Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
spokojnie. Wróci Dembele i przyjdzie Coutinho to będą grali chłopaki
1
@Wiktorek2002 Martino miał jaja I. wiedział że jego pomysły się nie podobają to nie chciał tego ciągnąć na siłę i podał się do dymisji. Chociaż i tak bardziej podobała mi się gra za Taty niż teraz
0
@FC1899Barca Alena, Vidal, Rakieta I Roberto. ich nie powinno być w tej drużynie
0
@Odesseiron już myślałem że umarł
2
@Patrykl145 gościa już po Romie nie powinno być.
1
@Agent47 z jaką córka
0
@WiernyKatalonii to samo xD
1
@KamQiX to dla rezerwowych zrób ligę europejska typerów xD
1
@KamQiX hasło Okoń
6
@BarcaInfo potem Spike narysowal linie w innym miejscu i złapał Toma
0
@VanBest I wygra Alisson
0
@Gosciuu galeria narodowa, muzeum historii naturalnej, Tower
0
@damianex10 pomoc genialna xD
0
@snoopdegie w BVB daje rade? chyba go tam już nie ma jakiś czas
0
@Bamek94 ciekawe jaki kurs był na łamaka
1
@neymarjr_143 odszedł Cristiano I się skończyło panowanie ligi hiszpańskiej
0
@nicola134 a grałeś w futa w 19?
0
@Matt_i1992 usuń to lepiej bo jeszcze bana dostaniesz
0
@AmigoBlancos włączyłem jakoś od 20 min
0
hazard był przy piłce?
0
@JohnA wygodne są ale jak leci ci stop do środka tak jak mi to szybko się ściera ta gąbka i potem słabo to wygląda i bierze się niby 0.5 w górę bo są wąskie z przodu, ale wiadomo lepiej przymierzyć
0
@KamQiX to i tak by nic nie dało
0
@JohnA mam te klasyczne foresty gumpy. co jest?
0
@damianex10 już wyszedł chyba
0
@Suzu powinno ale no... wczoraj też powinno sporo wejść
2
@Bamek94 po wczoraj to nic nie sądzę chociaż wydaje mi się że lokomotyw strzeli
1
@wachaFCB ten Griezmann I De Rossi to o awans
0
żeby ten witsel młodego nie polamal tylko
1
było grać btts w mordę jeża
0
jeszcze jedna proszę pięknie