0

@Elosek tak samo liczyłem że w tym finale w 2014 też będzie biegał, a to gówno. jeden mecz by zagrał na mega intensywności i by to wygrali, a on sobie w finale MŚ człapie

0

@Coutinho007 Ceballos w wieku Aleny został zawodnikiem młodzieżowych mistrzostw. Aleny nawet nie ma na turnieju

0

ale gosc ma noge ulozona

15

@Mathew86 czyli jako wielki wyznawca ideologii Cruyffa to powinien grać tylko i wyłącznie w Ajaxie lub Barcelonie?

4

@Pawlak1992 to nakręć sobie to i wybierz odpowiadnia klatkę

3

@Kamiloza91 Hazard, Mendy, Jovic

1

@ksobi poszło (15 znaków)

2

@Cojarobietu Rulli to gra taką pajde że nic dziwnego

7

@Danny Gaucho i przesiedzi swe alibi w jednym z kibli

0

@sebasek99 dlaczego papież?

0

@matirix20 superman z Cavillem

0

@matirix20 bez tytułu

0

@Vahn dzięki, nie ogarnąłem

0

@erykkanciano1233 a Drinkwater jest piłkarzem czy pij woda?

0

@sebisek o co chodzi 10a6? xD

0

@Grzesior667 miał tylko ostatni segment ten z Willisem

0

@Colon miał jeden segment, z Banderasem to Rodriguez.
@ViscaBarca123 najlepszy mo zdecydowanie Kill Bill(pierwsza część)
potem Pulp Fiction, Bękarty, Django, Ósemka

0

@Buba13 jak uwielbiam luna parki to takie coś tu już przegięcie

1

@rado_Barca to dlaczego co roku negocjuje kontakt o wyższą pensje

7

@Coutinho007 od Barcy na pewno ładniej będą grać

1

@KapiFCB bierz H jak masz taką opcję. U to są te nisko napieciowe. dłuższy czas pracy ale słabsza wydajność

1

@MatiVEB25 wejdź na sport247.live i tam masz strimy

0

dlaczego oni zawsze mówią że to Messi jest trenerem xD

0

@jedrek7000 Iniesta to grał ostatnio bardziej cofnięty, Neymar i Alba to się głownie lewej strony trzymali, a Suarez gdzieś biegał na szpicy. Messi się cofa do pomocy czy biega na 10 (tam powinien grać Coutinho) i nie za bardzo jest miejsca dla pomocnika grającego do przodu. i pytanie czy Messi taki robi bo pomoc jest tragiczna czy to właśnie Messi ich ogranicza bo wtedy rola pomocy to tylko krótkie podanie do Messiego

1

dla tego kogoś co zabił i zgwałcił tą 10-latkę powinna być taka kara jak w tym filmie: Sekret jej oczu . złapać go i trzymać na jakimś zadupiu w lesie, w chacie z kajdankami by nie uciekł i codziennie tylko przynosić mu żarcie, nawet się do niego odzywać. Kara śmierci o której tyle osób pisze to nic przy tym co musiała cierpieć ta dziewczynka, a dożywocie w więzeniu to spędzi tylko ten czas jak w hotelu

1

@Wittgenstein De Niro chociaz ostatnio to już odcina kupony. Liczę że Irishman nie będzie klapą, ale dużych oczekiwań też nie mam

4

@Danny Gaucho no właśnie chyba tak bo od 7 w dół mają majątki w milionach, to powinno być u Beckhama np 0,8. 1,000 dolarów to tysiąc dolarów, a nie 1 dolar.

no i nawet ta tabela jest skopiowana z wikipedi i nawet tam podają w milionach

link: https://en.wikipedia.org/wiki/Forbes%27_list_of_the_world%27s_highest-paid_athletes

3

@czosnekfcb Ronaldo?

2

@Danny Gaucho chyba w milionach powinno być

0

@Witekk10 B-daman i transformers energon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?