0

@NeroTFP ja jeszcze na dwie liczę xD

0

@puyol_presidend5 może zmień systemowo gamme?

0

mogłem grać kartki inter over 1.5 za 1.7 to zagrałem czystą 1 ehh

1

@Lares Lyon bierze na lekko

1

@alexis21 Chelsea win

0

@MesQueUnClub_87 od ponad 3 lat Barca nie lubi grać z drużynami które grają ofensywnie i stosują pressing, szczegolnie na wyjazdach. to nie są czasy Pepa

1

@Socjopata już możesz liczyć pitos

1

@Socjopata imo Lyon to bierze + z tych ryzykownych to można spróbować Barca obia strzela w obu i to samo Liverpool

0

@daniel32778 a co z Neymarem? kartki?

0

@patricq130413 zdecydowanie 9t.

8

@Chwytliwy oj chyba nie

1

@SHIBA pewnie tu siedzi pod innym nickiem. jak raz tu wejdziesz to już nie wyjdziesz

0

@bias a czym są Skazani na Shawshank? bo wybitny film to na pewno nie jest

1

@koszol ja. wiadomo że w trakcie sezonu nie poleci ale mimo to błędem było zatrzymanie go

0

@Rewolucja123 a twerkowala? o co z nią chodzi? xD

0

@BarcaInfo Orłowski coś wczoraj mówił że Suarez miał 12/13 bramek przed meczem

12

jeszcze jedna niech strzela i z GPS zrobi sie PSG

0

gość chyba za dużo kung fu

0

chyba 4 miał w tamtym meczu

1

gruby to jest jednak zawodnik

1

obrona niby dobra ale słaba

0

Alba to chyba oczy zamyka i zagrywa do środka

14

teraz widać w powtórce jak Frenkie zaczekał I podał do środki, Rakieta by od razu do Pereza grał

0

Neymar kocur to jest

0

@robert12181 nowe przepisy misiu

10

2

@Barca17griezz10 horoba... najgorzej

18

@Avada Kedavra strona fajna tylko reklam jak na times squere

0

@MasterOne ale jakie pytania ma, niektórzy mają serio trudne, a mu sali jakieś proste z matmy, hisu czy teraz ten Tarkowski

0

@kolo123 też właśnie 3 obejrzałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?