Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubstero ta strona jest pełna bugów, np jak kogoś oznacze I usunę mu jedna literkę z nicku to potem już, normalnie nie jestem w stanie pisać bo cały czas mi kogoś oznacza albo nie widzę co pisze xD
na szybko wypuścili nowa wersje i co chwilę muszą coś poprawiać
0
@IronSanHybrid a nie Pollockiem?
0
@Kuubuz jeszcze jeden sezon I skończą się te meczarnie
0
@klopx straszny regres zaliczył
0
@LakiLuke tak samo, kupiłem te próbki I CBSe energie i tylko to drugie mogłem pić. teraz jak pije Colona czy pajarito to jak przypomnę sobie smak verda mate to chyba mało co wspólnego ma to z yerba
1
@kerouac raczej by mu takiej nie dali. nawet CR7 w Realu miał dwa razy mniej
0
@wlodek54 operacja będzie bardzo trudna do zrealizowania ale nie niemożliwa xD
1
@Commando na oko ale 0.5kg idzie jakoś w 2 tygodnie, sypie raz i zalewam dopóki nie ma smaku
0
@szymekbarca miał pecha że trafił na tego zgreda na ławie
7
@Pawelec7 Pol koszulka Realu i szalik Atleti xD
0
@4drian0 ale długo ma konto
0
@Adamski69 za trzecim się resetuje
0
@Danger204 @Vxb93 troche lipa. dzięki
0
wiadomo co z Alissonem?
0
@Skaramuczi w meczach w których odpadalismy grał najlepiej. 4 0 z PSG czy 3 0 z Juve to tylko mu się chciało biegać
0
@kamilo0066 ostatnio większość jego strzałów było blokowanych. każdy wiedział że ułoży na prawą i będzie ładował
2
@selbi tutaj raczej kompani nie mają znaczenia. po prostu Ronaldo w ważnych meczach jest bardziej decydującym zawodnikiem niż Messi
3
@Hushovt białe niebo
0
@GeraltzKatalonii a była kiedyś sytuacja ze piłkarz (nie Neymar) podawał były klub do sądu i chciał uniemożliwić mu udział w LM tylko dlatego że nie dostał premii?
2
@ZelekBARCA za dzieciaka tego słuchałem, ojciec zawsze w samochodzie puszczal xD
0
@BigShaq kiedyś miał konto na wykopie ale chyba jacyś ludzie od PR zalecali mu je usunąć
1
@NGTRX tylko ze niektóre te działa są już zardzewiałe, a niektóre jakieś niedorobione
0
@student97r pamiętam jak przez całą podstawówkę byłem ministrantem. Też trafił nam się fajny ksiądz pod opiekę. Co tydzień było wyjście na piłkę, w lecie na rowery czy do kina. Ksiądz bardzo charyzmatyczny i przyciągał do siebie młodych ludzi, przez pewien moment było koło 50 samych ministrantów. P
0
@Transu96 ile masz pkt?
0
@DonMatteo901 tez mam na kapitanie Sterlinga i też mój Silva nie zagrał xD
0
@JaSzymon też jestem początkującym i próbuje 3-4-3
10
@Barca_Big_Moment XDDD dwa lata czekam na poprawę gry. Już tu ludzie pisali : spokojnie Valverde klei zespół na szybko po odejściu Neymara, wróci Dembele, przyjdzie Coutinho to gra od razu się poprawi, nie będzie trzeba grać 4 4 2 z Paulinho. To nieźle się ta gra poprawiła.
0
@plutonio a Valverde kuca powinno być
1
@XBlairrX i to wszystko? bo ludzie tutaj go tak chwalili jakby sam tylko grał
2
@zagi31 zobacz jak Cejrowski parzy. sprawdzasz czy możesz trzymać palec w wodzie (czyli nie za gorąca),, wbijasz bombille i zalewasz