0

@kubstero ta strona jest pełna bugów, np jak kogoś oznacze I usunę mu jedna literkę z nicku to potem już, normalnie nie jestem w stanie pisać bo cały czas mi kogoś oznacza albo nie widzę co pisze xD
na szybko wypuścili nowa wersje i co chwilę muszą coś poprawiać

0

@IronSanHybrid a nie Pollockiem?

0

@Kuubuz jeszcze jeden sezon I skończą się te meczarnie

0

@klopx straszny regres zaliczył

0

@LakiLuke tak samo, kupiłem te próbki I CBSe energie i tylko to drugie mogłem pić. teraz jak pije Colona czy pajarito to jak przypomnę sobie smak verda mate to chyba mało co wspólnego ma to z yerba

1

@kerouac raczej by mu takiej nie dali. nawet CR7 w Realu miał dwa razy mniej

0

@wlodek54 operacja będzie bardzo trudna do zrealizowania ale nie niemożliwa xD

1

@Commando na oko ale 0.5kg idzie jakoś w 2 tygodnie, sypie raz i zalewam dopóki nie ma smaku

0

@szymekbarca miał pecha że trafił na tego zgreda na ławie

7

@Pawelec7 Pol koszulka Realu i szalik Atleti xD

0

@4drian0 ale długo ma konto

0

@Adamski69 za trzecim się resetuje

0

@Danger204 @Vxb93 troche lipa. dzięki

0

wiadomo co z Alissonem?

0

@Skaramuczi w meczach w których odpadalismy grał najlepiej. 4 0 z PSG czy 3 0 z Juve to tylko mu się chciało biegać

0

@kamilo0066 ostatnio większość jego strzałów było blokowanych. każdy wiedział że ułoży na prawą i będzie ładował

2

@selbi tutaj raczej kompani nie mają znaczenia. po prostu Ronaldo w ważnych meczach jest bardziej decydującym zawodnikiem niż Messi

3

@Hushovt białe niebo

0

@GeraltzKatalonii a była kiedyś sytuacja ze piłkarz (nie Neymar) podawał były klub do sądu i chciał uniemożliwić mu udział w LM tylko dlatego że nie dostał premii?

2

@ZelekBARCA za dzieciaka tego słuchałem, ojciec zawsze w samochodzie puszczal xD

0

@BigShaq kiedyś miał konto na wykopie ale chyba jacyś ludzie od PR zalecali mu je usunąć

1

@NGTRX tylko ze niektóre te działa są już zardzewiałe, a niektóre jakieś niedorobione

0

@student97r pamiętam jak przez całą podstawówkę byłem ministrantem. Też trafił nam się fajny ksiądz pod opiekę. Co tydzień było wyjście na piłkę, w lecie na rowery czy do kina. Ksiądz bardzo charyzmatyczny i przyciągał do siebie młodych ludzi, przez pewien moment było koło 50 samych ministrantów. P

0

@Transu96 ile masz pkt?

0

@DonMatteo901 tez mam na kapitanie Sterlinga i też mój Silva nie zagrał xD

0

@JaSzymon też jestem początkującym i próbuje 3-4-3

10

@Barca_Big_Moment XDDD dwa lata czekam na poprawę gry. Już tu ludzie pisali : spokojnie Valverde klei zespół na szybko po odejściu Neymara, wróci Dembele, przyjdzie Coutinho to gra od razu się poprawi, nie będzie trzeba grać 4 4 2 z Paulinho. To nieźle się ta gra poprawiła.

0

@plutonio a Valverde kuca powinno być

1

@XBlairrX i to wszystko? bo ludzie tutaj go tak chwalili jakby sam tylko grał

2

@zagi31 zobacz jak Cejrowski parzy. sprawdzasz czy możesz trzymać palec w wodzie (czyli nie za gorąca),, wbijasz bombille i zalewasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?