1

spokojnie. Wróci Dembele i przyjdzie Coutinho to będą grali chłopaki

1

@Wiktorek2002 Martino miał jaja I. wiedział że jego pomysły się nie podobają to nie chciał tego ciągnąć na siłę i podał się do dymisji. Chociaż i tak bardziej podobała mi się gra za Taty niż teraz

0

@FC1899Barca Alena, Vidal, Rakieta I Roberto. ich nie powinno być w tej drużynie

0

@Odesseiron już myślałem że umarł

2

@Patrykl145 gościa już po Romie nie powinno być.

1

@Agent47 z jaką córka

0

@WiernyKatalonii to samo xD

1

@KamQiX to dla rezerwowych zrób ligę europejska typerów xD

1

@KamQiX hasło Okoń

6

@BarcaInfo potem Spike narysowal linie w innym miejscu i złapał Toma

0

@VanBest I wygra Alisson

0

@Gosciuu galeria narodowa, muzeum historii naturalnej, Tower

0

@damianex10 pomoc genialna xD

0

@snoopdegie w BVB daje rade? chyba go tam już nie ma jakiś czas

0

@Bamek94 ciekawe jaki kurs był na łamaka

1

@neymarjr_143 odszedł Cristiano I się skończyło panowanie ligi hiszpańskiej

0

@nicola134 a grałeś w futa w 19?

0

@Matt_i1992 usuń to lepiej bo jeszcze bana dostaniesz

0

@AmigoBlancos włączyłem jakoś od 20 min

0

hazard był przy piłce?

0

@JohnA wygodne są ale jak leci ci stop do środka tak jak mi to szybko się ściera ta gąbka i potem słabo to wygląda i bierze się niby 0.5 w górę bo są wąskie z przodu, ale wiadomo lepiej przymierzyć

0

@KamQiX to i tak by nic nie dało

0

@JohnA mam te klasyczne foresty gumpy. co jest?

0

@damianex10 już wyszedł chyba

0

@Suzu powinno ale no... wczoraj też powinno sporo wejść

2

@Bamek94 po wczoraj to nic nie sądzę chociaż wydaje mi się że lokomotyw strzeli

1

@wachaFCB ten Griezmann I De Rossi to o awans

0

żeby ten witsel młodego nie polamal tylko

1

było grać btts w mordę jeża

0

jeszcze jedna proszę pięknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?