007 od Barcy na pewno ładniej będą grać
1
@KapiFCB bierz H jak masz taką opcję. U to są te nisko napieciowe. dłuższy czas pracy ale słabsza wydajność
1
@MatiVEB25 wejdź na sport247.live i tam masz strimy
0
dlaczego oni zawsze mówią że to Messi jest trenerem xD
0
@jedrek7000 Iniesta to grał ostatnio bardziej cofnięty, Neymar i Alba to się głownie lewej strony trzymali, a Suarez gdzieś biegał na szpicy. Messi się cofa do pomocy czy biega na 10 (tam powinien grać Coutinho) i nie za bardzo jest miejsca dla pomocnika grającego do przodu. i pytanie czy Messi taki robi bo pomoc jest tragiczna czy to właśnie Messi ich ogranicza bo wtedy rola pomocy to tylko krótkie podanie do Messiego
1
dla tego kogoś co zabił i zgwałcił tą 10-latkę powinna być taka kara jak w tym filmie: Sekret jej oczu . złapać go i trzymać na jakimś zadupiu w lesie, w chacie z kajdankami by nie uciekł i codziennie tylko przynosić mu żarcie, nawet się do niego odzywać. Kara śmierci o której tyle osób pisze to nic przy tym co musiała cierpieć ta dziewczynka, a dożywocie w więzeniu to spędzi tylko ten czas jak w hotelu
1
@Wittgenstein De Niro chociaz ostatnio to już odcina kupony. Liczę że Irishman nie będzie klapą, ale dużych oczekiwań też nie mam
4
@Danny Gaucho no właśnie chyba tak bo od 7 w dół mają majątki w milionach, to powinno być u Beckhama np 0,8. 1,000 dolarów to tysiąc dolarów, a nie 1 dolar.
no i nawet ta tabela jest skopiowana z wikipedi i nawet tam podają w milionach
link: https://en.wikipedia.org/wiki/Forbes%27_list_of_the_world%27s_highest-paid_athletes
3
@czosnekfcb Ronaldo?
2
@Danny Gaucho chyba w milionach powinno być
0
@Witekk10 B-daman i transformers energon