1

ja pierdziele ale okno wsadził

0

Griezmann na tej fałszywej 9 świetnie wygląda

1

Valverde pewnie w przerwie dał Guardiole na głośno mówiący że tak grają

1

za Guardioli to by dwucyfrowka była

3

Perez już lepsze staty kręci niż Dembele

0

Griezmann strzela I w obronie gra

6

tańcz Griezmann tańcz swoim życiem się baw

0

Dembele to na 2 połowe przyjechał dopiero?

2

@KamQiX każdy w szoku, bo w końcu skrzydłowy potrafi celnie odegrać

1

@burixgm czekam jak zagra na PO

0

@adambądkowski93 Perez przynajmniej potrafi celnie odegrać, a to już spora przewaga

9

da się zagrać bardziej bezpłciowo niż Semedo?

1

a gdzie taniec?

0

@kiper09 no Semedo to jest jakiś żart

0

@Grzesior667 a Robben?

5

@D10SLEO Perez celniej podaje

1

O Busi fleszbeki z czasów Pepa

5

oni po straconej bramce to mają jakieś fleszbeki z Anfield czy Rzymu

2

a ten sędzia to czego tych różnych nie daje

7

Busquets trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny

2

gdyby nie te kontuzje Rafy to byłby grajek

1

mógł ładować na bramę

0

dzizas Roberto w pomocy

0

@mercurial2000 ma 16 lat to raczej brat

2

jak w galactic football

0

@Encore i jak myślisz wykręcą na 3:2 czy już dzisiaj odpadną?

0

@Rewolucja123 nie za bardzo śledzę ale Vitality ma 1:2?

1

@Kusco15 zaraz cię zjedzą xD

0

@ViscaBarca123 a kto jest pierwszy?

7

@neymarjr_143 myślałem że chodzi o Suareza I się zastanawiałem o co chodzi z tymi biletami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?